טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מירוץ טרקטורונים – סבב 8 לעונת 2009 – "חותמת דבש"


   26-04-2009, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מספר שיא של משתתפים, הפנינג ענקי ומאורע היסטורי – מירוץ טרקטורונים ראשון בישראל לילדים. ליגת הטרקטורונים הישראלית מסיימת את עונת 2009 בקול תרועה גדול שמשאיר טעם טוב בפה ורעב לעונה הבאה.

ליגת הטרקטורונים הישראלית סיימה את עונת 2009 בקול תרועה גדול ואיכותי. לאחר תלאות רבות חברו כל הגופים יחדיו ויחד הקימו את אחד האירועים המוטוריים היותר מוצלחים שנראו עד כה בענף.
השטח החקלאי של משפחת דרי באילניה, לבש בגדי חג לאחר עונת הקציר. רחבת הפיטס במעלה הגבעה צבעונית מתמיד ועמוסה באוהלי ודגלי הקבוצות. מתחם מסודר לקהל הצופים נפרש לאורך מסלול מדידת הזמנים, ציליה גדולה נפרשה לרווחת הצופים הרבים שהגיעו על מנת לחזות בהצגה החותמת את העונה. חברת רד-בול העמידה שמשיות ופרשה את האוהל הגדול שם התקיים תדריך הרוכבים לקראת המירוץ.
את האווירה השלים DJ שדאג למוסיקה קצבית לאורך כל היום. אווירת חג.
ארבעים ושישה רוכבים הגיעו לאירוע, מספר שיא בתולדות ליגת הטרקטורונים. מעבר להישג המכובד, לאחר שלב ההרשמה התקיים במקום מיני אירוע קטנטן, למשך 20 דקות בלבד, אך בעל משמעות גדולה – כזו שנרשמת בדפי ההיסטוריה של הספורט המוטורי הישראלי.

מירוץ טרקטורונים לילדים
האחות הגדולה של ליגת הטרקטורונים הישראלית, זאת שנמצאת מעבר לים ואליה התוודענו מקרוב במהלך החודש החולף בעקבות השתתפותו של מתן ניר, ליגת ה-GNCC האמריקאית, כבר מקיימת מזה דורות מירוצי טרקטורונים המיועדים לילדים. מקצה הבוקר – בו עולים להתחרות ילדים בגילאי 6-12.
הליגה שלנו, כאן בארץ ישראל, קיימה לראשונה בתולדות הענף המוטורי מירוץ טרקטורונים המיועד לגילאים אלו. שישה נערים לקחו חלק בפסקת ההיסטוריה הקטנה ועשו זאת בגדול. כולם מעורבים בחיים המוטורים כבר מיום בו החלו לינוק ולא הרחק מיום זה עלו על המסלול ונתנו בגז.
שלושה מהמשתתפים הם חברים פעילים בקבוצת ה"ג'וניור טים" של מתן ניר, מושיקו גוטמן, עומר אלמגור ועידן אלמגור. השניים האחרונים הם זוג תאומים שאחיהם הגדול הוא לא אחר מאשר מור אלמגור, הנחשב לתגלית העונה ללא כל ספק. שקד בוארון, הוא הבן של שלום בוארון – מתחרה ראלים בעברו והבעלים של סוכנות טריפ טרקטורונים, בנוסף אחיו הגדול, דקל, מתחרה פעיל בקטגורית המתחילים. זוהר ראובני, האח של אושר, שהצטרף לאחרונה לקבוצת המירוצים של סוכנות אוחנה, עלה גם הוא על מדי הקרב ונכנס להתחרות. חותם את הרשימה תמיר אברהמי, הבן של ליאור אברהמי, המבקר לעיתים בקטגוריית הסניורים ומוביל את הקטגוריה העממית הפתוחה במירוצי האנדורו לרוכבי אופנועים.

