טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ליגת gncc סבב 8 – מילפילד, אוהיו


   18-07-2010, חן שליו   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

שליטה כמעט אבסולוטית במרוץ לבוריץ עם ניצחון נוסף העונה, ה-6 במספר, קורבין נוקס מפתיע ב xc2 , וקריסטין אטוול בניצחון 3 רצוף העונה.

בזמן שאצלנו שורר חום כבד יום יומי שמשאיר לרובנו את בגדי הרכיבה בארון ומותיר פגרת קיץ לכלים, במדינת אוהיו קורה בדיוק ההפך הגמור, סופות גשמים עזות ומבול שאנו מתחננים שיעבור אצלנו רק לעשר דקות.
מסלול מילפילד נחשב תמיד לחלקלק אך בזמן שטפונות והצפות, כשהנחלים עולים על גדותיהם והאדמה רוויה מים, כל חריץ באדמה נהיה נחל ובתוספת גשם הוא חלקלק במיוחד. זה מה שנאלצו לעבור 520 הרוכבים שהגיעו למדינת אוהיו, ומנסיון - לא קל לרכב במזג אוויר שכזה!

לאחר מחשבות קלות של מארגני המרוץ הוחלט ובצדק שביטול או דחייה לא באים בחשבון.
בסופו של דבר מונף דגל הזינוק והמרוץ יוצא לדרכו כשג'פרי פיקנס, שהיה בינוני העונה תופס את ההובלה ונכנס ראשון למקטע המוטוקרוס, אחריו כריס בוריץ', טיילור קייזר, בריאן קוק ואדם מק'גיל.
דון אוקרמן, רוכב ימאהה והמנצח הכמעט קבוע של חציית קו ההול שוט, מתהפך לראשונה העונה בפתיחה. איסור על קבלת עזרה מעכב אותו מלהיחלץ תחת לטרקטורון, אך לאחר כמה דקות הוא מצליח להפוך את הכלי, מצטרף מחדש למרוץ ואפילו לעשות קאמבק מרשים.

כריס בוריץ בדרך לעוד ניצחון, השישי העונה, ולא נראה כי מישהו מאיים עליו באליפות הזו

דרמה נוספת בפתיחת המרוץ התרחשה כשרוכב אלמוני שלרוב לא מסיים מרוצים, העונה לשם ברנט סטורדיבנט, להפתעתו ולהפתעת הקהל הוא מגלה שעם קצת מאמץ (והרבה גז) הוא עוקף את כולם מיד בהקפה הראשונה, אך כרישים גדולים ומנוסים ממנו שוחים בבריכה, ועד לתום ההקפה הראשונה הוא ירד למקום החמישי. בוריץ' תופס את ההובלה כשאחריו קוק, קייזר ומק'גיל.

בהמשך המרוץ ועד הסיום בוריץ' רוכב חלק וללא טעויות כשאחריו נלחמים השלושה ומנסים להתנער האחד מהשני, הם מחליפים מקומות ממש כמו במשחק הכיסאות שכל אחד בתורו מחליק מחוץ לשולי המסלול.
בזמן שהשלושה רבים הרביעי מנצח, זה משפט שכולנו מכירים וגם דונלד אוקרמן, שסגר את הפער וניצל את המאבק, מתברג במקום הרביעי אחרי שקוק נלחץ, החליק מהמסלול פעם נוספת ואיבד את המקום השני והיקר.
לסיום, בוריץ' ראשון, קייזר שני, מק'גיל שלישי, קוק רביעי ואוקרמן חמישי.

קריסטין אטוול, מקבעת את מעמדה בניצחון שלישי ברציפות

קטגוריית xc2
פתיחה חלשה לבריאן וולף ו-ווקר פאולר מעניקה את ההזדמנות למאט פירס לזכות ב-100 דולרים אך לא מעבר לזה, מכיוון שלמשחק נכנס שחקן חדש שמתברג בהובלה כבר מההקפה הראשונה, קוברין נוקס שמו וגם הוא מתחרה בינוני ואלמוני אך הפתעות תמיד יש וגם הוא מופתע למצוא את עצמו מוביל את הקטגוריה, רכיבה שקולה ללא טעויות מזכה אותו בניצחון הראשון שלו העונה.
וולף מסיים במקום השני עם פער של חמש נקודות בטבלה מווקר פאולר, מה שמרמז לנו שכלום לא סגור בקטגוריה הזאת. שלישי מסיים ג'וש קירקלנד ואחריו לופרווילר.
חמישי קווין יוהו ושישי פאולר שמתהפך בהקפה האחרונה ומאבד נקודות חשובות באליפות.

קטגוריית נשים
לא קל לנשים לרכב במסלול שכזה אך קריסיטין אטוול מראה לנו שהיא ברמה אחת מעל כולם וכבר בפתיחה היא מגדילה את פער ההובלה. מה שנותר לה זה לרכב רכיבה בטוחה ללא טעויות לאורך כל המרוץ ולגרוף את הניצחון השלישי ברצף.
אנג'ל אטוול, לקסי קולטר וטרייסי סקו נלחמות אחת בשניה על מקום בפודיום, הן עובדות קשה יותר מקריסטין אטוול אך הכל נשאר במשפחה ואנג'ל מסיימת שניה, וקולטר על ה-DS450 שלישית.בקטגוריית 4x4 הפתוחה מנצח בריאן ביוקנן, שני זכרי זקובסקי ושלישי דאריל ראט.
בקטגוריית רכבי השטח הקלים נלחמים 48 צוותים אך המנצחים הם צוות פלמינג אחריהם צוות המשמר הלאומי ואחריהם צוות קוסטל 2.

צוות המשמר הלאומי מסתפק במקום השני הפעםתגובות לכתבה
1.דודי 22-07-10
סקירה מצויינת, נהניתי לקרוא!
תודה רבה.
2.מישהו שם לב לשם של המקום ?! 23-07-10
MILF - FIELD אהבתי..
:)
3.POLAR 23-07-10
סיקור מעולה, אהבתי מאד כמו תמיד
תמשיכו לעדכן , כיף לקרוא את זה כל פעם מחדש
4.ה -400 המוביל.... 23-07-10
חן ,תישאר בכתיבה , כי ברכיבה אתה לא משהו........
מה עם סירטונים...
5.אורי 24-07-10
עם איזה רכב שטח השתתפו המנצחים בקטגוריה של רכבי השטח הקלים? הבנתי שה RZR מקום שני אז מי היה ראשון?
6.ל-4 25-07-10
אתה גרריסט???
חן אחלה כתיבה...
7.סקסית 21-08-10
איזה טרקטרונים ..! מדהים
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:05-24.