טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הסבב השישי בליגת האנדורו - מרוץ כפר החורש


   11-03-2010, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

בשבת הקרובה, 13/03/2010, יערך הסבב השישי בליגת האנדורו הישראלית. המרוץ יערך בכפר החורש שבצפון הארץ בסגנון "הייר סקרמבל".

בשבת הקרובה, 13/03/2010, יערך הסבב השישי בליגת האנדורו הישראלית. המרוץ יערך בכפר החורש שבצפון הארץ בסגנון "הייר סקרמבל". ההרשמה, שנפתחה ביום רביעי האחרון נסגרה ומעתה, ניתן להירשם טלפונית בלבד, עד יום שישי, 12/03/2010, בשעה 14:00 ובעלות נוספת בסך 50 ₪.

מרוץ מס' 6 הינו מרוץ נושא פרסים! במהלך המרוץ יוגרלו ויוענקו פרסים יקרי ערך מתנת נותני החסות של הליגה בשווי אלפי שקלים! בין הפרסים שיוגרלו תיקי גב, תיקי שתייה ואפילו שעון TISSOT מסדרת T- RACE היוקרתית, מתנת "רול-טיים" אשר יוגרל בין כל הנרשמים למרוץ. עוד יוענקו שלוש חליפות רכיבה מתנת ד.ל.ב מוטוספורט למנצחי הקטגוריה העממית, ופרסים נוספים - בהחלט שווה להירשם ולהגיע.

בשבוע שעבר פורסם באתר העמותה תקנון קבוצות וירטואליות. קבוצות וירטואליות הן קבוצות פרטיות עצמאיות בנות חמישה רוכבים לפחות, אשר מתגבשות בינן לבין עצמן במטרה לבחון את יכולתם והישגיהם של החברים בה במרוצי העמותה, תוך שימוש בפלטפורמת מדידת הזמנים של העמותה מבית TAG-HEUER.
עכשיו לרוכבי העמותה יש את היכולת לקבוע בזמן אמת מי הוא המהיר ביותר בכל "חבורה" ואפילו לזכות באיזה מדליה או פרס מדליק! בקישור שלפניכם תקנון קבוצות וירטואליות מאתר העמותה.

עוד פורסם היום באתר העמותה תקנון המבצע החדש: "מרשל מרוץ - קבל מרוץ"- עכשיו כל חבר עמותה יכול לתפקד כמרשל במרוצי העמותה ובתמורה לקבל זיכוי להשתתפות עתידית במרוץ. פרטים נוספים בתקנון המבצע.

הוראות הגעה:
• למגיעים מדרום דרך כביש 6: יציאה ממחלף עין תות (המחלף הצפוני ביותר) והמשך נסיעה צפונה עד צומת התשבי. בצומת התשבי ממשיכים ישר ועולים על כביש 722 עד צומת השומרים. בשומרים פנייה ימינה לכביש 75 ונסיעה עליו עד לצומת כפר החורש. בצומת כפר החורש פנייה שמאלה לכיוון המושב ומשם יש לחפש את השילוט.

• למגיעים מצפון דרך צומת המוביל: בצומת המוביל יש להמשיך דרומה על כביש 77 עד מחלף זרזיר. במחלף זרזיר יש לרדת שמאלה לכביש 7626 ולהמשיך איתו עד צומת נהלל. בצומת נהלל יש לפנות שמאלה לכביש 75 ולהמשיך איתו עד צומת כפר החורש. בצומת כפר החורש פנייה שמאלה לכיוון המושב ומשם יש לחפש את השילוט.

- מפת הגעה -

פרטים והנחיות:
במרוץ זה תופעל מערכת מדידת הזמנים של חברת TAG-HEUER . אין כל צורך בהבאת חישנים אישיים למרוץ.
אורך המרוץ כשעתיים (קט' מקצועית) וכשעה וחצי (מתחילים, עממית וסניורים), בסגנון "הייר-סקרמבל". על כל רוכב לבצע מספר הקפות מקסימאלי תוך התחשבות בזמן הגג.
יש להביא דלק לתדלוק האופנוע בשל אורך המסלול.
אין לרכוב באזור המרוץ ללא קסדה, רכיבה ללא קסדה תביא לפסילה מידית של הצוות.
הדרכת הבטיחות לרוכבים חדשים שטרם עברו את הדרכת הבטיחות של עמותה תיערך בשעה 8:30 הדרכת הבטיחות היא חובה.
גיל המינימום להשתתפות במרוץ הוא 16 שנים.
לא יתאפשר רישום למרוץ בבוקר המרוץ.
על כל רוכב לוודא שרקע המדבקה תואם את הקטגוריה בה הוא משתתף:קט' מקצועית: 1E-שחור, 2E-אדום, 3E-צהוב.
קט' עממית: ירוק, קט' סניורים: סגול, קט' מתחילים+ סופר סניורים: לבן.
חובה על כל רוכב לוודא שאופנועו ממוספר בשלושה מספרים. לוגו נותן החסות ולוגו העמותה הינם חובה. אופנוע ללא לוגו נותן חסות לא ישתתף במרוץ.
אופנוע שלא יהיה ניתן לזהותו באמצעות מדבקות הרקע של העמותה או מספרי הרוכב של העמותה לא יורשה להשתתף במרוץ.

כפי שהוזכר - לא יערך תדריך רוכבים ביום המרוץ. עליכם לקרוא את התדריך בעיון רב. מסמך התדריך ייתלה על אוהל השיפוט ביום המרוץ.
יש לקרוא את תקנון המרוצים (גרסה 4) לפני המרוץ.

לוח זמנים:
הרשמה והתארגנות: 7:30- 10:00
יציאה להקפת היכרות: 10:00
זינוק: 10:30 (לא יהיו איחורים בזינוק!)תגובות לכתבה
1.עידו בן שמעון 11-03-10
איזה כייף סוף סוף בצפוןןןן ומי שלא יודע כפר חורש זה ליד מגדל העמק
2.אריאל 12-03-10
יש פה איזה צדיק שמוכן לאסוף שני חברה על הדרך מרמת ישי ?
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:17-24.