טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ראלי דרך המשי – דיווח ראשון


   04-09-2009, טל זוהר - קאזאו, רוסיה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: טל זוהר

הקבוצה הישראלית נחתה בקזאן, רוסיה, חברה לרכבי המרוץ ולמשאית הסיוע והחלה בהכנות האחרונות לקראת הזינוק

כמה זמן צריך כדי להגיע מישראל לרוסיה? תלוי את מי שואלים כמובן... אם תבדקו עם שגיא הימן, איציק קרסקס ודובי נוימן, מדובר בכמה ימים טובים – הללו יצאו מישראל ב-26 לאוגוסט, חברו לצמד רכבי המרוץ ולמשאית הסיוע והחלו במסע הארוך מאיטליה, דרך אוסטריה, גרמניה, פינלנד ומשם לרוסיה – עם למעלה מ-3,300 ק"מ שהראה מד המרחק בסיום.

לעומתם, לרז הימן, הלל סגל, ניצן שקל וצביקה נפתלי לקח פחות מ-24 שעות לעשות את המרחק בשתי טיסות וכמה שעות המתנה ביניהן, אולם היתה זו יממה לא קלה בכלל, במטוס ישן, עם משענות כסא תקועות ומזגן לא תקין. על שינה לא היה מה לדבר...

בסופו של דבר, נפגשה החבורה בקזאן, רוסיה, העיר המארחת את הזינוק של 'ראלי דרך המשי'. קזאן, עיר בת 2 מליון תושבים, התברכה בנוף מדהים, אנושי כמו גם ארכיטקטוני. פארק הפרמה הוקם בצמוד לנהר החוצה את העיר, ואליו התנקזו לאורך כל היום צוותים מכל העולם. היום, חמישי, הוקדש ברובו לסיום הכנת הרכבים, בדיקות אחרונות, הדבקת שילוט של נותני החסות ומארגני הראלי, לימוד תוואי הפרולוג ועוד.

מחר, שישי, יעברו הצוותים את שלב הרישום האדמיניסטרטיבי ולאחר מכן יערכו הבדיקות הטכניות לשני הרכבים – רז הימן והלל סגל, 'צוות פוינטר', יבדקו לקטגוריה T1 ואילו ניצן שקל ודובי נוימן, 'צוות טלפארמה', יבדקו לקטגוריה T2. בשבת יתקיים הפרולוג – סטייג' קצר בן 2 ק"מ אשר יתקיים בצמוד לפארק פרמה - ובהתאם לתוצאותיו יקבע סדר הזינוק ביום ראשון.

שני הצוותים מודים לספונסרים שבזכותם התאפשרה היציאה לראלי דרך המשי:

פוינטר, טלפארמה, מולטיפלאסט, ליוגב, נפתלי ניסן ובניו, תנועה מערכות מחשוב וניווט.חברי המשלחת הישראלית מטיילים ברחובות קאזאן, רוסיה. משמאל לימין: צביקה נפתלי, ניצן שקל, רז הימן, הלל סגל ואיציק קרסקס.
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.אחד שמקנא 04-09-09
אין דברים כאלה! החניון הזה הוא גן עדן עבור כל חובב ספורט מוטורי באשר הוא
פשוט להזיל ריר
2.השומר מהחניון 04-09-09
עזוב ת'כלים
ראית מה הלל מצא בחניון?
3.אחד שמפרגן 05-09-09
כל הכבוד על התמונות!
בהצלחה לחבר'ה!
תביאו כבוד הביתה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:28-24.