"עידן אלמגור הצליח לעקוף את בוארון הצעיר, שיצא ראשון ומשם פתח פער עצום על פני החבורה"

בניגוד למירוצים המתקיימים בארצות הברית שם מוגבלים בנפח המנוע עד 150 סמ"ק. כאן עלו הילדים על הטרקטורונים הקיימים בשוק. אותן חיות טרף ספורטיביות בנפחים של 400 ו-450 סמ"ק.
חבורת הצעירים התחרו במתכונת "הייר סקרמבל" על המסלול המיועד למירוץ הבוגרים כ"ספיישל טסט".
עופר כוכבא הזניק והילדים ירדו על המצערת ללא היסוס. המסלול רצוף פניות טכניות, נכנס ליער גדוש גדמי עצים וסלעים, מעברי במפים ומספר קפיצות שנבנו במיוחד, לא הקל על הילדים, אך אלו לא התרגשו מהעניין והצליחו להשלים את המשימה בצורה נפלאה.

עידן אלמגור הצליח לעקוף את בוארון הצעיר שיצא ראשון ומאז פתח פער עצום על פני החבורה, בוארון שמר גם הוא על פער נאות. גוטמן, על גבי ה DVX, נתפס על גבי גזע בכניסה ליער ואיבד את מיקמו ליתר הרוכבים אך הציג יכולת רכיבה מרשימה כשחזר לתמונה. עומר אלמגור עקף את ראובני וחטף את המדרגה השלישית בפודיום. אברהמי סיים במקום הרביעי.
החבורה הצעירה סיימה את המירוץ ויצאה להקפה נוספת לקול מחיאות הכפיים של הקהל הנלהב.

"זמן ההקפה המהיר ביותר שייך לאליקו אוחנה, שהציג יכלות רכיבה מרשימה ומדוייקת."

ספיישל טסט
אמציה גזית, יושב ראש התאחדות הכידונאים, אמר לרוכבים לאחר התדרוך כי למרות התלאות הצליחו חברי העמותה להעמיד אירוע יוצא מן הכלל שלא נופל מליגות מקבילות מעבר לים, ובירך את המשתתפים על שיתוף הפעולה. הרוכבים יצאו להקפת היכרות על פני המסלול, שנבנה בדומה למסלולי ליגת ה"WORCS, האמריקאית המשלבת בין רכיבת אנדורו לרכיבת מוטוקרוס. מרבית רוכבי טרקטורוני הספורט בארץ נוטים יותר לסגנון רכיבה משולב שכזה. רמפת "שולחן" גדולה ועוד מספר קפיצות קטנות, באמפים קטנים שעם הזמן נתחנו עד דק ונעלמו כלא היו, כניסה ליער רבוי סלעים וגדמים ואף מספר אדני רכבת שלא ריגשו במיוחד את הרוכבים שפשוט דילגו מעליהם כלא היו.
מתכונת הספיישל טסט מחלקת את המירוץ לשני חלקים נפרדים, קטע התשה – שלא נמדד בזמנים, אותו יש לעבור לפני הכניסה לקטע מדדית הזמנים. המנצח הוא זה שהשיג את זמן התוצאות הקצר ביותר במקטע מדידת הזמנים.

קטגוריה A
מספר שיא של רוכבים בקטגוריה הבכירה כולל גם כאלו שלא נראו מזה תקופה על מגרש המשחקים וגם רוכבים חדשים. השישה שרצה במהלך העונה – מתן ניר, אליקו אוחנה, טל חביב, גל בן עמי, רועי דרי וטל בורוכב. זה האחרון חזר להתחרות לאחר היעדרות ממספר מירוצים ועלה על חליפה חדשה – הפעם בצבע כתום, כשהוא רוכב במסגרת קבוצת המירוצים של KTM. חיים אוחנה, הבטיח לעצמו את האלפיות בקטגוריה B ועלה כיתה לקטגוריה הבכירה. סוגר את הרשימה יוני רווה, אחד מרוכבי הטרקטורונים הבכירים שיצא מהנפתלין וחזר להתחרות.

