טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
Riders For Riders יארחו את סטיב הולקומב


   21-04-2021, תומר וולף   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סטיב הולקומב, אלוף עולם 7 פעמים ב-ENDURO GP, יתארח בקב' Riders For Riders.

Riders For Riders הזמינו את סטיב הולקומב אלוף עולם 7 פעמים -ENDURO GP - הרוכב המהיר בעולם והאלוף לשנת 2020 לסדרת הדרכות מקצועיות בקטגוריות בוגרים, נוער וילדים, בים התאריכים 29/04 - 01/05.
ה-Riders ממשיכים להגביר קצב, כמות האירועים והאיכות שלהם רק הולכת ומשתבחת. מה שיפה זה שלא משנה מה היא שפת האם שלך, אם אתה רוכב על אופנוע שטח ואפילו רוכב מתחיל, בקלות תוכל למצוא שפה משותפת עם אלוף עולם. על האקורד הזה ה-Riders מנגנים והמנגינה נשמעת נפלא.
סטיב, אלוף בתחום מרוצי אינדורו GP. תחום שאולי קצת פחות מוכר מ HARD ENDURO שרובנו מכירים ועוקבים, בעיקר אנחנו עוקבים אחרי הרוכבים המובילים, ג'ארויס, לטי, מריו, ביל, ג'וני,אלפרדו, וויד וגם סוף סלע שהולך ומתקרב לעשירה הראשונה.
מרוצי האינדורו GP הם מאותה המשפחה, אבל מרוץ ה-GP הוא שילוב של סגנונות, גם אנדורו קלאסי, גם מכשולים שנוצרו בידי אדם וגם מכשולי טבע, אז מה ההבדל ? מהירות !!! נכוון כל מרוץ מבוסס מהירות. אבל, אם במרוצי הארד אנדורו אחוז הקטעים המהירים הוא קטן ורוכבים שהבסיס שלהם הוא יכולת טכנית מעולה והם בעלי הסיכוי הטוב ביותר לנצח., במרוץ ה- GP הסיפור שונה לגמרי. נכון שחייבים שליטה אבסולוטית באופנוע וטכניקה מושלמת אבל צריך עוד משהוא ובגדול. חייבים להיות מהירים בקטע פסיכי. וזה סיפור גדול, הייתי מהמר על זה שרוב רוכבי האנדורו וההארד אנדורו בכלל לא מחפשים את המהירויות הגבוהות. פשוט כי רמת הסיכון עולה בטירוף ולרובם זה לא מתאים. אבל לרוכבי ה-GP מהירות היא הלחם והחמאה.(וגם הביצים..)
לכן, רוכב על כמו סטיב שיגיע לכאן לתת לנו טעימה וגם כמה טיפים טובים על הדרך, באיך לטוס בסינגלים צפופים, בין עצים ומעל מכשולים שונים ומשונים זה אירוע ששווה לקחת בו חלק.

לו"ז:

29/04 - הדרכת מתחרים אנדורו GP, עלות 850 שח.

30/04 - הדרכת מתחרים ילדים ונוער, עלות 650 שח.

01/05 - הדרכת מתחרים אנדורו GP, עלות 850 שח.

לפרטים נוספים:

איתמר ציפורי - 0528127480

דור שוורץ - 05466563673

להרשמה

enduro21תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:43-24.