טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
קאן אם מאבריק - השקת דגמי 2021


   13-10-2020, תומר וולף   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

קאן אם משיקה את דגמי 2021 של הכלי ששינה את חוקי המשחק בשטח. מה עוד יש לשפר ביצירה הזו? ריבוי דגמים ובולמים חכמים מבטיחים לכם חווית רכיבה מזן אחר

עם האוכל בא התאבון.
זה הדבר היחיד שעלה לי לראש כאשר עברתי על החומרי ההשקה הוירטואלית שהגיעו אלי הביתה עם שליח על וספה.
ככה זה, כולנו סובלים מאיבוד חוש הטעם וככה גם מרגישה ההשקה הוירטואלית, הקורונה עושה את שלה בכל תחומי החיים.

לפני שנתחיל להכנס להסברים, נדבר לרגע בשפת "קאן אם" עם בעיטה ישירה לשורה התחתונה מבלי לשחק משחקים, כך היה שלפני כחודשיים עלה סרטון בו משאית קאן אם נכנסת לחוות המשחקים של טרוויס פסטרנה, שם הוא וחבריו הדגימו את היכולות של דגם הדגל לשנת 2021 בצורה הכי קיצונית שיש - במסלול מוטוקרוס. לכלי הזה רק חסר כנפיים בכדי לשנות את השם מרכב למכונה מעופפת. זאת ההתרשמות על פי הסרטון.
כיום, בעידן הקורונה, השקת דגמי 2021, נערכת במתכונת שונה בה קיבלנו את החומרים באופן וירטואלי, אך אנחנו מבטיחים להניח על הכלים את הידיים בהקדם ולהעביר את הרשמים.

קאן אם מאבריק X3, יהיה וייזכר לעולם כמשפחת רכבי השטח שיוצריהם הם אנשים שלא מפחדים לחלום בגדול ללא כל רסן.
"הבעיה" שאותם יוצרים לא נחים לרגע ומוחם הקודח ממשיך לקחת את יצירת האומנות לקצוות שקשה לדמיין בכל שנה מחדש.
אחרי שכבר למדנו להתרגל לעיצוב, לצמיגים, למנוע, ל-195 סוסים צוהלים על גבי בולמים באורכים שעד כה היינו רואים רק בסדנאות קצה של קבוצות מירוצים סופר אקסלוסיביות, הגיע העת לדבר על דגמי 2021 ומה כבר אפשר לשפר?

נפתח בעובדה שכמות הדגמים של ה-X3 פשוט עצומה. בעבר הלא רחוק, לכל היצרנים יחד לא היה מגוון כל כך רחב:
החל מדגמי שני מושבים בעלי 100 כ"ס בעלות של מעט מעל 100K ועד דגמי PRO בעלות הנושקת לרבע מיליון ₪.
דגמי סלעים, שבילים, טיולים בארבע נוסעים ודגמי מרוצים טהורים.

כבר בקרתם בפייסבוק ובאינסטגרם שלנו ?

דגם הדגל, שמוביל את השקת 2021 הוא ה Maverick X3 XRS TURBO RR 195 SMART SHOX
שם די ארוך, אך ככה זה כשתהליך האבולוציה מתרחש במספר שנים רצופות ולא רוצים לאבד קשר למקור. למרות שאני טיפה מתקשה לדמיין שאיזה בעלים של הMaverick X3 XRS TURBO RR 195 SMART SHOX באמת אומר שהוא קנה Maverick X3 XRS TURBO RR 195 SMART SHOX. אם נתמקד במילים החשובות, אז ללא ספק הן SMART SHOX, או בתרגום ישיר "בולמים חכמים".
מה חכם? מערכת בולמים דינמיים הנשלטים על ידי מחשב.
הדברים עובדים בצורה כזו, בזמן שאתם דוהרים במהירות תלת ספרתית בשטח, המחשב מקבל מידע מתשעה חיישנים שנדגמים כ-200 פעמים בשנייה.
המידע מעובד בזמן אמת ומתורגם לכיוון מדויק של הבולמים בייחס לרגע הנתון.
ישנם שלושה מצבי בסיס: רך, ספורט וספורט פלוס, ניתן לשנות מצבים בלחיצת כפתור תוך כדי נסיעה ובהתאם לבחירה המחשב ידע לבצע את ההתאמות באופן רצוף ודינמי. דבר המקנה חווית נהיגה מדוייקת בהתאם לדרישות הנהג על פי העדפותיו בתוואי השטח המשתנה ורמת האינטנסיביות של הנהיגה.

בימים וירטואלים אלו אנו יכולים רק לדמיין איך העסק הזה מרגיש. בעקרון זה נשמע מצוין, הרי אחת הבעיות שאיתן היה צורך להתמודד בעלים גאה של X3 היא איך לכוון את הבולמים. כבר למדנו שהכלי הוא בעל יכולת כל כך קיצונית, כך שלא סביר שיהיה ניתן בכיוון בולמים פסיבי להנות מכל העולמות, מרכות נסיעה במצב טיול מצד אחד לדריסה של שבילי סלעים ואבנים רעות מצד שני, גיהוץ במפים מצד שלישי ונהיגת שבילים מהירה מצד רביעי. לכן אך טבעי שהמהנדסים שמו למטרה לפתח את הפתרון והכפתור הבורר את מצבי הבולמים נועד בדיוק בשביל זה.

כמות המידע, המפרטים, ההסברים, האקססוריז שמלווים את הX3 הוא די מטורף.
והסיבה היא - טכנולוגיה. יש מצב שכמות הטכנולוגיה היא בדומה למטוס קרב בנוני + וכל זה במרחק לחיצת דוושה.
קהל היעד ממתין בקוצר רוח להשקה של דגמי הדגל בכל שנה מחדש ועושה הרושם שכמו שיש קהל מעריצים ל I-phone וכאלה שישנים על המדרכות מחוץ לחניות רק בשביל לרכוש את הדגם החדש (ללא קשר לעלות), כך גם קהל מעריצי ה X3. האמת שאני רואה הרבה דמיון בין ה-X3 לI-phone, שני היצרנים הצליחו לייצר מוצר ייחודי באיכות שלו, עיצוב שקשה לחקות, איכות חומרים ללא פשרות ותג מחיר המנפץ תקרות זכוכית בכל פעם מחדש.

מי יודע בימים אלו מתי ואיך נוכל לשים את הישבן על דגמי 2021, אני בטוח שההזמנות הראשונות כבר בדרך וגם אנחנו נמצא את הדרך לחוות את ה- Maverick X3 XRS TURBO RR 195 SMART SHOX במהירה בימנו אמן.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:38-24.