טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
איה ווינר מצטרפת לקבוצת המירוצים של מטרו


   10-08-2020, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

רוכבת המירוצים הצעירה ביותר על מסלולי האנדורו והמוטוקרוס בישראל מצטרפת לקבוצת המירוצים הכחולה ותרכב על גבי ימאהה YZ65

"מזל טוב לנו על הרכש הכי חמוד במסלול" כתב בפוסט קצר ומרגש מתן ניר, מנהל קבוצת המירוצים של מטרו מוטור, יבואנית אופנועי ימאהה וקאווסאקי.
וחתם במילים "ברוכה הבאה למשפחת מטרו!!! אלופה!". למילים אלו צורפו שלוש תמונות בהן רואים את שחקנית הרכש הצעירה: איה ווינר.
ויינר, בת השמונה, מקיבוץ ניר דוד, היא הרוכבת הפעילה הצעירה ביותר כיום על מסלולי האנדורו המוטוקרוס בישראל, שעלתה לראשונה על אופנוע לפני פחות משנה וכבר בימייה הראשונים על שני גלגלים עם מנוע, היה ברור לכולם שיש כאן רוכבת מוכשרת. את איה פגשנו לראשונה באירוע הפתיחה של של סוכנות "פול גז מנחמיה" בסוף חודש אוקטובר האחרון, שם, כיאה לרוכבת הבית היא ניצחה במרוץ הראווה את קטגוריית הילדים.
מאז השתתפה ווינר על גבי אופנוע 50 סמ"ק בשני מרוצי מוטוקרוס ומרוץ אנדורו רישמים של ההתאחדות ועוד מתאמנת באופן אינטנסיבי מספר פעמיים בשבוע יחד עם המאמן הצמוד אסף בן אהרון.

מאור אברהם, מהצוות הלוגיסטי של קבוצת המירוצים סימן את איה מהרגע הראשון שראה אותה וכיום החיבור הושלם.
איה מצטרפת למשפחה הכחולה ותרכב על גבי אופנוע ימאהה YZ 65. במירוצים הקרובים עדיין נראה את איה על גבי ההוסקוורנה שעליו רכבה במרוצים האחרונים מאחר והאופנוע בעל מידות גדולות באופן יחסי לגודל גופה הצעיר, ובהמשך נראה אותה בתחרויות על גבי ה-YZ, כך לפי החלטת המאמן בן אהרון.תגובות לכתבה
1.אלופה 26-08-20
היא הולכת לתת בראש לכל הילדים בליגה השנה, זה בדוק!
2.נעמה 26-08-20
ראיתי אותה במרום גולן, לקחה מקום שני
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:25-24.