טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מאבריק אר 2024


   13-09-2023, תומר וולף   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:יחצ

Can-Am מטילים פצצה. טוב אז אכן הפצצה הוטלה והיא מוכנה לשיגור מהמרלוג של אבניר בשוהם.

מה כל כך מיוחד בפצצה ? כנראה הרבה דברים אפילו המחיר....

אבל, אי אפשר שלא להוריד את הכובע בפני התשוקה הבלתי מתפשרת של קאן-אם בחיפש קצות היכולת של כלי שטח קל. אילו רצו,הם יכלו להנות מהכנסות גבוהות מהגרסאות הקיימות גם בעשר השנים הקרובות. אבל לא. זה לא ה DNA של קאן-אם. האורות במשרדים ובמפעל דולקים גם בלילות. אף מהנדס לא ינוח עד שלא ישבור את תקרת הזכוכית שמרחפת מעליו. וזה הסיפור הגדול.
את מנוע ה-999 סמ"ק שפעם הוציא 154 כ"ס הם מתחו עד ל 240 כ"ס. את הבולמים ומתלים לימדו להיות אדפטיבים. את השילדה שיפרו וחיזקו לעמידה בכוחות החדשים שמגיעים ככל שהמהירות עולה . והיא עולה לכיוון ה 160 קמ"ש !!! . מרכזי כובד וחלוקות המשקל שופרו וחודדו. הוויאטור בשעה טובה התבגר והפך לגיר עם 7 הילוכים. והעדות הברורה ביותר להשקעה ועומק המחקר שנעשה בכדי לשפר את היכולות היא בתוספת שככול הנראה תהיה הדבר המזוהה ביותר עם דגם ה -R והיא זרועה חיזוק עליונית שיושבת מעל לגלגלים הקידמיים ותפקידה לצמצם את העיוות של זוית הגלגול של הגלגלים בפניות חזקות (כאילו לשמור על היגוי אופטימלי בפינה) ולסייע בהתמודדות מול הכוחות שמאיימים בלחץ כבד על התבור והזרועות. כמובן יש לזרועות הללו קטע עיצובי שנותן עוד קצת לאופי החתולי והאגרסיבי של המבריק.
אין לי מושג איך הדבר הזה נוסע (חוץ מלראות סרטונים ) כי בשונה מהשקות קודמות, שאבניר הפיקה השקה לעיתונאים, אבניר הוציאה הודעה לעיתונות ופשוט פתחה את פנקס המכירות.

אני יכול בהחלט להבין את זה. בכל זאת הכלי מתחיל ב 360,000 ש"ח !!
תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:10-24.