טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ליגת ה-gncc סבב 3 מורגנטאון, צפון קרולינה


   25-04-2010, חן שליו   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

534 מתחרים הגיעו לצפון קרולינה לסבב השלישי בליגת הטרקטורונים, ה-GGNC. כריס בוריץ' חוזר למקומו הטבעי בראש פודיום הקטגוריה הבכירה, בריאן וולף זוכה בפעם השנייה העונה ב – XC2 וטרייסי סקו מנצחת את קטגוריית הנשים.

הסבב השלישי בליגת הטרקטורונים , ה- GNCC, קיבץ 534 רוכבי טרקטורונים בקטגוריות שונות ומגוונת בעיירה מורגנטאון , שבצפון קרולינה, למסלול בן 18 ק"מ שנחשב קשה במיוחד עקב תוואי הקרקע הכולל בוץ רב, סלעים, מעברי מים רבים והמון עצים צפופים.

קטגוריה מקצועית xc1
פתיחה חזקה לביל באלאנס, שגורף 250 ירוקים, אחרי שהצליח לעקוף ממש לפני העיקול את דון אוקרמן ומראה לו שגם הוא בתמונת הקרבות על חציית קו ה"הול-שוט".
הפתיחה המוצלחת נותנת לו את ההזדמנות לפתוח פער ביחד עם אוקרמן וטיילור קייזר כבר בהקפה הראשונה, שלושתם רוכבים על טרקטורוני ימאהה.
מיד אחריהם ממוקמים כריס בוריץ' ואדם מקגיל. לקראת ההקפה השנייה נחלש אוקרמן ומפנה לשניהם את המקום להלחם על המיקום השלישי כשבאלאנס וקייזר נלחמים בחזית.
בהקפה השלישית מתרחשים שני אירועים המשנים את המירוץ. האחד, מקגיל סובל מבעיות מכניות ופורש לפיטס עד לסיום אותו יחצה למען איסוף ניקוד. והשני, באלאנס, מוביל המירוץ עושה טעות כשהטרקטורון שלו שוקע בבוץ, דבר המאפשר לקייזר ובוריץ לקפוץ על ההזדמנות, לעקוף ולהילחם על ההובלה.
כעת הקרב על ההובלה צמוד גלגל לגלגל, בוריץ' מצליח לעקוף את קייזר ולהשתחל לפניו שתי פניות לפני הסיום ולחצות את קו הסיום ראשון.
בראיונות שהעניק בסיום המרוץ העיד על עצמו בוריץ' שאף פעם לא הרגיש בכושר שיא שכזה ומכוון עצמו לנצחון של 12 מירוצים מתוך 13 .
כנראה שהוא צודק ועוד ניווכח לגלות עד כמה.
בסיום קייזר שני, באלאנס מסתפק במקום השלישי. אחריהם בריאן קוק, ג'פרי פיקנס ואוקרמן.

"בוריץ' מצליח לעקוף את קייזר ולהשתחל לפניו שתי פניות לפני הסיום ולחצות את קו הסיום ראשון."

קטגוריה מקצועית xc2
פתיחה חלשה לרוכבי הדגל של הקטגוריה, פארקר ג'ונס, בריאן וולף וג'וש קירקלנד, מביאה את קווין יוהו להוביל לאחר הזינוק, אך הדבר לא מחזיק מעמד והוא נעקף בכניסה לקטע היער על ידי רוכב קאווסאקי דסטין קנייפ.
וולף רוכב חזק ולאחר שהשיג את המקום השני ננעל על קנייפ ומצליח לעקוף אותו במהלך ההקפה השנייה. מבט קצר לאחור מראה לו שהאופק נקי והוא רוכב בצורה חלקה ובטוחה לנצחון שאחריו נלחמים קנייפ, יוהו וקירקלנד. קנייפ, שרכב מצוין אך נחלש מעט לפני הסיום מאבד מקום נוסף כשנעקף על ידי יוהו ויורד למקום השלישי, לקראת סיום מתנגש קירקלנד באחד הרוכבים ושובר את הנרף-באר וחלקים נוספים בטרקטורון, דבר שמדרדר אותו לסיים במקום התשיעי. ג'ונס ווולקר פאולר מסיימים רק במקומות רביעי וחמישי.