על רוכבי הקטגוריה הבכירה היה להשלים עשר הקפות במסגרת שעתיים ועשר דקות. זמן ההקפה המהיר ביותר שייך לאליקו אוחנה, 02:26:81. אוחנה הציג יכלות רכיבה מרשימה ומדוייקת. מתן ניר נהג במשנה זהירות והסתפק במקום השני, תוצאה מספקת בכדי שיוכל לשאת את תואר האליפות החמישי ברציפות. טל חביב סיים במקום השלישי. יוני רווה, שהוציא את הפרדטור המיושן מהמחסן שמר על הקווים הנכנונים אך לקראת סיום ההקפה השלישית הטרקטורון שווק חיים בשל בעיות חשמל והוציא אותו מהתחרות. רווה, עם חיוך גדול על הפנים הבטיח שעוד נראה אותו בעונה הבאה.

"זה היה היום של יניב אבשלום, מקפץ ונוחת, בוחר בקווים הנכונים, רוכב ללא טעויות וקוטף את המקום הראשון."

קטגוריה B
שישה מתחרים בלבד בקטגוריה, יניב אבשלום, אדם לסרי, מור אלמגור, לירון חמו והאחים דני ודורון עידן. זה היה היום של אבשלום, מקפץ ונוחת, בוחר בקווים הנכונים, רוכב ללא טעויות וקוטף את המקום הראשון. גם אדם לסרי מרגיש מצויין על המגרש ובשל מחלוקת במדידית הזמנים הוא מסיים במקום השני. אלמגור הצעיר מסיים עונה יוצאת מגדר הרגיל ולוקח את מקומו על מדרגות הפודיום, כבדרך קבע לאורך העונה, ואל נשכח שזו העונה הראשונה שהוא נכנס להתחרות. דני עידן שובר משולש בטרקטורון ונאלץ לפרוש. דורון עידן רוכב כהלכה אך לא עומד בקו ישיר מול שאר מתחריו לקטגוריה. לירון חמו פורש בעקבות תקלה לאחר שש הקפות.

מתחילים
לא פחות מ-14 רוכבים גדשו את הקטגוריה. הדר וינברגר קוטף את המקום הראשון ושוכח את מיקומו על מסלול, הוא רוכב כל-כך חזק עד כדי כך שתוצאתיו עומדות קנה אל קנה עם חברי הקטגוריה הבכירה ביותר. גם רז אשרי נותן בגז ומסיים במקום השני, שלישי – אושר ראובני שממשיך במגמת ההשתפרות ותופס מקום של קבע במעמד חלוקת הגביעים. ניסים בוסקילה לא מצליח לסיים בזמן בעקבות תקלה טכנית בטרקטורון שלו וכשהוא חוזר לתמונה לאחר טיפול מסור מידיו של רועי מכלוף, זה כבר מאוחר מדי והוא לא מצליח להשלים את שמונת ההקפות במסגרת הזמן הנקוב.

"הדר וינברגר קוטף את המקום הראשון ושוכח את מיקומו על מסלול, הוא רוכב כל-כך חזק עד כדי כך שתוצאתיו עומדות קנה אל קנה עם חברי הקטגוריה הבכירה ביותר."

סניורים
רוכבים רבים בצפון הארץ לא מוותרים על הזכות להתחרות וממלאים את השורות. 12 רוכבים מתייצבים לתחרות, חלקם נזכרים כי אף פעם לא מאוחר ונכנסים להתחרות לראשונה בחייהם. ליאור אברהמי שוב בא לביקור וכהרגלו לוקח את המקום הראשון. אלי אוחיון מוכיח כל פעם מחדש שהגיל לא מהווה מכשול עבורו ומסיים במקום השני. יניב גזיאל קוטף את המקום השלישי כשהאישה והילדה הקטנה מלווים אותו בקריאות עידוד מעבר לסרטי הסימון והוא מקדים את אייל שטיינר בפחות מארבעים שניות. דדי שפרונץ, המלווה הקבוע של מתן ניר מעביר את המפתחות לידי אחרים ועולה על מדי הקרב, הוא מעט חושש תחילה מהמסלול הקופצני, אך עומד במשימה בגבורה ומעלה חיוך בסיום המירוץ.

