טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ליגת פג'ו - סיכום המירוץ השלישי


   23-12-2020, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: יובל לוי

ליגת אליפות מירוצי הסיבולת של פג'ו ממשיכה לתת בגז על המסלול. קרבות צמודים ונהגים חדשים לצד ותיקים. שמח על האספלט

אליפות מרוצי הסיבולת בליגת פיג'ו חוותה, כרגיל, קרבות מרתקים, נהגים מהירים, נהגים חדשים שזו להם פעם ראשונה ותוצאות מדהימות. לאחר מדידות זמנים מוקדמות התייצבו המתחרים על הגריד, רחבת הזינוק. הצוות של דרור מזרחי וטל שריג, במכונית פיג'ו 208 קאפ נעולה בצמיגי מירוץ, התייצבו במקום השני בזינוק עם זמן מעולה כאשר רומן זילברמן בסוברו STI מתייצב בעמדה הבכירה.

ה-206 המצוינת של של צוות אורי ברגר, שכולל 2 נהגים מהירים ובעלי ניסיון מרוצים באירופה, ירין שטרן וארז ליבן, חוותה תקלה במקצה המוקדם ולא התייצבה למדידות הזמנים ולכן זינקה מאחור. צוות מזרחי ושריג התלבטו מי יזנק ראשון למירוץ, לבסוף הוחלט ששריג יזנק וינסה לפתוח פער לטובת הצוות ואולי יצליח להתרחק מעט מהצוותים של ניצן לוי ואייל דוראון, שביצעו זמני הקפה מצוינים במוקדמות והיה ברור שיהיה שם קרב לתפארת.

שריג מזנק מצוין ומצליח לעקוף את הסובארו של זילברמן שרודף אחריו למשך מספר הקפות גדול, בינתיים רודף אייל אחרי ניצן והם מפתחים קרב משל עצמם שמאפשר לצמד המוביל להתרחק מעט. בהמשך מתחלפים הנהגים והמירוץ ממשיך, הפיג'ו 206 של צוות ברגר עוקפת ועוקפת ו... נכנעת ונכנסת לרחבת הטיפולים, המכונית של תומר דבורה, נהג צעיר בן 16 (!!) שזו לו תחרות ראשונה בחיים מחזירה את המצמד שלה לבורא עולם וגם הם עוצרים.
כמה דקות נוספות וגם ה-207 של גיל אלון עוצרת..

המירוץ ממשיך ומתחילים להסתמן 2 קרבות עיקריים: הסובארו מול ה-206 של דרור וטל והקאפ של אייל דוראון מול ה-206 של ניצן לוי. בהמשך, אחרי קרב עיקש ניכנע המצמד של ניצן ומשאיר את הדלת פתוחה לצוות של אייל וחגי. בסיום מנצחת הפיג'ו 208 קאפ של דרור וטל בדירוג הכללי (!) לפני הסובארו של רומן וה-208 קאפ של אייל דורון (אלוף ישראל 2019). ושוב הוכיחה הפיג'ו 208 את יכולותיה מול גדולות וחזקות. מירוץ מדהים כרגיל, פודיום מרגש, כרגיל, וכולם ממתינים למירוץ הבא.

תוצאות
1. דרור מזרחי, טל שריג
2. רומן זילברמן, טימון מקרוב
3. אייל דורון, חגי פארן
לרשימת התוצאות המלאהתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:17-24.