טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
קבוצת עופר אבניר מרחיבה את ליין דגמי Husqvarana


   26-05-2020, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הוסקווארנה אנדורו 701 :אופנוע שטח ייעודי לרכיבות שטח וכביש ארוכות, ידיעה פרסומית

קבוצת עופר אבניר משיקה מרחיבה את ליין דגמי Husqvarna עם השקת דגם Husqvarna Enduro 701 LR החדש. ייחודו של הכלי החדש, בהשוואה לתאום שלו (דגם ה-701 הסטנדרטי) הוא יתרון משמעותי של טווח, המושג בזכות תא דלק קדמי המספק קיבולת של עד 25 ליטר, לעומת 13 ליטר באופנוע הרגיל. תוספת הטווח מאפשרת לדגם החדש להציע טווח רכיבה משמעותית גדול יותר בכביש ובשטח למרחקים של עד 500 ק"מ בין מילוי מחדש של תא הדלק.

גם ה-701 LR, כמו הדגם הסטנדרטי, מציע מערכות עזר אלקטרוניים מתקדמות, לצד רמת ביצועים ובטיחות מהגבוהים בסגמנט. הדגם מצויד במערכת ABS העובדת גם בהטיה, בקרת אחיזה בהטיה עבור אחיזה מושלמת, מפות ניהול מנוע חדשות המאפשרות לשנות את מאפייני הכוח במהלך הרכיבה. לכך אפשר להוסיף גם פונקציית Easy Shift חדשה – העברת הילוכים מהירה וקלה יותר ושיפור אחיזת הגלגל האחורי.

העיצוב הייחודי של דגם ה-Enduro 701 LR מאפשר לכל רוכב להנות מגרפיקה צבעונית חדשה, כשיחד עם הדגם מציעה הוסקוורנה גם מגוון נרחב של ביגוד ייעודי – החל ממעילים ועד קסדות, כפפות ועוד.

מחיר הדגם החדש יעמוד על 74,900 שח (כולל אגרות על הכביש).

מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:46-24.