טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מטרו מוטור בקמפיין ענק למכירת קטנועי סאן יאנג


   19-05-2020, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מטרו מוטור יוצאת בקמפיין חזרה לשגרה למותג סאן יאנג, ידיעה פרסומית

החזרה לשגרה כבר כאן. מטרו מוטור יוצאת בקמפיין ענק לקידום מותג הקטנועים הנמכר ביותר בישראל תחת הסלוגן "שמח בסאן יאנג" בכיכובו של הפרזנטור גיא אריאלי ובהובלה של משרדי הפרסום טוויסטד ואשכנזי זלצמן.
במסגרת הקמפיין יעלו פרסומות בטלוויזיה, בשלטי חוצות וברשתות החברתיות שיציעו לציבור הרוכבים מבצעים מיוחדים על מותגי סאן יאנג כמו: מיו 115 ב- 12,985 ₪, קרוזים 300 ב 27,985 ₪, מקסים 400 ב 29,985 ₪ ועוד. בנוסף, אפשרות לרכישה עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי ללא ריבית.

"אני נרגש לקחת חלק בקמפיין לכלים של סאן יאנג, מותג האופנועים הנמכר ביותר בישראל". מספר גיא אריאלי, הפרזנטור של הקמפיין ורוכב ותיק עם קילומטראז' של למעלה מ-20 שנה של רכיבה על כלים דו גלגלים. "אני בעצמי רוכב כיום על CRUiSYM 300 של סאן יאנג מזה חצי שנה, אבל כבר משנת 2011 אני רוכב על כלים שונים של המותג, אז אני בהחלט ממליץ על מותג שאני מכיר, אוהב ומעריך".

מנכ"ל מטרו מוטור, תומר קומרוב, מסביר כי : "עם החזרה לשגרה שמלווה בחזרתם של הפקקים, והצורך בצמצום ההוצאות משקי בית רבים בישראל, החלטנו להציע לרוכבים ותיקים וחדשים להתחדש באחד ממותגי סאן יאנג בהנחות משמעותיות ובתנאי תשלום נוחים. זוהי הזדמנות פז לכל מי שחיכה עם הרכישה בחודשיים האחרונים, לרכוש את מותג הקטנועים המוביל בישראל במחיר משתלם ולהרגיש חופשי על הכביש.

המבצעים על מותגי סאן יאנג יימשכו עד ל31.5.20

מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:29-24.