טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
השקה 1000 KRX


   01-03-2020, תומר וולף   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:ניר עמוס

קב' מטרו השיקה ביום שישי את רכב שטח הקל של קוואסאקי העונה לשם 1000KRX.

אנו מכירים שנים את הכלים מבית היוצר של קוואסקי, החל באופנועי כביש מדהימים דרך אופנועי המוטו קרוס החזקים, טרקטורוני מרוץ משובחים וכלה ברכבי תפעול קשוחים. עכשיו, באיחור אופנתי של כמה שנים קוואסקי משיקים כלי שעל פניו נראה כמו שרשור של ה-DNA של כל הכלים ביחד.
השאלה היא האם ה-KRX יצליח לייצר לעצמו מקום של כבוד בין החברים הוותיקים שבשנים האחרונות נמצאים במלחמת חימוש מתקדמת, מלחמה שכבר מזמן יצאה מפרופורציה ויכולת ההתאמה לרוב השוק הן מבחינת יכולות ניצול הכלים והן מבחינת עלויות הרכישה והתחזוקה.

אולי בעצם לרגע הזה חיכו בקאווסקי לרגע המתאים של " ויבוא השלישי ויכריע ביניהם".

אז מה הסיפור של ה-KRX ? במראה הוא די מזכיר את ה RZR רק נראה יותר.. יותר גדול, יותר גבוה, יותר ארוך ,יותר חסון. אפרופו חסון , על פניו נראה שהחוסן הולך להיות אחד הקלפים החזקים של ה-KRX, השלדה, המשולשים, המתלים ובעצם לאן שלא מביטים בכלי הוא נראה מחוזק. בהסברים המלומדים של צחי כפרי שמענו שכמעט בכל סגמנט הדגש היה על חוסן מכלולים כולל מד טמפרטורה של הווריאטור, נקודת החולשה של כל רכבי השטח המונעים ע"י רצועה.
כמובן עצם זה שהמנוע אטמוספרי ולא מודגש בלחץ של טורבו כבר מעיד על הכיוון הכללי של ויתור על עוד כוחות סוס לטובת אמינות וכלי מאוזן.
סיבוב ההתרשמות הקצר שערכנו חיזק את ההתרשמות שהסגמנט של ה -KRX הוא ספורט תיור שטח עם יכולות עבירות מאוד גבוהות. מרווח גחון מרשים, גלגלים 31 אינטש אפשרות לנעול דיפרנציאל קידמי והילוך LOW, מהלכי מתלה גדולים מגובים בבולמי פוקס 2.5 עם 24 מצבים והנה יש לכם כלי עבירות משובח.
תא הנוסעים מרווח כולל מלא מקום מאחורי הכיסאות, שעונים דיגיטליים עם האינפורמציה הבסיסית ההכרחית, כיסאות די פשוטים וחגורת בטיחות שלוש נקודות אחיזה. שוב, גם תא הנהג מכוון לכלי הנע בקצב טיול. ה-KRX מגיע עם מערכת משובחת סאונד כך שבכל מהירות אפשר לשמוע מוזיקה ברמה מצוינת.


על פניו נראה שה-KRX לא מעוניין להצטרף למלחמת הכוח והמהירות אלא ליצור לעצמו מקום חדש.

נשמח בקרוב לערוך מבחן אמיתי שיאשר או יכחיש את ההתרשמות הראשונית.


מחיר: מחיר: 129,985 ₪ (המחיר כולל אגרות והוצאות רישוי)
המחיר כולל אבזור מקורי כסטנדרט: גג קשיח, חלון, מגן חזירים וארגז אחורי.
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:04-24.