טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
עמותת הטרקטורונים - עדכון לבחירות


   06-05-2009, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

עמותת הטרקטורונים הישראלית פותחת את שעריה לקראת הבחירות לוועד. מעתה גם מועומדים שלא היו חברי העמותה במהלך השנה האחרונה יוכלו להגיש מועמדות. להלן הודעת ועד העמותה כלשונה:


שלום לכולם.
כשחשבנו מה הקריטריונים למועמדות להנהלה, חשבנו על טובת העמותה.
קביעתנו נועדה לפעול כנגד מי שלא רוצה להיות חבר וחלק בה אבל רוצה ליהנות מפירותיה העכשוויים ו/או העתידיים ותוך כדי כך לנווט את הספינה למחוזות לא רצויים ולא לטובת העמותה אם בהווה ואם בעתיד, אם בשוגג ואם במזיד.
קביעתנו לגיטימית היות ועד היום לא רק רוכבים היו אמורים להיות חברים אלא כל מי שהענף חשוב לו, זו הכוונה והשאיפה שכך תהיה עמותה חזקה ובעלת משקל בהתאחדות.
בנינו, מאה חמישים שקל לשנה לא יפילו אף אחד מהסובבים את ענף הספורט הזה.
לכן קבענו שמועמד יכול להיות רק מי שהוא חבר בשנה האחרונה.
אבל רצון וכוונות לחוד ומציאות ארץ ישראלית לחוד, ובדיעבד כשחושבים על זה די מצחיק כי בפועל החברים בעמותה הם הרוכבים בלבד ועוד קומץ פטריוטים. מה שמסכם את המועמדים הפוטנציאלים לכ 50 איש כולל נערים.
היות ועדיין דאגתנו העיקרית היא לשלום יקירתנו יציר כפנו והמקור לשמחתנו, ושלומה תלוי בוועד רתום למשימה, ועד שוויוני המורכב מלוחמי צדק המוכנים להקדיש מזמנם וממונם היקר ולהסתכן בנידוי משפחתי ואו תיק משטרתי.
בחרנו להרחיב את מעגל המותרין לקידושין כדת משה וישראל לכל בר דעת מעל גיל 21 אשר היה בשלוש שנים האחרונות חבר בעמותה, באם ירשם כחבר יוכל להגיש מועמדותו.
גם פעילים מן הצד שנתנו ידם לצמיחתה ופעילותה של העמותה בשלוש שנים האלו ששמם ידוע כעוסקים במלכת הקודש של קידום מעמדה וחוזקה של העמותה וקשורים לפעילותה ופעילותם נעשתה כמעשה עצמאי ולא ממומן ע"י יבואן או סוכן, או אלו המלווים דור צעיר להתחנך לספורט במסגרת העמותה בשנים הנ"ל הרוצים להיכנס לעובי הקורה יכולים להגיש מועמדותם והם ידונו כל עניין לגופו ובכל מקרה יהיו חייבים להרשם כחברים בפועל.
בעתיד כאשר שאיפתנו למעגל חברים רחב יותר תתגשם במהרה בימינו אמן, כל האמור לעיל וכל ההקלות שהקלנו על מנת לגדל דור ישרים מבורך, הכל יהיה בטל ומבוטל והקריטריונים יחזרו למתכונתם המקורית כמו שמופיע ברשם העמותות בתקנון העמותה לעניין החוק לבחירת הוועד.
כי אנו אמונים על שמירתה והרחקתה של יקירתנו מעריצי הכסף הגדול, מהעסקנים הרוצים בטובתם בלבד וימכרו אותנו עבור נזיד עדשים.
שיהיה שבוע טוב ופילטר אויר מלא אבק לכולנו.תגובות לכתבה
1.כל הכבוד 10-05-09
כל הכבוד לעמותה שפועלת לטובת הטרקטורונים, מקווה שהענף יתפתח יותר למרות כל המצב עם המשטרה

בהצלחה
2.ל-2 11-05-09
משטרה באמת קקה..מלא שיסכימו טרקטורונים רק בשטח אבל הורסים את כל הכיף בזה שגם אומרים להשים מספר רישוי וקשת היתהפכות .. הגזמה ביותר עם אתם כבר נותנים רק בשטח אז תיתנו להנות ממה שיש .. משטרה אל הפנים משרד התחבורה !!
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:51-24.