טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ליגל אופנועים משיקה בישראל את ה- DesertX החדש.


   15-06-2022, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:יצרן

ה- DesertX החדש, ממשיך להעצים את נוכחות המותג והפעם בעולמות האדוונצ'ר-שטח.* ה-DesertX החדש תוכנן במיוחד כדי להציע רף יכולות גבוה במיוחד בתנאי רכיבת שטח – חישוקי 21 ו-18 אינץ', מתלים מעובים ארוכי מהלך, מרווח גחון גבוה מאוד (25 ס"מ), אלקטרוניקה ייעודית מתקדמת, משקל קל ומכל דלק גדול (21 ליטר) כדי להציע טווח רכיבה גדול.

* ה-DesertX החדש מצויד במנוע L-טווין בנפח 937 סמ"ק שמפיק 110 כ"ס ו-9.3 קג"מ.

* דגם זה יימכר בישראל עם אחריות מלאה של 4 שנים ללא הגבלת ק"מ.

* מגיע גם בגרסה המותאמת לדרגת רישיון A1.

ליגל אופנועים, יבואנית אופנועי דוקאטי, משיקה בישראל את ה-DesertX החדש. אופנוע אדוונצ'ר-שטח חדשני אשר נחשף לאחרונה בעולם וצפוי להעצים את האטרקטיביות הגוברת של משפחת אופנועי דוקאטי בישראל בזכות הפניה לפלח שוק חדש בו לא נכח המותג עד כה.

משפחת דגמי דוקאטי ממשיכה להתפתח ולהתרחב ולאחר השקת הדגמים החדשים כמו ה-MULTISTRADA V2, הדיאבל 1260 S, הפניגאלה והסטריטפייטר על גרסאותיהם, דוקאטי פורצים לעולמות השטח עם ה-DesertX. פרויקט זה החל לקרום עור וגידים בשנת 2019 עם חשיפת אופנוע קונספט אשר גרף תגובות חיוביות חזקות מציבור הרוכבים מסביב לעולם החדש. דוקאטי הקשיבו לקולות אלה והחליטו להפוך את דגם התצוגה לאופנוע סדרתי עתיר יכולות.

הנוסחה עליה שקדו מהנדסי דוקאטי קבעה פרמטרים ברורים – משקל קל, מבנה צר, יכולת תמרון גבוהה בכל תנאי שטח, כולל דיונות עמוקות, מבלי לוותר על האופי הספורטיבי של דוקאטי על האספלט המתפתל במעלה האלפים. כדי להשיג את כל אלה, דוקאטי יצרו שלדת צינורות חדשה וחזקה אשר מותאמת לעבודה עם מתלים ארוכי מהלך, כדי להבטיח תפקוד אופטימלי גם בתנאי השטח הקיצוניים ביותר ולטווח ארוך. תכנון זה אפשר שמירה על משקל כללי נמוך מאוד של 202 ק"ג (יבש) בלבד.

מחיר השקה:

120,000 ש"ח לא כולל הוצאות ואגרת רישוי.

מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:45-24.