טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ליגת gncc סבב 9 – סנואושו, מערב וירג'ינה


   01-09-2010, חן שליו   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

בוריץ' כבר מכין מקום בארון לקבלת גביע אלוף העונה עם ניצחון נוסף, וולף משחזר את ניצחונו במסלול מהשנה שעברה עם פרס בסך 50 אלף דולרים וטרייסי סקו לא מוותרת על האליפות כל כך מהר עם פער של נקודה מהובלה.

כמו בשנה שעברה גם הפעם התקיים הסבב התשיעי והמעניין ביותר של ליגת ה-gncc בעיירת הסקי סנואושו שממוקמת בגובה 4242 רגל בהרים הכחולים במערב וירג'יניה.
אפשר לומר בוודאות וללא שום צל של ספק כי המסלול נחשב לקשה והמאתגר ביותר במהלך העונה, כאשר נדרשת גם הכנה טכנית לא פשוטה של הכלים על מנת לשרוד תנאי קור ואוויר דליל במיוחד בגבהים אלו.
493 הרוכבים והרוכבות עומדים על קו הזינוק בלב העיירה השלווה ומעירים את תושביה בצווחות המנועים ליציאה למסלול המעגלי.
המסלול היחידי בליגה שמוזנק על קטע אספלט, בנוי לאורך 20 מייל בהרים וכולל עליות רבות שחלקן ללא עזרת הקהל כמעט ובלתי אפשריות לטיפוס ברמות של טיפוס אנכי (קירות ענקיים), אך כמובן שכל עליה היא לצורך ירידה וירידות הדאונהיל המטורפות מטיסות את הרוכבים בחזרה למטה לשבילי העמק ומעבר בעיירה להקפות נוספות.
באירוע, כמו בשנה שעברה, מוענקים פרסים גבוהים בסך כולל של 50,000$
כאשר הפרס על המקום הראשון - 10,000$ השני 5,000$ והשלישי 3,000$.

כריס בוריץ' עם ניצחון שביעי העונה בדרך הנכונה לצלחת אליפות נוספת

קטגוריית xc1
כריס בוריץ' מגיע הפעם בידיעה שהמסלול קשה ויש לשמור על עצמו ועל הכלי ולכן לא פותח חזק כדי לא לסכן את עצמו ואת האליפות.
סטורדיבנט וג'קסון שני האלמונים וחסרי הניסיון פותחים חזק, מובילים את ההקפה הראשונה והראשונים גם לא לסיים אותה ואת המירוץ.
מההקפה השניה, לאחר כחצי שעה מהזינוק, מחליטים בוריץ', דונלד אוקרמן ואדם מקגיל לפתוח פער משאר החבורה שכוללת את כריס בית'ל, טיילור קייזר, בריאן קוק וברנדון סומרס.
למעט אקשן נקודתי במעברי בוץ וטיפוס העליות הקשות, השלושה כמעט ולא מתעכבים ושומרים על סדר המקומות עד הסיום כשבוריץ' במקום הראשון מעמיס גביע שביעי העונה, אחריו אוקרמן עם הפודיום הטוב ביותר שלו העונה ואדם מקגיל מסיים שלישי.

"בריאן וולף משחזר את ניצחונו משנה שעברה ומשלשל לכיסו עוד 10,000 דולר "

קטגוריית xc2
הקטגורייה המקצועית השניה מוזנקת בדרך כלל כדקה אחרי הראשונה, אך הפעם בגלל אופי המסלול התלול והקשה הוחלט לתת מרווח של דקה וחצי בין הקטגוריות.
אחרי נצחון בשנה שעברה וזכייה במקום הראשון הכללי החליט בריאן וולף לשחזר את הניצחון גם השנה וכבר בפתיחה תפס את המקום הראשון כשאחריו פאולר, קירקלנד ויוהו.
במשך כל ארבעת ההקפות וללא עקיפות, נשמר ביניהם סדר ההובלה אך וולף שהיה מהיר יותר מכול החבורה ופתח עליהם פער של דקה שלמה מתחיל לעקוף את הקטגוריה המקצועית עד שבהקפה האחרונה מזהה את בוריץ' לפניו. בוריץ' שהוביל אך התעייף מעט מתעשת ולוחץ עד חציית קו הסיום ראשון כשוולף חוצה אחריו את הקו בפער של פחות מדקה וחצי, כנראה שיש משהו במסלול הזה שמדליק מעברים אצל וולף.
לאחר סיום המרוץ וחישוב הזמנים מתקבלת התוצאה - הסיום של וולף הוא פחות מדקה וחצי מבוריץ', משמע זכייה בפרס הראשון של 10,000 דולרים וכמובן גם זכייה במקום הראשון בקטגורייה.
שני מסיים פאולר שגם הוא מופתע לגלות עצמו במקום השלישי בדירוג הכללי לפני רבים מהקטגורייה הבכירה ומרוויח 3,000 דולר. שלישי מסיים ג'וש קירקלנד. (המרוץ התקיים לפני התאונה של ג'וש)

