טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אוטומוטור 2010


   30-03-2010, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: בני דויטש

רגע לפני פתיחת תערוכת אטומוטור, יצאנו לפגוש את הדגמים המוצגים בחזרה הגנרלית שלהם לקראת הפתיחה ביום שלישי.

רגע לפני פתיחת תערוכת אטומוטור, יצאנו לפגוש את הדגמים המוצגים בחזרה הגנרלית שלהם לקראת הפתיחה ביום שלישי.
באולם 12 בו מוצגים המותגים המיובאים ארצה על ידי עופר אבניר, כבר מונחים להם מספר דגמים של באגי המזכיר מאוד את ה PGO של זיניקס, דגמים אלו מיוצרים בסין וישווקו בארץ על ידי היבואן. דגם באגי נוסף שנראה דומה מאוד לרייזר של פולריס ישווק אף הוא על ידי אבניר וינסה להוות תחרות אל מול הצלחתו של הרייזר בשנתיים האחרונות. בחזית האולם ישנן שתי רמפות שישמשו את רוכבי קבוצת המרוצים של עופר אבניר למופעי פריסטייל ועבירות על גבי טרקטורוני קאן-אם. אלי אוחיון ובני לאקן נצפו שם בחזרות אחרונות והתבשרנו שגם אליקו אוחנה יצטרף אליהם לאחר שיחזור מהסבב הראשון של אליפות המוטוקרוס טרקטורונים במזרח אירופה.

רוכבי קבוצת המרוצים של עופר אבניר בחזרות לקראת התערוכה.

ד.ל.ב מוטוספורט, יבואנית פולריס וקיי טי אם תציג את דגמי 2010 באולם 15 שכנראה יוצף במבקרים בשל נוחכותו של ה Xbow - רכב המרוצים של קי טי אם אותו תוכלו לראות בארץ באולם התצוגה בלבד, זאת עקב אי התאמה של הרכב לדרישות התקן הישראליות (מזגן, שמשה קדמית וכו').
הפולריס 850XP טורינג יוצג אף הוא לראשונה, עם כל הפינוקים המוכרים לנו מהדגם החד מושבי ועם מושב נוסע אחורי בעל בולם זעזועים ייחודי. טרקטורוני קיי טי אם מוצגים כשהם מאובזרים לפי דרישות התקן האירופאי המאפשר שם את נסיעתם על כבישים ציבוריים, מה שאומר שמכונת המרוצים הזו מצויידת במאותתים, צמיגי כביש, מתקן ללוחית רישוי ובלימה של ארבעת הגלגלים בלחיצה על ידית הברקס. טרקטורוני קיי טי אם מצויידים בבולמי WP בשונה מהאוהלינס שהיו בדגמי 2009 ומהנדסי החברה קיצרו מעט את האגזוז לאחר שקראו את הביקורת שלנו במבחן נזימה עבור ה KTM 525 XC.

ה X-Bow של קיי טי אם.
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.חיים 31-03-10
מה עם אלי אוחיון? הוא לא מתעייף?
2.מתן 31-03-10
גם מתבצע שם מכירה של הטרקטורנים

3.ליאל 31-03-10
תענוגות
4.אחד שהיה באוטומוטור 02-04-10
ציפיתי ליותר טרקטורונים . היה קיטיאם 1 . ודיאסים של עופר אבניר שלא ניתן היה לשבת עליהם ולהיטצלם חוץ מהקיטיאם . וציפיתי גם ליראות את האוטלאו החדש ועוד כל מני טרקטורונים מגניבים גם dvx . בסך הכל נהנתי נורא ושיהיה כל שנה אוטומוטור :)

נ.ב

להוריד את המחירים אם אפשר קצת . =]
5.קודם קפה 03-04-10
ל-4 אני איתך אחי המחירים בשמיים במחיר של קיטיאם אפשר ליקנות יונדאי גאטס חדשה אחי המחירים של הטרקטורונים וביכלל הספורט המוטורי יקרים מידי צריך להוריד אותם ובמהרבה
6.איזה אנשים גמורים יש במדינה ! 04-04-10
אנחנו הולכים לאוטומוטור ורוצים להיצטלם שם במכוניות וטרקטורונים כל זה , אבל כל האנשים יושבים שם כאילו זה בית קפה . הם לא יכולים שניה אחת לשבת ליראות ולרדת ?? כל אחד יושב שם כאילו זה ספא .
7.דויד 02-05-10
הגענו לימות המשיח!
עופר אבניר מציגה באגי שהציגו כבר חברת פרדי פי אס אחרת לפני כמה שנים.
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:43-24.