טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ירין שטרן מנצח את המרוץ הראשון בסבב הרביעי של ה-G1 Series‏


   30-06-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב הרביעי של אליפות הG1 הגיע שוב למסלול Varano שבצפון איטליה.

לאורך כל סוף השבוע פקד את המסלול עומס חום קיצוני של 38 מעלות עקב גל החום שפוקד את אירופה, דבר שהקשה גם על הרכבים וגם על הנהגים. לאורך כל מקצי האימונים ביום שבת ירין הוביל את הדרך, כשמאחוריו תחלופה מהירה בין 4 נהגים על המקום השני. החום הקיצוני גרם להתחממות יתר של המנועים, וקושי פיזי על הנהגים. ירין שטרן מספר: "החום כאן במסלול פשוט מטורף, זה אחד המרוצים היותר קשים שחוויתי מבחינה זו, לאורך היום שתיתי כ-9 ליטר מים ובכל זאת סיימתי את היום מיובש. בתנאים כאלה הכושר הפיזי בא לידי ביטוי ומוכיח עד כמה הוא קריטי במרוצים, כי מי שלא בכושר פשוט לא יצליח לשרוד".כבר מתחילתו של מקצה הדירוג ירין ביסס את מעמדו בראש החבורה ונשאר ככה עד לסוף המקצה. במקום השני סיים דוידה ויטורי ובמקום השלישי אנזו בוניטו ודקל נער הישראלי סיים במקום התשיעי. מסלול וראנו ראה הרבה אקשן במרוץ הראשון, כאשר קוסימו פאפי עוקף את אנזו בוניטו ועולה למקום השלישי, ירין שטרן שומר על ההובלה כשדוידה ויטורי שומר ממנו מרחק קטן. בהקפה השלישית דוידה ויטורי מאבד שליטה ונתקע במלכודת החצץ, מה שגרם להוצאת מכונית הבטיחות וצמצום הפערים.

בזינוק המחודש ירין מזנק מצוין ושומר על ההובלה כשמאחוריו קוסימו פאפי ואנזו בוניטו, וכך נשאר הסדר עד לסיום המרוץ. גם לדקל נער היה מרוץ מצוין, כשהוא מטפס שלושה מקומות ומסיים במקום השישי.

עדכון מהמירוץ השני:סיום לא מוצלח לסוף השבוע. ירין זינק אל המירוץ השני מהמקום הראשון, קוסימו פאפי זינק מהמקום השני ומיד אחרי הזינוק, בפניה השניה, קוסימו פאפי ניסה לבצע עקיפה על ירין, פגע בו, דחף אותו לחצץ. ירין ופאפי הצליחו לחזור אל המסלול, אבל חצי הקפה אחר כך כבה המנוע ברכבו שי ירין ככל הנראה כנזק ישיר התאונה וירין סיים את מקומו במירוץ.

אחרי התאונה הזו, מיגל שזינק רביעי למקצה עקף עד למקום הראשון, דקל נער שזינק שישי ניצל את המצב ועקף עד למקום השני ואז החל קרב גדול של מספר כלי רכב על המקום השני ודקל נער הצליח להדוף אותם במשך זמן רב, עד אשר אנזו בוניטו הצליח לעקוף את דקל והתקדם הלאה. אחריו שני מתחרים נוספים, דוידה דלארה וקונסטנטינו פרוני הצליחו לעקוף גם כן את דקל נער והסדר הזה נשמר עד הסיום.המירוץ הבא יהיה בסוף יולי, במסלול טאציו נובולארי באיטליה. מסלול שבו בשנה שעברה ירין ניצח בו בשני המירוצים של סוף השבוע.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:28-24.