טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
KTM 390 אדוונצ'ר בישראל – קטן גדול


   18-03-20, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אח קטן מצטרף למשפחת האדוונצ'רים האימתנית של אופנועי KTM, הכירו את האופנוע שבא לעשות עבודה של גדולים עם מנוע קטן. השקה מקומית שקטה,ידיעה פרסומית.

משפחת האדוונצ'רים של KTM עשירה ומגוונת בעיקר בעלת נפח מנוע גדול וחזק. אופנועי האדוונצ'ר הם זאנר של אופנועי שטח גדולי ממדים שנועדו לספק חווית שטח ארוכת טווח. לא צעצוע קליל לסינגלים וקפיצות, אלא בעל יכולת לשורד מסעות בשטח, שבילים ארוכים והעמסה של ציוד.
באופן טבעי הגודל של האופנועים האלו תמיד שיחק תפקיד ונפח המנוע נתן מענה בהתאם, זה התחיל ב690 עלה וטיפס ל-990 והגיע עד ל-1290, תוך כדי שדילנגו כאן על חמש דגמי ביניים לפחות. כעת KTM מורידה את רף הנפח ומכניסה אח קטן למשפחה הנושא את השם 390 KTM אדוונצ'ר.
האדוונצ'ר 390 מיועד לשמש כדגם "כניסה" לתחום המשולב "תיור – אנדורו".
מנוע סינגל בנפח 373.2 סמ"ק העומד בתקן יורו 4 ויודע להפיק 43 כ"ס ו-3.8 קג"מ.
מערך אלקטרונימתקדן הכולל בקרת אחיזה בזווית ההטיה, ABS הצתחשב בזווית ההטיה, מצמד מחליק, צג דיגיטלי צבעוני עם קישוריות לטלפון החכם, פנס LED.
'קוויק שיפטר', מושבי ג'ל ודוד מפלט מדגם אקרופוביץ' כאופציה משלימה.
מיכל דלק בן 14.5 ליטר שיספיק לכם למסע בן כ-400 ק"מ עד לתדלוק הבא.

אי אפשר להתעלם מעיצוב של ה-KTM 390 אדוונצ'ר, במבט מהצד הוא נראה דומה למשפחת אופני ה-DUKE המיודעים לכביש, ובמבט מלפנים הוא נראה חסון ושרירי כיאה לאחיו הגדולים. שילוב הפנים מקנה לו מראה קליל ומודרני והוא בהחלט נראה כדגם חדש בשטח.

מחיר: 39,990 ₪ כולל מע"מ ואגרת רישוי

מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:01-24.