"וולף רוכב חזק ולאחר שהשיג את המקום השני ננעל על קנייפ ומצליח לעקוף אותו במהלך ההקפה השנייה. מבט קצר לאחור מראה לו שהאופק נקי והוא רוכב בצורה חלקה ובטוחה לנצחון..."

קטגוריית נשים
רוכבת ק.ט.מ, אנג'ל אטוול פותחת מצוין את המרוץ ומובילה את שתי ההקפות הראשונות, כשטרייסי סקו יושבת אחריה חזק ומחכה לטעות שתגיע, וזו אכן מגיעה. בהקפה השלישית אטוול מסיימת קפיצה לא מוצלחת בתוך עץ, דבר שגורם לה לסיים אחרונה.
סקו לוקחת את ההובלה עד לדגל השחמט ושמחה על הניצחון הראשון שלה העונה.
לקסי קולטר, רוכבת על טרקטורון קאן-אם DS450, שניצחה את המרוץ הראשון העונה חוזרת לפודיום במקום השני. ג'ניפר אולברייט, משאירה את המשחקים בפייסבוק בצד ומסיימת במקום השלישי לאחר שהקדימה את קריסטין אטוול בפער של יותר מדקה וחצי.
למעריצי בנות אטוול נוכל למסור כי למרות המרוץ הלא מוצלח מצד שתיהן, עוד נראה אותם חוזרות לגדולה במרוץ הבא.
.
בקטגוריית ה4x4 הפתוחה מנצח רוכב קאן-אם בריאן ביוקאנן, אחריו זקרי זקובסקי, שניהם רכובים על טרקטורוני אוטלנדר, ודאריל ראט שלישי עם הפולריס. ריק סקו מסיים רק במקום התשיעי והמאכזב.
בקטגוריית ה4x4 לימיטד מנצח סקוט קילבי. אנדרו לנגסטון, קן רובי ומייקל סוויפט מסיימים אחריו לפי הסדר במקומות שני, שלישי ורביעי.

"פתיחה חזקה לביל באלאנס, שגורף 250 ירוקים, אחרי שהצליח לעקוף ממש לפני העיקול את דון אוקרמן ומראה לו שגם הוא בתמונת הקרבות על חציית קו ההול-שוט."תגובות לכתבה
1.מיקי 25-04-10
נראה לי שבלנס נשאר בליגה הזו רק בשביל ה 250 דולר של ההולשוט...
אחלה כתבה להתחיל את השבוע. נזימה חבל שאתם לא מוסיפים גם גלריה מהמרוץ
2.איזה להיט 25-04-10
איזה להיט הYFZ450 החדש הזה..... כלי מושלם! מה שכן - אין סיכוי שמישהו יאיים על האליפות השניה של בוריץ עם הסוזוקי...

חן שליו אתה תותח
3.POLAR 25-04-10
תודה רבה חן על הסיקור מהליגה המדהימה הזו
אני תמיד נהנה לקרוא ולהתעדכן מה קורה מעבר לים בענף שלנו
היה נחמד עוד יותר אם היה אפשר להוסיף לסיקורים האלו איזו גלריה קטנה...
4.הלו גלרייה 26-04-10
רק בסטנדרטים של הארץ שלנו משאירים גלריות של מאות תמונות מקצועיות בגודל הגיוני
ועוד הגולשים באים בתלונות...
עדיין לא הבנתם שהאמריקאים ממש משלמים כסף בכדי לראות גלריות?!
5.אסי 26-04-10
מישהו יודע מאיפה משיגים בארץ מגן חזירים כמו של ה LTR בתמונה?
6.לאסי 26-04-10
תנסה אצל הרצל ביטון באבניר, יש לו שם כל מיני הפתעות
חן תודה על הכתבה, תענוג לקרוא על הליגה הזו
אין עליכם נזימה רק תביאו גלריה באמת...
7.לאסי 26-04-10
זה מגן של בלינג סטאר, יש לי כזה במלאי אם אתה מעוניין
POLAR
8.yfz46 28-04-10
יפה חן יתותח תמשיך לפנק תודה רבה ! אין על הכחולים של ימאהה
9.ווריאר 02-05-10
מעניין לדעת אם הבנות שם לוקחות את אליקו ומתן
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:45-24.