טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
Go Gomez or Go Home


   22-04-2021, מיה לוסטיג   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:עומרי גוטמן,אלי שמר

את סנדרה כבר הכרתי לפני שנה וחצי כשהגיעה לארץ להדרכה בת יומיים בחסות ארגון Riders for Riders.

את סנדרה גומז כבר הכרתי לפני שנה וחצי כשהגיעה לארץ להדרכה בת יומיים בחסות ארגון Riders for Riders.
האירוע היה בסימן העצמה נשית בענף האנדורו. בזמנו עוד רכבתי על אופנוע אחר ממה שיש לי היום ואני חושבת שגם עם מעט ניסיון.
החלטתי להירשם להדרכה, כי למה לא? כל כמה זמן מגיעה אלופה שהיא רוכבת אקסטרים אנדורו? ועוד שסיימה את תחרות הרומניאקס בקטגוריית הגולד? אז הופ נרשמתי והלכתי על זה!

עוד חוויות גולשים

החוויה הייתה מדהימה וממלאת ואני יכולה להעיד על רגע ששינה לי הרכיבה באותה ההדרכה הספציפית מלפני שנה וחצי - סנדרה טיפסה עליה כשהיא סוגרת את המצערת עד הסוף, הגיעה לסוף העליה וכשכולן מריעות ונלהבות, ירדה בבת אחת את אותה העליה ממנה הגיעה במהירות ומבלי להשתמש בכלל בברקס קדמי או אחורי, זה הרגיש כל כך טבעי. הרגע הזה שסנדרה נתנה פשוט לאופנוע לעשות את שלו ולרדת בטבעיות את הירידה המאיימת הזו ומבלי חשש היה רגע מכונן מבחינתי שאני יכולה להעיד ששינה לי את הרכיבה והתפיסה שלי לגבי פחד.

ולכן, כששמעתי שסנדרה גומז מגיעה שוב לאירוע הדרכה השנה הזו, כשהפעם אני בעצמי מגיעה חזקה ומשופרת ועם אופנוע חדש ונוצץ (האסקווארנה 250 שתי פעימות), שמחתי ממש והחלטתי שאת כל הדברים המורכבים שתמיד רציתי ללמוד ולא העזתי לנסות אני שומרת להדרכה איתה. אז הנה יצאנו שוב לדרך, סנדרה הגיעה מלאת מוטיבציה ועם חיוך גדול ללמד את רוכבות האנדורו את הסודות הקטנים של הטכניקות החשובות ברכיבת אנדורו.
להדרכה הגיעו 25 רוכבות נרגשות ולמדו דברים מורכבים כמו עליית קיר של 90 מעלות, איך להתמודד עם בולי עץ גדולים באמצע היער ולעבור אותם ביעילות ובקלות, איך נכון לעמוד על האופנוע כשאת רוכבת, מה לעשות כשנתקעים באמצע עליה (לא ללחוץ קלאץ!!!! :), איפה להניח את האצבעות בזמן הרכיבה, ככה זה, לפעמים זה פשוט בדברים הקטנים… ודבר אחד בטוח, זה העשיר לנו את הידע והביטחון.

רוצים לשתף אותנו בחוויות שלכם? כתבו לנו

אם לא פגשתם את סנדרה, מדובר בבחורה צנועה, מקסימה, ביישנית ועם מבטא ספרדי חמוד, היא רוכבת קלילה ומדויקת כל כך שאי אפשר שלא לחייך כשרואים אותה. אח, סנדרה!
את האירוע הזה, שהתפרש על פני יומיים והייתה בחירה אם להצטרף ליום אחד או שניים, ליוו רוכבים שדאגו לטפל בבעיה הכי קטנה, צלמים שתיעדו את הרוכבות, אוכל שווה, פינוקים ופרסים שווים במיוחד ש"מוטוליין" האלופים דאגו לספק ולפנק, אין ספק שזה היה אירוע שאורגן בקפידה.
היה כיף לראות רוכבות מנוסות שעזרו לרוכבות מתחילות, וכיף גדול לראות ולהרגיש את האחווה הנשית הזו שהייתה באוויר.

זו הייתה חוויה כייפית, ממלאת ביטחון בקרב רוכבות האנדורו בארץ ומומלצת מאוד לכל רוכבת שרוצה להשתפר!תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:18-24.