טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מותג אופנועי השטח GAS GAS חוזר לישראל


   25-06-2020, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

קב' עופר אבניר מרחיבה את היצע מותגי השטח שברשותה ותחל בייבוא רשמי של מותג אופנועי השטח הספרדי – GAS GAS.

מותג GAS GAS שנרכש לפני כשנה על ידי קונצרן KTM מציע דגמי שטח בתחומי האנדורו, מוטוקרוס וטריאל והוא צפוי לחזק עבור הקונצרן האוסטרי, את שליטתו גם בשוק העממי של השטח, בסגמנטים הנמוכים יותר. עם רכישת המותג הספרדי משלים הקונצרן את פורטפוליו השטח שלו, עם תמחור דגמי KTM Six Days, דגמי Husqvarna, דגמי KTM Standard וכמותג כניסה לעולם השטח דגמי GAS GAS. דגמי 2021 של המותג הספרדי, אשר צפויים לשווק גלובלי בסוף השנה, יציגו למעשה לראשונה שילוב בין אופנועי המותג הספרדי לבין הטכנולוגיה של KTM.

עופר אבניר זכתה בייבוא הרשמי של מותג GAS GAS לישראל לאחר תהליך בחינה שקיים היצרן בחודשים האחרונים.מס' יבואנים ישראלים התחרו על שיווק המותג ביניהם גם מטרו וכן ד.ל.ב מוטוספורט. המותג הספרדי ישווק בעופר אבניר ויצטרף לדגמי מותג Husqvarna הנמכרים כבר בישראל תחת המטריה של עופר אבניר. שילוב שני המותגים, יאפשר לעופר אבניר להציע לקהל הישראלי מבחר גדול של דגמי שטח שונים ואיכותיים לכל רמות הרכיבה והסגמנטים השונים, ובכל רמות המחיר.

קובי גילון, סמנכ"ל שיווק דו גלגלי בעופר אבניר:
"אנו שמחים על האפשרות שניתנה לנו להיות גם נציגים רשמיים של המותג בישראל. זאת הוכחה נוספת להערכה הרבה לה אנו זוכים מהיצרן האוסטרי על העבודה הנעשית עם המותג Husqvarna בישראל. אין ספק שהרחבת פורטפוליו דגמי השטח של עופר אבניר, תעזור לנו להעמיק את אחיזתנו בתחום אופנועי השטח, שהינו אחד מהסגמנטים הצומחים בשנים האחרונות בשוק הדו גלגלי".

קבוצת עופר אבניר, בתמיכת מותג Husqvarna העולמי, תחל בייבוא המותג כבר במהלך הקיץ הקרוב עם הגעת דגמי הטריאל הראשונים של GAS GAS לישראל, כשלקראת סוף השנה אנו צפויים לקבל גם את דגמי האנדורו והמוטוקרוס של המותג הספרדי, לראשונה עם הטכנולוגיה של KTM. דגמי GAS GAS צפויים להיות משווקים בסניפי עופר אבניר והמפיצים המורשים של קבוצת עופר אבניר בישראל.

הוסקוורנה אנדורו 701 - פורץ דרך

צילום:יצרןתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:21-24.