טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ירין שטרן מסיים שלישי באיטליה


   03-11-2019, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ירין שטרן מסיים שלישי תחת גשם כבד באיטליה.

שם כבד שטף את סוף שבוע המרוצים השישי של אליפות ה-G1 Series, במסלול ואראנו די מלגרי שבצפון איטליה. לליגה הצטרפה תוספת בדמותו של לוקה פיליפי, נהג המרוצים האיטלקי, שניצח בעבר את אליפות ה-GP2, התחרה במרוצי האינדיקר בארה"ב ובמרוצי הפורמולה E. כבר מהאימונים ביום שבת פקד את המסלול באיטליה גשם שלא פסק. במהלך האימונים היתה מלחמה צמודה על הובלת טבלת הזמנים בין לוקה פיליפי, מיגל מאטוס וירין שטרן.

ביום המרוץ (ראשון 3.11) שטף את המסלול גשם עז שלא עצר. מקצה הדירוג היה קשה ביותר כשכל הנהגים התקשו להחזיק את הרכב תחת שליטה גם בישורות. בסופו של המקצה מיגל מאטוס סיים במקום הראשון, כשלוקה פיליפי מסיים שני בפער של 0.04 שניות, וירין שטרן אחריהם במקום השלישי. המרוץ הראשון של סוף השבוע בוטל עקב תנאים קיצוניים של ראות לקויה ומסלול מוצף שלא אפשרו להתחרות בצורה בטוחה.

המרוץ השני הוזנק מאוחר אחה"צ כשהגשם נחלש מעט, אך המסלול עדיין היה רטוב ביותר. מיגל מאטוס זינק בצורה טובה וישר פתח פער, ירין שטרן מנסה להיכנס לעמדת תקיפה על המקום השני אך בהקפה השלישית הוא עושה טעות בפניה הראשונה מאבד זמן אל מצליח לשמור על המקום השלישי. השלישיה הראשונה שמרה על הסדר עד לסיום המרוץ, כשמאחור נרשמו קרבות בין אנזו בוניטו שעקף את דוידה דלרה. וקרב ארוך בין דוידה ויטורי וקוסימו פאפי על המקום הרביעי, כשבסופו של דבר דוידה לוקח את המקום הרביעי.

המרוץ הבא יתקיים בשבוע הבא במסלול Vallelunga שבאיטליה ויהיה הסבב האחרון לעונת 2019, כאשר ירין ומיגל נלחמים על תואר האליפות, עם פער של 8 נקודות בלבד לטובתו של ירין.

תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:46-24.