טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום הסבב ה - 8 בליגת האנדורו 2019


   29-12-2019, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב ה 8 בליגת האנדורו התקיים ביום שישי בפצאל והפעם בסגנון ספיישל טסט עם מעל 80 מתחרים.

סבב מס' 8 באליפות ישראל באנדורו הסתכם כחגיגה מוטורית במיטבה!

ביום שישי האחרון נערך, ליד פצאל המרוץ השני בסדרת 'רוכבים פורצים גבולות!', לאחר מרוץ הסופרבייק שהתקיים במסלול פצאל, ביום שישי הקודם. בשני האירועים השתתפו עשרות רוכבים ישראליים ופלשתינאים, אלו לצד אלו. כ-90 רוכבים ישראלים וכ-30 פלשתינאים יצאו בגשם שוטף, למסלול שהוערך בדיעבד כמאתגר ביותר שחוו רוכבי האנדורו, בסדרת אליפות ישראל השנה. מיד לאחר שקטגוריות הילדים סיימו את ארבע ההקפות במסלול שהוגדר עבורם, החל לרדת גשם.
זה היה המרוץ האחרון לעונה זו. המרוץ היה מסוג 'ספיישל טסט', על מסלול תחרותי מהיר באורך של כ-5 ק"מ ואחריו מגיע קטע 'התשה' מורכב, של כ-10 ק"מ, אשר אינו מדוד אלא תחום בזמן-גג. את שני המקטעים נדרשו הרוכבים לבצע 4-6 פעמים בהתאם לקטגוריה. השילוב יצר מרוץ מעניין המשלב רמות רכיבה וכושר גופני גבוהות, כמו גם יכולות תכנון ואסטרטגיה, דבר אשר גרם רק לכמחצית מהרוכבים לסיימו. מרוץ האנדורו הורכב מ-11 קטגוריות שונות, מתוכן 4 קטגוריות בהן השתתפו עשרות ילדים בגילאים החל מ-7 ומעלה.
הרוכבים הפלשתינאים, אשר הצטרפו במועד קרוב מאוד להזנקת הבוגרים, השתלבו במהירות, לאחר קבלת תדריך מקצועי ע"י ההתאחדות. ד.ל.ב. מוטורספורט, אשר תמכה גם באירוע זה, העמידה כ-3 גזיבו לרוכבים ה'אורחים' אשר הצטרפו להזנקות, מיד לאחר התארגנות קצרה. מרבית הרוכבים האורחים הצטרפו לקטגורית 'מתחילים' ומספר מהם לקטגוריה ה'עממית'. הרוכבים האורחים, אלו שפרשו בשל המסלול המאתגר ואלו שסיימו, נכחו בטקסי הפודיומים והצטרפו למחיאות הכפיים שליוו את הזוכים.

תודות למשרד התרבות והספורט, המשרד לשיתוף פעולה אזורי, מועצה אזורית בקעת הירדן, ד.ל.ב. מוטורספורט, מסלול מרוצים פצאל, קרוס קאנטרי בע"מ, נאוה ממנדלסון

לתוצאות המלאות באדיבות תנועה מדידת זמנים

צילום: קסניה גלפרין

ברכות לספורטאים שסיימו על הפודיום!

קטגוריה מקצועית E1
1. סוף סלע
2. בר נוב
3. שי ספקטור

הקפה מהירה: (47) סוף סלע - 4:23.866

קטגוריה מקצועית E2
1. דן מיה
2. נמרוד חמו
3. ירון יעקובוביץ'

הקפה מהירה: (88) דן מיה - 4:46.950

קטגוריה מקצועית E3
1. יונתן לוי
2. דרור כהן

הקפה מהירה: (22) יונתן לוי - 4:30.191

קטגוריה עממית C1
1. דור תורג'מן
2. רז עידן
3. בן שור

הקפה מהירה: (460) ענבר זלינגר - 5:23.033

קטגוריה עממית C2
1. עמית מלול
2. יעקב דדיה
3. עוז נהוראי

הקפה מהירה: (225) עמית מלול - 5:09.849

קטגוריה עממית C3
1. מג'ד נעים
2. ישראל בוזגלו
3. יוחאי גנז

הקפה מהירה: (336) מג'ד נעיים - 5:22.504

קטגוריית סניורים (גיל 40 ומעלה)
1. מתן ניר
2. רונן מדיאל
3. איברהים אלחמידי

הקפה מהירה: (109) ניר מתן - 5:15.651

קטגוריית ג'וניור מקצועי
1. אכרם אלחמידי
2. ארז מלמן

הקפה מהירה: (220) אכרם אלחמידי - 6:21.838

קטגוריה מתחילים B1
1. דניאל זיגדון

הקפה מהירה: (107) דניאל זיגדון - 9:35.296

קטגוריה מתחילים B2
1. ים מעוז

הקפה מהירה: (151) ים מעוז - 6:52.938

קטגוריה מתחילים B3
1. פראס אלקוקא

הקפה מהירה: (967) פראס אלקוקא - 11:34.377

קטגוריית ג'וניור מתחילים
1. ליאור ארצי
2. עילאי בן דהן
3. מעיין עוזיאל

הקפה מהירה: (4) ליאור ארצי - 3:26.625

קטגוריית סופר ג'וניור מקצועי
1. איתי ויינברג
2. שי אשכנזי
3. עופר ירחי

הקפה מהירה: (109) איתי וינברג - 3:34.474

קטגוריית סופר ג'וניור מתחילים
1. אוריה אלדר
2. נבו בזה
3. שלו אגמי

הקפה מהירה: (9) אלדר אוריה - 3:55.568







תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:09-24.