טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום מרוץ סיבולת בליגת פיג'ו


   20-04-2022, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:אלכס לפינר

סיכום מרוץ סיבולת במסלול ערד.

מכירים במרוצי פורמולה 1 שמראים את הפער בין מקום ראשון לשני? מכירים שאם אתם אוהדים את המוביל ואז כל עשירית שנייה שיורדת מהפער מלחיצה אתכם וכל פעם שנפתחת עוד עשירית אתם נושמים לרווחה?

זהו תיאור מדויק של ההקפות האחרונות במרוץ הסיבולת בן השעתיים במסלול המרוצים בערד, ניר מי פז, במכונית המרוץ מסוג טויוטה יאריס, נוגע לא נוגע בפגוש האחורי של מישל גדז' (שיכול היה להיות אבא שלו, מבחינת גיל כמובן) בפיג'ו 206 מרוץ כשמאחוריהם, בגלל טעות מוקדמת, מזנבים דרור ואלעד במכונית ה-208 רייסינג. והפער? פעם הוא 0.327 שניות (!), פעם 0.264 שניות. מטורף! וזה אחרי שעתיים של מרוץ. חשבנו שאנחנו בחו"ל - אבל טעינו, זה היה ממש כאן, במסלול המרוצים בערד, והיינו כחולמים.

ים של צבע, מכוניות מירוץ מסוגים שונים, צוות צילום מקצועי, פרשן שהוא לא פחות מאלוף אירופה במרוצים, 4 מכוניות שמסיימות במספר הקפות זהה את המרוץ והמון המון המון אקשן. בסיום מרוץ בן שעתיים ניצח בדירוג הכללי הצוות אלכס גנליס ותומר הורושובסקי שבשקט בשקט נהגו את מכונית המרוץ שלהם, מדגם SION (אחות תאומה של הטויוטה GT86), לניצחון. שניים בדירוג הכללי וראשונים בקטגוריה A המרתקת הגיעו צוות ניצן לוי, נדב ירון ומישל גדז' הוותיק שהתחרה כבר במרוצי אשקלון בשנות השמונים. שלישיים בכללי / שניים בקטגוריה A הצוות של חי שכטר וניר מי פז ורביעי בכללי / שלישי בקטגוריה A הצוות דרור מזרחי באלעד בומגרטן.

במרוץ התחרו 4 נהגים, כולל נהגת אחת, שלהם זה היה המרוץ הראשון בחיים וההתרגשות היתה כבירה. שוב ושוב, ממרוץ למירוץ, מגיעים מתחרים חדשים והספורט המלהיב הזה צובר תאוצה. יום גדוש במרוצים, מצאת החמה עד שקיעתה, במסגרת אליפות ישראל במרוצי זמן מטרה (MDC) השתתפו עשרות מתחרים בקטגוריות השונות וגם למי שאין רכב מתאים נמצא פתרון בדמות קטגורית הסופר פול בה משתתפים כולם במכוניות מקטגוריה A ממרוצי הטורינג. כן, ה-208 הידועות והמצוינות. לפי המסתמן הולך להיות יותר ויותר חם בעונת המרוצים, ולא רק מזג האוויר.

למדידת זמנים:

לגלרית תמונותתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:50-24.