טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
MV Agusta - דגמים חדשים בישראל


   21-07-2020, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

HM מוטוקרוס, יבואנית אופנועי MV Agusta, מדווחת על כניסתם של שני דגמי קצה לישראל. ה-Brutale 1000RR וה-Superveloce 800,ידיעה פרסומית

קבוצת HM מוטורס, יבואנית מותגי Rieju, Askoll, AJP, Sherco ו-MV Agusta, מדווחת על הרחבת מבחר אופנועי MV Agusta וכניסתם של שני דגמי קצה חדשים לישראל.

הדגם הראשון הוא ה-Brutale 1000 RR, אופנוע "נייקד" המבוסס על הסופרבייק הקיצוני, עם 208 כוחות סוס, שלדה ומתלים מתקדמים ביותר וטכנולוגיה אווירודינמית.
הדגם השני הוא Superveloce 800, אופנוע סופרספורט עם עיצוב ייחודי המשלב קלאסיקה ועיצוב מודרני יחד.

ה-Brutale 1000 RR, נייקד המבוסס על הסופרבייק

האופנועים האקזוטיים של MV Agusta נבנים בלב ליבה של איטליה, ע"י מהנדסים בעלי תשוקה לאופנועים ומעצבי-על שאחרים לשמור את הסלוגן של המותג אמיתי ונאמן למציאות - "Motorcycle Art". ההקפדה והעליונות הטכנולוגית של MV Agusta מהללות את 37 אליפויות העולם של המותג והיסטוריית המרוצים הענפה שלו באליפויות השונות. תרומתו של מותג MV Agusta לעולם האופנועים ניכרת עד היום והשפעות עיצוביות וטכנולוגיות רבות של MV Agusta ניתן לראות היום בדגמים רבים של יצרנים אחרים.

מחירם של צמד הדגמים החדש עומד על 211,220 ש"ח ("על הכביש", כולל מע"מ ואגרות רישוי) ל-MV Agusta Brutale 1000RR, בעוד מחירו של MV Agusta Superveloce 800 יעמוד על 161,220 ש"ח ("על הכביש", כולל מע"מ ואגרות רישוי). קבוצת HM מוטורס מציעה תנאי תשלום נוחים על כל הדגמים, חבילות אבזור מגוונות ואחריות מורחבת על אופנועי MV Agusta שתקפה ל-3 שנים מיום הקניה, ללא הגבלת ק"מ.


מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית.

Superveloce 800, אופנוע סופרספורט עם עיצוב ייחודי המשלב קלאסיקה ועיצוב מודרני יחד.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:46-24.