חותמת דבש
ועד העמותה הצליח להפיק אירוע יוצא מן הכלל בראשותו של עופר כוכבא. למרות כל הקשיים והמכשולים שעמדו על הפרק במהלך החודש החולף, האירוע החותם את העונה היה ללא עוררין האירוע המוצלח ביותר במהלכה וזאת הודות לשיתוף הפעולה בין הגורמים המועברים. מנצחי קטגוריית המתחילים קיבלו פרס כספי - מקום ראשון 1000 ש"ח, מקום שני - 500 ש"ח, מקום שלישי 300ש"ח, מקום רביעי וחמישי קיבלו משקבי אבק מתנת אביזריון.
טעם טוב נשאר בפה ורעב כבד לעונה הבאה.
מסיבת הסיום של העונה וחלוקת גביעים לאלופי הקטגוריות השונות, תיערך במוצאי השבת הקרובה.
פרטים נוספים יעלו בקרוב.

"ליאור אברהמי שוב בא לביקור וכהרגלו לוקח את המקום הראשון."

תוצאות
ילדים 6-12
1. עידן אלמגור - נירב מתכות, ד.ל.ב. מוטוספורט
2. שקד בוארון - טריפ טרקטורונים
3. עומר אלמגור - נירב מתכות, ד.ל.ב. מוטוספורט

קטגוריה A
1. אליקו אוחנה - עופר אבניר, סוכנות אוחנה - 25:39.21
2. מתן ניר - ד.ל.ב מוטוספורט, רד בול, אביזריון, א.ד. מוצרי תעבורה - 27:20.10
3. טל חביב - naZZima, עופר אבניר - 28:34.98

קטגוריה B
1. אדם לסרי - עופר אבניר, בן ג'ט
2. מור אלמגור - נירב מתכות , ד.ל.ב. מוטוספורט, רז גל
3. יניב אבשלום - עופר אבניר, מוסך רמב, סוכנות אוחנה

קטגוריית מתחילים
1. הדר וינברגר - אנרמית בע"מ, רז גל - 21:39.99
2. רז אשרי - ד.ל.ב. מוטוספורט, צחי טרקטורונים - 21:50.38
3. אושר ראובני - ראובני, סוכנות אוחנה - 22:45.74

קטגוריית סניורים
1. ליאור אברהמי - אברהמי סוכנות לביטוח, ד.ל.ב. מוטוספורט, פאוור אקסטרים - 21:39.49
2. אלי אוחיון - עופר אבניר, סוכנות אוחנה, צמיגי דורו - 22:08.51
3. יניב גזיאל - בן ג'ט - 22:50.62

* הכתבה עודכנה בתאריך 28/04/2009
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.היה פגז 26-04-09
הילדים נתנו את ההצגה של השנה
חבל שאין במדינה שלנו מישהו שיודע למדוד זמנים כמו בנאדם :( לא באופנועים ולא בטרקטורונים
עופר כוכבא יצאת גדול
2.מס' 5 אלוף בפעם ה 5 26-04-09
מברוק למתניר על האליפות, כבוד גדול לאליקו על שניצח את המרוץ וטס כמו איילה על המסלול
טל חביב האיש הכי חביב על המסלול, פשוט כיף לראות איך שהוא רוכב

