טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דגמי השטח 2021 - CF MOTO


   14-09-2020, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:יצרן

CF MOTO, מציגה שני דגמים חדשים לשנת 2021, האחד בקטגוריה הלוהטת של רכבי השטח הקלים והשני בתחום הטרקטורונים. ידיעה פרסומית

עופר אבניר, יבואנית אופנועי ורכבי השטח של CF MOTO, משיקה שני כלים חדשים לשנת 2021.
דגם Z FORCE 1000 SPORT, השייך לקטגוריית רכבי השטח הקלים, עם מנוע V-TWIN עם הספק של 79 כ"ס, עיצוב עתידני, שלדה מתקדמת, נעילת דיפרנציאל חשמלית בלחיצת כפתור, מערכת מתלים משודרגת וחבילת אבזור מפנקת מקורית.

דגם ה-C FORCE 625 TOURING, טרקטורון תיור דו מושבי חדש המיועד לחווית טיול זוגית מפנקת בשטח. הכלי החדש מציג תכנון ועיצוב חדשניים עם פנסי LED מלפנים ומאחור ומנוע מוזרק דלק בנפח 580 סמ"ק.

שני הדגמים החדשים,


שתי דגמי CFMOTO החדשים מציגים מחירים אטרקטיביים ומחזקים את מעמדה של היצרנית כבעלת יחס תמורה / מחיר משתלם במיוחד.
מחיר ה-Z FORCE 1000 SPORT יעמוד על 83,950 שקלים
מחיר הטרקטורון C FORCE625 TOURING יעמוד על 47,950 שקלים.


CF MOTO - Z FORCE 1000 Sport

רם עוזיאל, סמנכ"ל בעופר אבניר:
"מותג CF MOTO זוכה להצלחה רבה ברחבי העולם, עם נתח שוק גדול המציב אותו בשווקים רבים במקום ראשון עד שלישי. גם בישראל ניתן לראות גידול מאוד משמעותי במכירות הכלים, עם צמיחה של 74% בשמונת החודשים הראשונים של 2020 (ביחס תקופה המקבילה ב-2019) ומיקום CF MOTO בסגמנט הטרקטורונים הוא השני בישראל. אנו גאים להיות חלק בצמיחתו המשמעותית של מותג מוביל בעולם ובטוחים כי כניסתם של שני הדגמים החדשים לסגמנטים בהם המותג לא היה מיוצג עד כה, יגדילו את נתח השוק הכללי של CF MOTO ויתרמו לצמיחה נוספת במכירות. בתקופה הקרובה היצרן ישיק דגמים חדשים נוספים בסגמנטים השונים".

CF MOTO - C FORCE_625

מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:48-24.