טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
בולמי זעזועים חדשים ומשודרגים של WP מבית KTM עכשיו בישראל


   01-04-2021, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ד.ל.ב מוטוספורט יבואנית בולמי הזעזועים של WP מבית KTM החלה לשווק מנגנון קרטריג' סגור מקצועי למזלג הקדמי ובולם אחורי מתקדם למגוון אופנועי אנדורו,ידיעה פרסומית.

ד.ל.ב מוטוספורט מקבוצת לובינסקי, מרחיבה את היצע מוצרי המתלים של WP מבית KTM עם התחלת שיווק ערכת שדרוג למזלג הקדמי ולמתלה האחורי של מגוון אופנועי אנדורו בישראל. עבור שדרוג המזלג הקדמי, תציע ד.ל.ב מוטוספורט קרטריג' (מחסנית) סגורה חדשה – WP XPLOR PRO 6500, במקום הקרטריג'ים הפתוחים הנמצאים במרבית אופנועי האנדורו. הקרטריג'ים החדשים והמשופרים, מציעים הפרדה מוחלטת בין נוזל הבולם למכלול החיצוני ולכן רגישים פחות לפריצה ונזילות, מציעים אפשרויות כוונון רבות (קומפרשיין וריבאונד בכל אחד מרגלי הבולמים ימין ושמאל. להבדיל מהבולמים המקוריים). ומשפרים את הרגש שעובר לרוכב ואת היציבות הכיוונית בכל מצב. מחירה של מערכת קרטריג' זו עומד על 6,990 שקל כולל התקנה. לרגל ההשקה, מחיר 10 היחידות הראשונות יעמוד על 6,500 שקל. מזלג קדמי זה מתאים להתקנה באופנועי האנדורו מבית KTM, הוסקווארנה וגאסגאס המגיעים במקור עם בולמי WP.

עבור שדרוג המתלה האחורי ושיפור הצמדת הגלגל האחורי לקרקע, מציעה ד.ל.ב מוטוספורט את הבולם האחורי החדשני WP XPLOR PRO 8946 SUPERTRAX. בולם מתקדם זה נועד לשפר את התחושות שעוברות לרוכב, את הצמדת הגלגל האחורי לקרקע, את ספגת המהמורות. כמקובל באופנועי מירוץ ייעודיים, בולם זה יציע אפשרויות כוונון רבות, כולל כוונון נפרד למהירויות כיווץ ופתיחה, מהירות ואיטיות ובקלות. מחירו של בולם זה עומד על 11,990 שקל כולל התקנה. לרגל ההשקה, מחיר 5 היחידות הראשונות יעמוד על 9,990 שקל. בולם אחורי זה מתאים להתקנה באופנועי מבית KTM עם בולם PDS. לדגמים מהמותגים הוסקווארנה וגאסגאס בעלי מנגנון חיבור LINK, יוצע בולם SUPERTRAX תואם מדגם XACT PRO 8950.


את הקרטריג' המשופר והבולם האחורי ניתן לרכוש בנקודות השירות והמכירה (דו-גלגלי) בפריסה ארצית של ד.ל.ב מוטוספורט.

מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית.

צילום:יחצתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:17-24.