מתי נפתחת העונה הבאה?
3.נדב 26-04-09
אחלה של עונה הייתה,מחכה לזוגות :)
מתן המלך הבלתי מעורער חחח
וחמוד מה שעשו לילדים הקטנים ..
4.טעות בתוצאות 26-04-09
סימו לב לתוצאות של קטגורית מתחילים אם מחשבים את הזמנים של ההקפות יוצא שקסנטיני סיים במקום השלישי ולא החמישי כמו שאמרו כנראה שהם לא סיימו להעניש אותו ולהתנקל לו וחבל שכך אם הם החליטו לפתוח דף חדש ולגבי המתחילים אם וינברג אשרי וקסנטיני היו מיתחרים ב-B הםהיו השלישיה הראשונה ולכן לדעתי במרוצים הבאים צריך לחייב אותם לעלות ל -B שהפנו מקום לרוכבים חדשים
5.ספרייט 26-04-09
לתת לילדים בני 6-12 טרקטורון בנפח 400 סמק ומעלה זה מטורף !, רוצים להתחרות אחלה, אבל שידאגו לכלים קטנים יותר , לדעתי חוסר אחריות מצד ההורים !(העיקר שניגמר בשלום )


6.מ-5 יוצא אלוף 26-04-09
למתן אני מתה עליך אתה מקסים ואף אחד לא יכול לקחת לך את האליפות ,אוהבת תמר השמנה .
7.הערה קטנה וחשובה 26-04-09
להבא שימו לב שהמסלול מותאם לטרקטורונים ולא לדיניין
אין טעם להעביר את הרוכבים על כאלה גדמי עצים וסלעים שיכולים בקלות לשבור את הכלי (במקרה הטוב) ואני לא צריך להגיד לכם איך אנחנו המתחרים נוסעים על המסלול
אתם רוצים לעודד רוכבים חדשים, קחו בחשבון שלנו אין ספונסרים, כל משולש או נאבה שנשברת מורידים לנו את כל החשק להמשיך להתחרות.
אני לא מתבכיין ולא מחפש מסלול קל, אפשר לעשות מסלול קשה אבל שפוי מבחינת סכנות לכלי ולרוכב.

חוץ מזה היה ארוע מעולה
8.לרועי דרי 26-04-09
אין מילים אתה פשוט תותח
9.יופי של תחרות 26-04-09
תמונות יפות ! יצא גם במזג אוויר נחמד אני רואה , בהצלחה עם הענף הטרקטורונים !
10.POLAR 26-04-09
היתה אחלה של תחרות ואחלה של ארוע, הכי טוב שהיה עד היום בארץ לדעתי
למרוץ זאת 2 דברים הפריעו לי:
1-התחרות החלה באיחור של שעה וחצי לערך
2-הכניסה ליער בחלק של ה"פטוצ'טו" היתה פשוט מגרסה לטרקטורוני ספורט. כניסה מהירה לקטע מסלול צפוף עם גזעי עצים שחתוכים גבוה ואבנים חדות זה פשוט התאכזרות לכלים.
אני לא בא להתבכיין פה, התחרות לא צריכה להיות קלה אבל גם צריך להפעיל שיקול דעת.
רוב הרוכבים משקיעים מכיסם הפרטי המון כסף בכלים שלהם וכניסה לקטעים כאלו פשוט הורסת את הכלים. אין כמעט אחד שלא גילח את הטרקטורון שלו בקטע הזה.

חומר למחשבה....
11.צופה נלהב!!! 26-04-09
ללא ספק אירוע הטרקטורונים הטוב,המוצלח והמקצועי ביותר שהיה בישראל עד היום!!!
מקום מדהים,מזג אויר טוב,הפקה מדהימה...עלו והצליחו!!!
12.שיחקתם אותה עם ה DJ 26-04-09
ה DJ נתן יופי של קצב והאוירה הייתה מצויינת הרבה בזכותו
תמשיכו ככה, יהיה שמח

הערה קטנה שלי לדני אוחנה, אין לי שום דבר נגדך אבל עדיף שתהיה פחות מעורב בניהול המירוץ כי כבר אמרנו שזה לא הוגן ולא מקובל.

