טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
Six days - היום השני


   02-10-2013, אורי יעקובוביץ   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

חברי המשלחת אמנם לא באותם המיקומים, אך בהחלט מושיטים כתף תומכת אחד לשני כשמתראים. אורי יעקובוביץ המלווה אותם, הצליח לתפוס אותם לשיחה קלה על אירועי היום, וגם להעביר לנו את תחושותיו כצופה מהצד

זהו היום השני לתחרות, מעקב קל אחרי קבוצת הפייסבוק מראה כי עידוד מבית בהחלט מעודד אותם. אורי המלווה את המשלחת כותב הפעם גם מנקודת מבטו האישית, כצופה מהצד מה עובר עליהם.

"התחושות שלי ​הן שלחברה קצת נמאס מלרכב באבק, וזה שחוזרים על אותם ספיישלים שו פעם ושוב קצת מוציא את הכיף מהעניין. מה גם שהאבק הופך את הרכיבה למסוכנת יותר כי אתה לא רואה ולוקח סיכונים מיותרים. היום נפצע רוכב בסיום הספיישל החמישי מה שגרם לעיכוב בזמנים. כמו כן נהרג אבא של אחד מהרוכבים האיטלקים בתאונת דרכים ממש מחוץ לפאדוק. האוויר במשלחת המלווה היא נהדרת, אנחנו ממש כמו נבחרת אחת, אמנם לא כולם באותם הזמנים אבל ניפגשים במהלך היום, משתפים מיקומים ונעזרים אחד בשני בכדי למצות את הספיישלים. חגיגה"

אמרנו כבר אבק??? אז התפריט של היום השני כלל 4 ספיישלים של אבק ועוד שניים, אחד טכני ואחד מהיר מאד.
סיכמתי בכמה מילים את תחושותיהם של הרוכבים שלנו, אך רגע לפני...מיקומים (להזכירכם הם מתחרים בקטגוריית C2)

יוני - מקום 11
זיו - 23
נמרוד -46

בשלב זה עוד אין מידע על מיקום הקלאב הישראלי לאחר היום השני. הם התחילו את היום השני במקום ה-22.

יוני:
הלך לי טוב בשלושת הספיישלים הראשונים , בספיישל הרביעי, בערך באמצע, נכנסתי לערוץ מסולע ולא הבחנתי בסלע גדול בצד ימין. הסלע פגע בתחתית הבולם הקידמי והאופנוע נעצר. מעוצמת המכה עפתי מעל הכידון ונחתתי על הגב. הרמתי את האופנוע והמשכתי בנסיעה. אני מאד שמח שיצאתי בזול מהנפילה הזו, כתוצאה מהנפילה התעקמה הידית קלאץ והאופנוע כבה לי כמה פעמים דבר שפגע לי בזמנים. המסלול היום, זהה לאתמול אבל מאד שונה בתווי הקרקע אחרי ש-1200 רוכבים עברו עליו. היה המון אבק שהגביל את הראיה בספיישלים, לכן רכבתי באופן זהיר יותר.
בסוף היום החלפתי 2 צמיגים ואני מוכן למחר, מבסוט וטוב לב.
אני רוצה להודות לספונסרים שלי: מטרו מוטור, אוטוויר, קנין קוויאר, י.מ, התאחדות הכידונאים.

נמרוד:
המסלול היה בדיוק כמו אתמול, היה מ ל א אבק. אחרי ביקור קצר במרפאה בבוקר שבו הדביקו לי את הכתף בחזרה למקום בתוספת 15 ד' אולטרסאונד, יצאתי ליום הזה יותר משוחרר. חלק מהספיישלים היו בגדר אסון מבחינתי. השלישי והרביעי היו כיפיים ממש. הספיישל הראשון והשני היו מלאים בחריצים וגרמו לרכיבה להיות נוקשה ולא זורמת. הגוף הרגיש לי טוב, ללא התכווצויות מיותרות, ואני מחכה בקוצר רוח למחר עם ספיישל חדש. האופנוע שלי עמד יפה מאד במשימה שלו ומוכן למחר.
אני רוצה להודות לספונסרים שלי: אמא ואבא, i drive, דלב מוטו ספורט, התאחדות הכידונאים.

זיו:
ההרגשה של לקום בבוקר עם גוף תפוס לא פסחה עלי.. אבל לאחר שנכנסתי לספיישל הראשון בשטח הכל השתחרר! הספיישלים היו טחונים הרבה יותר, אבל בחלקם הרגשתי שאני מצליח לבחור קווים טובים ולייצר מהירות ללא סיכונים.
אני מאוד מרוצה מהזמנים שלי לאחר היום השני ומצפה למחר. ממטה הסיקס הוסבר, כי מחר יהיו המון עליות עם סלעים טובים כך שהמסלול יהיה יותר אתגרי. צילמתי היום המון במצלמת קסדה, כך שתוכלו להבין את האבק ותנאי השטח הקשים של מסלולי הספיישלים.

אני רוצה להודות לספונסרים שלי: דלב מוטוספורט, סדנת האלופים, צמיגי משילין,מוסף אופרוד, אופנועית,אסי ארונסון, קונטור מצלמות קסדה, התאחדות הכידונאים.

צילום: זיו כרמי (מצלמת קסדה)
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:16-24.