טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
השקת ה-COMMANDER XT 2022.


   22-12-2021, וולף תומר   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

" הריח של השקשוקה שרווה תבורי מטריף כבר עשה לי סחרחורת קלה".

רב אחד הולך לכומר ושואל אותו "תגיד, איך זה שיש לכם כל כך הרבה כסף לבנות כנסיות מפוארות ? הכומר עונה לרב – בוא איתי אני מזמין אותו לחדר הוידויים..." אנחנו אל מול מנזר הסרטבה מאזינים בקשב רב להסברים המלומדים (על הרב והכומר..) של עופר אוגש על האזור, המנזר ועל המשך היום שעוד מחכה לנו (ספויילר – ביקור במנזר נוסף..)

הריח של השקשוקה שרווה תבורי מטריף כבר עשה לי סחרחורת קלה.

מול רביעיית הקומנדרים מדגים לנו אריאל סיבוני ב-LIVE איך הוא בטייק אחד סוגר סרטון על השקת ה-COMMANDER XT החדש.

כן, כך נראת חזרה לחיים. לאחר שנתיים של השקות וירטואליות אנחנו נמצאים ממש במדבר עם צוות ההפקה של עופר אבניר, עם רמי עוזיאל הסמנכ"ל וכמובן רביעיית COMMANDER MAX XT כחולים וחביבים.
לא, לא מדובר באבולוציה של קומנדר העבר וגם לא תת סגמנט של סידרת המאבריק 3X. כן מדובר בפיתוח מבוסס DNA של הקונצן CAN-AM . מה אומרות המילים הגבוהות (נגיד שהן מילים גבוהות..) לעניות דעתי זה אומר שהחבילה הזו של ה COMMANDER XT זו חבילה מגובשת של יצרן עם המון ניסיון בייצור של רכבי שטח קלים. אם אני אפרוט לפרוטות את החבילה, זאת אומרת שאם CAN-AM שיחררו כלי שבהגדרה שלו הוא כלי בעיקר לטיולים, אז אנחנו מצפים לקבל כלי עם מקסימום נוחות בנסיעה רגועה בקצב מכובד, בנוחות נהיגה ויכולת שליטה של הנהג, נוחות מקסימלית לנוסעים ואפשרויות להעמסת ציוד.עוד דבר אחד חשוב אם לא הכי חשוב – אמינות. אמינות בטווח הקצר – הידיעה שאפשר לצאת לשלושה ימי מדבר בשקט בלי להיות מוסכניק עם קשרים למחסני חלפים. ולטווח הארוך, – שלא בהכרח לאחר שלושה ימי טיול צריך שבוע שיקום ושבירת חסכונות.

כבר בקרתם בפייסבוק ובאינסטגרם שלנו ?

ביום ההשקה טעמנו קצת מחווית הנסיעה והנהיגה ב COMMANDER MAX XT. החיבור לכלי מהיר, אין תחכום יתר, הכל במקום. כסאות רכים וחובקים, ניתן להזיז בקו ישר, אין אפשרות לכווון את הגב.
שדה הראיה רחב ומלא. ההגה ניתן לכיוון. מתגים וידיות במקום שאנו מצפים להם. אפשרות לנעילת דיפרנציאל אחורי, הקידמי ינעל לבד במידת הצורך וכמובן מצבי ארבע על ארבע מהיר ואיטי.
מערכת מתלים שמצליחה לאזן את ה COMMANDER MAX XT בקטעים הטכנים וגם בשבילים המהירים. אין כאן מתלים אחוריים אורכיים עם מהלכים אין סופיים אלא מתליי A מוכרים.
ה COMMANDER MAX XT מזדרז להאיץ אבל לא בשביל לשבור שיא אלא פשוט להתקדם ליעד הבא. מנוע ה -100 כ"ס שמשודך לו אחראי להעלות אותו בכל מעלה ולהריץ אותו בכל שביל. לא התנסנו עם ה COMMANDER MAX XT בחולות ודיונות אבל אני מעריך שהוא יוכל לשייט בכיף אך יש מצב שיעדיף לאגף את הדיונות הגדולות ולא להסתכסך בלטפס אותן.
כל היופי הזה מבוסס וריאטור משודרג למשימות עבודה ממושכות. ואם עושים חשבון פשוט וכמובן לוקחים בחשבון שהנהג מבין מה זה וריייטור (לא אין כאן קלאץ') אז הסיכוי שהצרות יגיעו מכיוון הוריאטור מאוד נמוך. ככל שנוסעים ונוהגים ב COMMANDER MAX XT מבינים שני דברים מרכזיים, אחד זה איכות המוצר והבשלות שלו. אי אפשר לקחת כמובן-מאליו וגם אין סיבה.. את ההקפדה של CAN AM על איכות המוצר. זה מתחיל ברמת הבורג עובר דרך האיזון בין כלל המרכיבים וכלה באיכות המנוע.
השני זה האמירה של ה COMMANDER MAX XT "אני כאן איתך ואקח אותך בנוחות ובבטחה לכל מקום אבל בקצב שלי. עזוב אותך מהמשוגעים שטסים כאן בשבילים."
ללא ספק יש כאן חבילה שמשדרת בגרות ואיכות. לגבי מחיר, פעם חשבנו שמחיר זה חסם. היום אנחנו כבר מבינים שרבים מוכנים לשלם מחיר עבור איכות. וגם בענין הזה תורת הייחסות של איינשטיין עובדת...
הייתי גם רוצה לציין שהצוות שהפיק את ההשקה גם סיפק חבילה של בשלות ואיכות. יום ההשקה לווה במסלול קסום ובהסברים מלומדים (כפי שהבנתם מהפתיח), אוכל שהוכן במקום על גזיות וחם וחריף במידה הנכונה וכמובן כלים שקל ונעים לטייל איתם.

מפרט טכני:

* פגוש קדמי מסוג XT
* מיגון תחתון Full skid plate פוליפרופילן קל משקל, סופג חבטות ורעש עם עמידות מוכחת
* פנסי LED עוצמתיים קדמיים ואחוריים
* תא נהג ארגונומי לנוחיות ותפעול מרביים וסביבת נוסעים נוחה ובטוחה
* זוג דלתות (חצי) פרמיום
* ארגז מטען 27*115*75
* מנוע ROTAX בצורת V – TWIN עם הספק 100 כ"ס
* כננת WARN 4,500 ליברות
* מערכת מתלים קדמית מסוג A – arm 38 ס"מ
* מערכת מתלים אחורית מסוג TTA 38 ס"מ
* חישוקי אלומיניום במידה 14 אינץ וצמיגים 28 אינץ XPS Trail King
* קירור תמסורת המעבירה כמות אוויר גדולה על מנת לשמור על טמפרטורת עבודה יעילה מספק את כוח בצורה חלקה מדויקת בכל תוואי ושטח

מחירי השקה:


COMMANDER XT

מחירון - 146950 שח
מחיר השקה - 139950

COMMANDER MAX XT

מחירון - 153950 שח
מחיר השקה - 146950
תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:10-24.