13.לירןאיאקס 26-04-09
תמונה אחרונה תמונת החודששש !!!!! :))))
14.אסף ארצי 27-04-09
מצטרף ומרעיף שבחים לעופר כוכבא ולצוות ההפקה..אני שישנתי עם החברה בליל שישי, התעוררתי ב4 בבוקר וראיתי אותם חורשים על המסלול ומסמנים מה שלא הספיקו לסמן וכל זאת ללא כל תמורה. אני רוצה להצדיע להם. פשוט אנשים מדהימים ואני מלא הערכה אליהם. אני רוצה לחבק את כל הגברברים הצעירים שללא ספק גנבו את ההצגה. הילדים הללו העלו לי חיוך שליווה אותי כל הדרך אל הדרום הרחוק. ברכות חמות למתן ניר על האליפות החמישית, כל הכבוד למור אלמגור נער צעיר שהחל את דרכו במירוצי האינדורו בקטגוריה מקצועית וזכה להישג מרשים ביותר(אל נשכח שלפני שנה חגג בר-מצווה).אני רוצה לברך את ליאור אברהמי "הקשיש" שנתן הופעה מדהימה ורכב בצורה סוחטת הערצה. לטל חביב האח של כולנו, אלף מזל טוב..נתת עונה מאלפת והבאת גאווה לכולנו. תודה גדולה למשפחת דרי שהפקיעו את השטח לטובת המירוץ. ברכת ברוך השב לטל בורוכוב המקסים ולגל בן-עמי שהפגין יכולתרכיבה מדהימה למרות הפציעה שסחב. לדדי השועל הוותיק, אתה פשוט אלוף..כל הכבוד!
אנחנו הגענו בערב יום שישי והעברנו ערב עם שי וברק שמינגלו לנו ארוחת ערב פצצתית.נהניתי בצורה יוצאת מהכלל. הלוואי ונזכה בחיים אלו לעוד כמה אירועים שכאלו. מגיעה תודה גדולה לחברת רד-בול שהשקיעו המון אנרגיה ותמיכה בכדי לצבוע את האירוע הזה בצבע מיוחד.

ברכות למתחרים ולזוכים. מי ייתן ונזכה לעונה נטולת מלחמות הזויות בין מחנות המתחרים.
15.דניאל נ. 27-04-09
כל הכבוד לעופר כוכבה ישר כח אמרתי לך בתחרות ואני לא חוסך ואומר לך עכשו:
אתה נכס לעמותת הטרקטורונים עלה והצלח!
הארוע היה פצצה ההפקה הכי איכותית העונה ובכלל מי יתן וירבו ארועים כאלה!
16.רפי לוי לוס אנגלס 27-04-09
טל ידידי מברוק על הדירוג אני מקווה ששנה הבא טטפס שני מקומות למעלה (או כבר מירוץ הבא אם יש עוד אחד)
17.אחד שעומד להבי yfz 450 r דנדש 27-04-09
אנחנו קבוצה של 6 רוכבים שמיתלבטים אים להשתתף בעונה הבאה מי האחד שיכול להבטיח שלא יהיו פדיחות כמו כל השנה ..בכל זאת מברוק לאלוף בפעם החמשית מתן ניר ושיהיה בהצלחה בעונה הבאה לכל הרוכבים
18.איתי קרקי 27-04-09
יופי של מירוץ כל הכבוד על ההשקעה בכלל המירוצים באילניה יוצאים הכי טוב אזור מעולה למירוצים כל הכבוד לכולם על ההפקה.
סוג המירוץ באמת הראה את היכולות האמיתיות שלהרוכבים אדם לסרי אתה תותח פשוט מכונה כל הכבוד מזל טוב לכל האלופים מצפים לעונה הבאה רק בבקשה הפעם בלי קומבינות
19.ל-6 מתמר השמנה והמקורית 27-04-09
וואלה- פגעת בול....
א. אני באמת מתה על מתן
ב. מתן הוא אכן איש מקסים (מה שמסביר את עובדה א')
ג. אכן- אף אחד לא יכול לקחת לו את האליפות
ד. אני באמת שמנה

אם דברים כאלו עושים לך טוב על הלב- אני זורמת...

