טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אנדורו אופנועים - מסיבת סיום עונת 2010


   18-07-2010, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ליגת האנדורו הישראלית לרוכבי אופנועים חותמת את עונת 2010 במסיבת סיום חגיגית בלב תל אביב. מצפים בכיליון עיניים לעונה הבאה.

העמותה הישראלית למרוצי אנדורו חותמת את עונת המרוצים לשנת 2009-2010 במסיבה חגיגית. כמו שכבר למדנו להכיר את הנפשות הפועלות, זה לא הסתכם בעוד אירוע, אלא גם בנקודה זו מגמת השיפור הבלתי פוסקת והחתירה לשלמות של החברים הפעילים בוועד, הביאה את כל חיות השטח אל לב ליבו של הקונצנזוס האורבני העונה לשם תל אביב.
בית ציוני אמריקה, ממעוזי התרבות המובילים בארץ מארח את חברי העמותה ברוב כבוד ואדר ואף מותיר להציג לראווה את שלושת האופנועים שזכו באליפות הקטגוריות המקצועיות.
החברים התכנסו בקומה השנייה, התוודעו, שוחחו, קישקשו, אכלו מיני טובים ושתו כאוות נפשם.
מערכת אתר פול גז הפיקה את ספר הליגה המרשים במיוחד ופתחה שולחן מכירה.
הקלפי הונח במרכז החדר להצבעה עבור חברי הוועד לקראת העונה הבאה.
לקראת השעה 21:30 נפתחו שערי האולם והחברים התכנסו ושמעו בזה אחר זה את דבריהם של פאביו פאסולה, שבירך את הרוכבים על ההתקדמות מאז ימי שנת 93' אז ביקר לראשונה בארץ. נציג מ.מ.ס.י שהבטיח תמיכה עוטפת ומחבקת לעמותה בעונות הבאות. נציג הרשות לספורט מוטורי שבירך על הדרך וההתקדמות. אחריהם נשאו דברים נציגי הקבוצות, משה רוקח מעופר אבניר, יבואנית אופנועי סוזוקי ואפריליה, זאביק (פוכי) נציג מטרו, יבואנית אופנועי ימאהה, תומר (כRובי) ברעם, נציג מוטוספורט, יבואנית KTM והוסאברג, ירון גולדשטיין, נציג קמור, יבואנית אופנועי BMW והוסקוורנה.
נציגת חברת רול טיים, יבואנית שעוני טיסו לישראל, סיפרה על החיבור המוצלח עם העמותה, שי לוי יו"ר העמותה הצטרף למברכים, וענת פרנק סלמי חתמה את רשימת נושאי הדברים עם המצגת המסורתית שמראה בנתונים רשמיים את מגמת השיפור ולאן מועדות פניה של העמותה הישראלית למרוצי אנדורו. כל זאת בניצחו והנחייתו של האחד והיחיד – בועז קורפל.

הענקת מגיני הוקרה לתומכים, חלוקת מדליות לרוכבים וטקס פודיום לאלופי הליגה.
בזאת נחתם הערב המוצלח וכל שנותר הוא להיזכר בעונה שחלפה ולהמתין בסובלנות שהדפים בלוח השנה יתחלפו במהרה עד אמצע חודש אוקטובר, לקראת פתיחת עונת 2010- 2011.

להלן חברי הוועד לשנת 2010: אוריה כרמלי, שי לוי, דרור כהן, חגי ברידא, דידי אברהמי, תומר שמש ויונתן לוי.

הדר עציוני - אלוף הקטגוריה המקצועית E-1

עונת 2009- 2010 נפתחה בצורה מבטיחה עם כניסתם של דגמי אופנועים חדשים לגבולות ישראל, אפריליה והוסאברג. מרוץ הפתיחה, כמיטב המסורת התקיים בכפר יחזקאל בהפקת "ספיישל לתפארת".
הסבב השני, "חקוק בסלע", התקיים במערות חזן. הסבב השלישי התארח ב"דרך ארץ בתרונות" בסמוך לקיבוץ רוחמה. הסבב הרביעי שלח את הרוכבים "לבקעה התוססת", בחסות המועצה המקומית וצה"ל. הסבב החמישי, "בחום היום" התנהל בסינגלים של ג'וליס. הסבב השישי, "בסלע העמק" החזיר את הרוכבים לצפון היישר אל כפר החורש. הסבב השביעי, "בין הרים ובין סלעים" אי שם בצפון הגליל העליון במסלול חדש ובתולי ביער ביריה. הסבב השמיני החותם את העונה, "בסיום לוהט" סגר עניינים והכתיר אלופים במסלול תרקומיא.
מערכת נזימה, כהרגלה בפועל, ליוותה מקרוב את מרוצי העמותה זו העונה השלישית ושמחה על מעורבותה בפעילות העמותה ומצדיעה לחברי הוועד, הנפשות הפועלות, הקהל והרוכבים שלוקחים חלק בהצעדת הספורט המוטורי בישראל.

יונתן לוי - אלוף הקטגוריה המקצועית E-2

אלופי ליגת האנדורו לעונת 2009-2010
קטגוריה מקצועית E-1
1. הדר עציוני
2. מתן ניר
3. אוריה כרמלי

קטגוריה מקצועית E-2
1. יונתן לוי
2. שלום אוחיון
3. נתנאל זיו

קטגוריה מקצועית E-3
1. תומר שמש
2. זוהר גלילי
3. שחר סולימני

תומר שמש - אלוף הקטגוריה המקצועית E-3
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.מכורה לאדרנליו 18-07-10
התמונות מדברות בעד עצמן, נראה שהיה ארוע מכובד מאוד.
חופשה מהנה לכולם, נתראה בעונה הבאה.. :)
2.רמי 19-07-10
כבוד גדול לכל העוסקים במלאכה, הרמתם את העמותה הזו לשמיים. הרבה תקווה לעתיד ורוד עם חוק מוטורי ע"פ ההלכה.
3.! 20-07-10
מיליארד רוכבים יש באינדרו אופנועים .!
4.דודי צמח 24-07-10
בשתי מילים "כל הכבוד" .
5.ההוא שמתחת.. 14-08-10
תודה לערן ונזימה על ההתמדה בליווי וסיקור הליגה. בלעדיכם לא היתה חשיפה ומודעות לקיומו של ספורט מוטורי ישראלי כשר למהדרין. להתראות בשנה הבאה:)
6.KTM. Motocross .360 18-08-10
רק KTM הוא ישאר עד סוף העולם
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:14-24.