טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ליגתGNCC - סבב 4 ביג באק, דרום קרולינה


   16-05-2010, חן שליו   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ניצחון שלישי ברציפות לכריס בוריץ, ווקר פאולר מנצח את XC2 ואנג'ל אטוול חוזרת לראש הפודיום. הסבב הרביעי התקיים בחוות ביג באק בדרום קרולינה.

בסיום המרוץ במורגנטאון אמר כריס בוריץ' שמטרתו העונה היא לנצח בכל יתר הסבבים. ככל הנראה הבחור בהחלט בדרך הנכונה להשיג את מטרתו לאחר שבסבב הרביעי, שנערך בחוות "ביג-באק", הסמוכה לעיירה יוניון בדרום קרולינה, קוטף בוריץ' את הניצחון השלישי שלו העונה ועם הייתה מדרגה גבוה יותר בפודיום אין ספק שהיינו רואים אותו שם.

"רק" 488 רוכבים ורוכבות מגיעים למסלול הביג באק. רוב המסלול יבש מאוד, מחליק ומעלה אבק רב בין הרוכבים אך זהו מסלול שנחשב יחסית מהיר וכולל כמה קטעים מהירים בשדות פתוחים, עצים צפופים, נסיעות בתוך ערוצי מים ואפקט נוסף שאופייני למסלול זה הוא קפיצה מעל הנחל לחובבי זמן אוויר.
להזכירכם מדובר באותו מסלול בו השתתף מתן ניר בחודש אפריל אשתקד.

כריס בוריץ בניצחון שלישי רצוף העונה ולא נראה שמישהו יכול לעצור אותו

פתיחה לא מוצלחת במיוחד לבוריץ' משאירה אותו מאחור לאכול קצת אבק ומאפשרת לבריאן קוק לתפוס ראשון את ההובלה בתחילת המרוץ, כשטיילור קייזר ואדם מקגיל לוחצים חזק באחוריו. בהקפה השניה קוק נחלש ומפנה את המקום לקייזר ומקגיל, בוריץ' בינתיים פילס דרך בין הרוכבים ובין ענני האבק ונצמד אליהם.
בסוף ההקפה השלישית עולה הדגל הלבן שמסמל שזוהי ההקפה האחרונה, בוריץ מחליט שהוא כבר שבע מאבק, לוחץ חזק ועוקף את מקגיל, חצי הקפה לסיום וגם קייזר רואה את הגב שלו, מנסה להילחם אך מסיים שתי שניות בלבד אחרי בוריץ'. שלישי מסיים מקגיל, רביעי קוק וחמישי קריס בית'ל.
מי שתוהה לאן נעלם האלוף היוצא (במשך תשע שנים ברציפות, להזכירכם), ביל באלאנס, אז נציין כי הוא נפצע בידו במהלך אימונים במסלול ליד ביתו שבמדינת קנטקי ולא השתתף במרוץ.

פאולר מוצא את הנקודה שבה הוא מצליח לעקוף את וולף

קטגוריית xc2
ג'וש קירקלנד פותח חזק מאוד ברכיבה אגרסיבית בהקפה הראשונה מה שמביא אותו להיתפס בגדם עץ ולעוף מהטרקטורון. בריאן וולף, מנצח הסבב הקודם, עוקף אותו ותופס את ההובלה.
גם וולף רוכב בצורה אגרסיבית ובדומה לקירקלנד, לא מחזיק מעמד זמן רב ומעקם ג'אנט אחורי בצורה קשה באחד מערוצי המים. בשל כך ווקר פאולר לוקח את ההובלה ומחזיק בה עד לחציית קו הסיום במקום הראשון. למזלו של וולף המכה שחטף הטרקטורון התרחשה רק בהקפה האחרונה, והוא מצליח להגיע לסיום למרות הג'אנט העקום ולסיים במקום השני. שלישי מסיים קירקלנד, שמצליח להשתחל ממש על קו הסיום לפני קווין יוהו.

קטגוריית נשים
אנג'ל אטוול פותחת נפלא את מרוץ הבוקר ומובילה את חצי המרוץ הראשון כשאחריה בשיירה טרייסי סקו, קריסטין אטוול ולקסי קולטר.
בהקפה השלישית נכנסת אנג'ל לתדלוק זריז בפיטס מה שמאפשר לקריסטין לתפוס את ההובלה אך לא לאורך זמן. אנג'ל יוצאת מהפיטס כמו טיל ומצמצמת אליה ועוד לפני סוף ההקפה השלישית כבר חוזרת להוביל ולנצח בפער של חמש שניות מקריסטין אטוול. שלישית מסיימת סקו, במקום הרביעי קולטר וחמישית ג'ניפר אלברייט.

בקטגוריית ה4x4 הפתוחה מנצח זקרי זקובסקי, שני דאריל ראט ושלישי סקוט ווילר.
בקטגוריית ה4x4 לימיטד מנצח סקוט קילבי, שני מייקל סוויפט ושלישי קן רובי.
תגובות לכתבה
1.אחמד 16-05-10
טוב מאוד
2.אין תמונות???? 16-05-10
??
3.איתמר 16-05-10
באמת אין תמונות
4.תענוג 17-05-10
נזימה שכחו מהליגה בארץ, תשקיעו עוד קצת ב GNCC עם גלריות וכו' ויהיה שמח
חן תודה על הכל אח שלנו
5.Polar 17-05-10
כמו תמיד כיף לקרוא את הסיקורים האלו
מישהו כבר אמר גלריה ?
6.אופיר אלבז 17-05-10
אחלה סיקור מהנה מאוד לקרוא
7.לליאור 17-05-10
ליאור את הגלריה זה יותר סיפור לשלוף ככה אחרי הכל זה גלריה שלא שלנו ואת הכתבות והתמונות האלו אנחנו לוקחים כחלק משת"פ עם ATVRIDER אבל לדעתי גלריה זה קצת יותר סיפור חח מחכה כמוך גלריה כזאת תפציץ אותנו

בו"ם
8.POLAR 17-05-10
בו"ם, הם עושים בעיות עם פירסום תמונות שלהם? זה הסיפור?
9.פואד 17-05-10
יפה מאוד .חבל אין תמנות
10.חיים 17-05-10
אהבתי את המסדר בתמונה העליונה, אין על הטקסיות האמריקאית
שמעתי שמתן ניר מתכנן לשם גיחה נוספת
11.צ'רניחובסקי 18-05-10
לליאור פולר -
הגלריה המלאה של המרוצים די זוועתית ומשעממת, אני ברצינות אומר.. תמונות שחוזרות על עצמך 20 פעם ברצף .. אז אנחנו מביאים את המרגשות והיפות ביותר...

וחוץ מזה -
ביג באק התגעגעתי... מסלול דבש!!!
12.גדי 19-05-10
כל הרעש של ימאהה ובא סוזוקי אחד ונותן להם בראש! אין כמו ה LTR
בוריץ' המלך
13.רועי בן חמו 27-05-10
בואו למוסך שלי בעין ורד לי הבית של הומרה שושי
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:04-24.