20.רועי 27-04-09
עומר אלמגור פשוט תותח
21.ל-10 POLAR 27-04-09
לך תישן על האף...אולי אתה רוצה גם עמדת מסאג', מנגל ופופים למנוחה בין ההקפות?!
מירוץ אמור להראות בדיוק כך!

בשעה טובה לאלוף הנושא את הסיפרה 5 על אליפות חמישית ברציפות!

כרגיל כוכבא שיחק אותה, שא ברכה והמשך בדרך זו.
22.ל-21 27-04-09
אתה אפס קטן ופחדן שמתחבר מאחורי המילים שלך
אתה לא ראוי ליותר מהתגובה הזו
23.ארז שבתאי 27-04-09
כמה כלים תחרויות מישתפרות ..
הרבה מישתתפים !
אחלה תמונות לילדים יש עתיד !
שיחקו אותה !
24.אביב ארי 28-04-09
בכלל לא מצאנו את המסלול..

ואללה ארי בטמאק
25.שינוי בתוצאות 29-04-09
יש כמה שינויים בתוצאות בקטגוריה A ובקטגוריה B
26.צוות נזימההההההההההההההה 29-04-09
צוות נזימה אם יש שינוי כל כך משמעותי בתוצאות למה הכתבה לא משתנה בהתאם.?????
של מקום 3.????? תמונת שער בקטגוריה B
לתשומת ליבכם .
27.התעללות ביניב אבשלום!! 30-04-09
מסכן יניב אבשלום מתעללים בבחור!
עלה כבר פעמיים על פודיום שלא היה מגיע לו
שיגעתם את הבנאדם!
28.לעפר כוכבא 30-04-09
כל הכבוד על ההפקה! תמשיך להפיק עוד אירועים כאלה ואחרים
זה היה האירוע הכי מוצלח.
29.חיים 30-04-09
למתן ניר , מברוק על פעם חמישית רצוף

חמסה !! בלי עין הרע ...
30.קרקיץ 01-05-09
כל הכבוד על התיקונים של הטעויות חבל שלא עשו את התיקונים האלה כל העונה אז לפחות היה לנו מאבק יותר צמוד בקטגוריה B בין אדם לסרי לחיים אוחנה ללמוד לשנה הבאה וליישם
31.איש 03-05-09
מתי עונה הבאה?!
32.רק להבין 03-05-09
תמיד יהיו טעיות אין מה לעשות נכון שהיו יכולים ליהיות שינויים במיקומים אם לא היו בעיות כאיילה ואחרות וזה נוגע לכל הקטגוריות אבל זה מה שיצא מעונה לא כל כך מוצלחת אבל סה"כ נהנים ממה שיש ומקווים לחוק המטומטם ולהתחיל להפוך מקצועים .
33.יניב 04-05-09
למספר 5 לנה לא יתנו לילדים מגיל 6 עד 12 טרקטרונים מעלה ל 400 סמק למה לא יוצא להם אני בגיל 13 יש לי dvx ו לבן דוד יש לו פרדטור רד 500
34.נבו 04-05-09
הילדים מקבלים גביעים,כמה כסף עולה תחרות לילדים
35.עידן 22-05-09
אחי רק אוטלאו 2009 וה 2008
36.דוד 02-08-09
ילדים בני 12 עם טרקטורון, מסוכן ביותר בכלל חוקי העניין הזה ?... הם עוד לא יודעים לרכב על אופניים...
37.הדר 08-01-10
אם אני רוצה להתחרות איפה ועם מי צריך לדבר
38.שלו כהן 27-10-11
אני לא בה ימייל תיתפסו אותי במיספר הזה 0522802215
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:56-24.