טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דגמי Husqvarna 701 החדשים:


   18-02-2020, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:יצרן

דגמי Husqvarna סופרמוטו 701 ואנדורו 701 החדשים לשנת הדגם 2020, ידיעה פרסומית

קבוצת עופר אבניר תייבא את הדגמים החדשים של ה- 701 SUPERMOTO ו- 701 ENDURO הכוללים את עזרי הרוכב האלקטרוניים החדישים והמתקדמים ביותר, וכוללים את רמת הביצועים והבטיחות הגבוהים ביותר. מצוידים עם ABS העובד גם בהטיה, בקרת אחיזה בהטיה- לאחיזה אחורית מושלמת, מפות ניהול מנוע, ומערכת EASY SHIFT חדשה – העברת הילוכים מהירה וקלה יותר ושיפור אחיזת הגלגל האחורי..
בין שאר החידושים נכללים גם מפות ניהול מנוע חדשות - המאפשרות לשנות את מאפייני הכוח במהלך הרכיבה, פונקציית Easy Shift חדשה – העברת הילוכים מהירה וקלה יותר ושיפור אחיזת הגלגל האחורי,
לראשונה, כל דגם מעוצב בגרפיקה חדשה ומיוחדת משלו וצבוע בצורה ייחודית המבליטה את סגנונו.

דגמי ה- 701 SUPERMOTO ו- 701 ENDURO החדשים מבטיחים לרוכבי הוסקוורנה את הכלים האידיאליים כדי להפיק את המירב מכל מצבי הרכיבה, החל מנסיעות יומיומיות להרפתקאות מלאות אדרנלין או מחוץ לכביש.
יתרונות ה- 701 SUPERMOTO ו- 701 ENDURO מתאפיינים ביחס הספק למשקל מעולה, אלקטרוניקה מתקדמת המאפשרת שליטה מלאה על ביצועי האופנוע, מצערת RIDE BY WIRE מספקת ריגושים מקסימליים, מגוון אביזרים נרחב להתאמת האופנוע לצרכיו של כל אחד ואחד, שלדת פלדה כרום-מוליבדן - זריזות ויציבות מדהימה, זרוע אחורית מאלומיניום - משקל נמוך במיוחד למקסימום אחיזה ויציבות מרבית, שלדת זנב פוליאמיד עם מיכל דלק משולב.
גרסת 1A זמינה בנוסף.


דגמי ה-701 יוצעו למכירה החל ממחיר של 68,900 שקלים לאנדורו ו- 69,900 שקלים לסופרמוטו (מחירים "על הכביש").

מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:13-24.