טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סבב 3 באליפות ישראל בסופראנדורו מגיע ** נדחה ל 07/04 **


   22-03-2023, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:שלומי אברון

ביום שישי, ב 07/04, ייערך סבב 3 באליפות ישראל בסופראנדורו במסלול Gilboa mx park.

באליפות יש 5 קטגוריות כשכל קטגוריה מוגבלת ל-14 משתתפים. המשתתפים רשומים מראש כרוכבי ספורט תחרותי בהתאחדות הספורט המוטורי. בכל קטגוריה יוצאים 3 מקצים של 6 דקות + הקפה אחת של המסלול. הקטגוריה הראשונה היא 65 סמ"ק המיועדת לילדים בגילאי 8 עד 11. הקטגוריה השנייה היא קטגוריית 85 סמ"ק המיועדת לגילאי 11 עד 14.
שלוש הקטגוריות האחרונות הן קטגוריות בוגרים המחולקות ל-הובי, אקספרט ופרו, על פי רמת הרוכבים בקטגוריה. בין רוכבי הפרו, ניתן יהיה לראות את יפתח פרנקו ובועז סאסי, רוכבים מהשורה הראשונה בעולם, רוכבים שהשתתפו בעבר במרוץ הרומניאקס המפרך.

כרם אסולין מפעיל במשותף של Gilboa MX PARK עם ארד דוד,
הסביר כי "במסלולים לקטגוריות הראשונות של הצעירים, יושמו קיקרים – עזרים שיסייעו לרוכבים לצלוח אלמנטים קשים שיש במהלך המסלול, כגון צינורות בטון, גינות סלעים, גזעים וצמיגים.
המסלול אצלנו ב-PARK MX הוא מסלול סופר אנדורו תקני העומד בסטנדרטים בינלאומיים כולל תקן של ארגון ה-FIM הקובע את הסטנדרט לכלל מסלולי הסופר אנדורו בעולם. ב-MX PARK מתקיימות באופן שוטף הדרכות מקצועיות והדרכות התנסות לחובבנים החל מגיל 6. חוויה מומלצת לכל משפחה אתגרית. בהמשך, יתקיימו במהלך סופי השבוע מרוצי מוטוקרוס נוספים במתחם".
במקביל למרוץ, יתקיים באירוע הפנינג משפחות כולל הפעלות לילדים, מתנפחים, דוכני אוכל ופינות ישיבה מוצלות. בנוסף, יבוצעו במקום הדרכות לילדים החל מגיל 6, במחיר מוזל של 200 שקלים להדרכה ורכיבה של חצי שעה על אופנוע שטח. המחיר כולל מיגון מותאם אישית והדרכה צמודה.

עובד נור, ראש המועצה האזורית הגלבוע,
אמר כי "אנו עומלים ומקדמים שלל פעילויות של ספורט ופנאי ברחבי המועצה. תחרות הסופר אנדורו מצטרפת למסורות של צעדת הגלבוע, פסטיבל הכדורים הפורחים הבין לאומי ובחול המועד פסח, יצטרף גם פסטיבל רוקגלבוע עם הופעות של האמנים המובילים בישראל. כל זאת בהתאם למטרה שהצבנו לעצמנו - לשמש כתובת ובית לתחומי ספורט אקסטרים ופנאי מגוון לקהל הרחב בישראל".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:02-24.