493 הרוכבים והרוכבות על קו הזינוק של המסלול היחידי בליגה שמוזנק על קטע אספלט ובנוי לאורך 20 מייל בהרים

קטגוריית נשים
טרייסי סקו פותחת מצויין ומובילה כבר מהפתיחה. אנג'ל אטוול ולקסי קולטר לוחצות חזק מאחוריה עד ששניהן נתקעות אחת אחרי השניה בתחילת עליה קשה.
אנג'ל מאבדת זמן יקר ונעקפת על ידי מתחרות כמו קריסטין אטוול, גניפר אלברייט והפתעה חדשה העונה לשם שיין שדרון שזהו לה המרוץ הראשון העונה והיא מפתיעה ומתמקמת במקום השני עד לסיום.
טרייסי סקו נלחמת חזק ולא מאבדת זמן יקר, מה שמקנה לה את המקום הראשון במרוץ ונקודות יקרות באליפות וממקם אותה במקום השני בטבלה עם הפרש של נקודה אחת מאנג'ל, ונקודה אחת לפני קריסטין.
שניה מסיימת שיין שדרון שהפתיעה את כולם במרוץ הראשון שלה העונה ומסיימת על המדרגה השניה בפודיום ושלישית מסיימת אנג'ל שנלחמה כל המרוץ כדי לחזור לפודיום ולקבל את נקודות האליפות הכל כך חשובות לה.

בקטגוריית 4x4 הפתוחה נשאר הפודיום כמו במרוץ שעבר כשביוקנן ראשון, זקובסקי שני וראט שלישי.
בקטגוריית ה-4x4 הקלים מנצחים קווין ט'רנתהם וציוותו צוות פלמינג ושולטים בקטגוריה.סרטון ההזנקה ממצלמת חובבים:תגובות לכתבה
1.כמה רוכבים... 02-09-10
זה לא נתפס הכמות הזאת של הרוכבים שמחכים שם לפתיחה
2.1 02-09-10
זה רק מראה כמה הדיאס חרא... מאות טרקטורונים ואין די אס אחד רק בארץ הוא תפס כל כך חזק וזה בזכות הפרסומאים של עופר אבניר שעל הפרסום מגיע להם שאפו ענק בגלל זה הוא נמכר ככה בארץ (אבל השוק שלו על הפנים)
3.ל 2 03-09-10
ועוד איך שיש דיאס, שים לב בשורה הראשונה בתמונה - אדם מקגייל על דיאס 450 שחור
אגב לידיעתך הוא סיים שלישי
4.ל3 03-09-10
אין שם יותר מ5 דיאסים!
5.ל2 ,3 ,4 03-09-10
יש הרבה הונדה trx450
6.גיא 03-09-10
הייתי במסלול הזה בשנה שעברה,אין דברים כאלה צריך לראות בשביל להבין איזה מסלול קשה זה
תודה על הכתבה חן, תענוג לקרוא כל פעם מחדש.
7.רמי 03-09-10
יש חדשות לגבי ג'וש קירקלנד שנפצע? יש שיפור במצבו?
8.ל 7 04-09-10
העבירו אותו לבית לוינשטיין...
9.POLAR 04-09-10
סיקור מעניין, תודה !
10.עמי 05-09-10
תענוג איתך חן, אתה מפיח רוח חיה בשיעמום שפוקד אותנו בזמן האחרון בכל הקשור לטרקטורונים
ישר כוח!
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:55-24.