טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ד.ל.ב מוטוספורט יבואנית אופנועי KTM משיקה את 790 אדוונצ'ר וה-790 אדוונצ'ר R החדשים בישראל.


   06-05-2019, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

790 אדוונצ'ר ו-790- אדוונצ'ר R - הראשון מיועד בעיקר לשימושי כביש, בעוד שגרסת ה-R מכוונת לשימוש שטח אקסטרים, מהגבוהים בעולם האדוונצ'רים.

* שני האופנועים מצוידים במנוע טווין מקבילי חדשני שעבר אבולוציה במיוחד עבורם עם פעולה חלקה וזמינות גבוהה של מומנט. זהו מנוע קומפקטי בגודלו, בנפח 799 סמ"ק עומד בתקן יורו 4, מפיק 95 כ"ס ו-8.9 קג"מ
* דגמי ה-790 אדוונצ'ר מצוידים במערך אלקטרוני מלא שעיקריו: מגוון מצבי רכיבה (השפעה על תפוקת המנוע, בקרת האחיזה וה-ABS), בקרת אחיזה המתחשבת בזווית ההטיה, ABS המתחשב בזווית ההטיה, בקרת בלימת מנוע, בקרת ווילי, 9 מצבי התערבות של בקרת האחיזה (במצב ראלי של גרסת ה-R), צג דיגיטאלי צבעוני עם קישוריות לטלפון החכם, קוויק שיפטר להעלאת והורדת הילוכים ובקרת שיוט כאופציה ועוד.

* מחיר אדוונצ'ר 790 מחירון: 85,900 שקל. מחיר לעסקת מזומן (ללא טרייד-אין): 79,900 שקל
* מחיר אדוונצ'ר 790 R מחירון: 95,900 שקל. מחיר לעסקת מזומן (ללא טרייד-אין): 89,900 שקל

צילום:יצרן

KTM 790 אדוונצ'ר

זהו אופנוע אדוונצ'ר כביש שטח (דו-שימושי) בעל היכולות הגבוהות ביותר בקבוצתו. אופנוע זה מסוגל לקחת את רוכבו אל השבילים המאתגרים ביותר ועדיין להציע הנאה מהרכיבה ויכולות גבוהות מאוד על הכביש הציבורי למרחקים ארוכים. דגם זה מצויד בחישוקים במידות קונבנציונליות לשימושי שטח - 21 אינץ' מלפנים ו-18 אינץ' מאחור אשר עליהם מולבשים צמיגי AVON TrailRider והחיבור לשלדה נעשה דרך מתלי WP עם מזלג הפוך בקוטר 43 מ"מ ובולם אחורי יחיד, אשר לשניהם מהלך של 200 מ"מ. מתלים אלה מכוילים להתמודד עם הכבישים המצולקים והמפותלים ביותר ולהציע נוחות גבוהה מאוד ברכיבה לבד או בזוג ולמרחקים גדולים. אופנוע זה פונה לקהל רוכבים גדול במיוחד הודות לגובה מושבו הידידותי - 83-85 ס"מ ואף 80 ס"מ באמצעות מושב נמוך אופציונלי הזמין בקטלוג ה-PowerParts של KTM. לטובת נעימות רכיבת הכביש, גרסה זו מצוידת במשקף רוח גבוה להסטת הרוח מסביב לגוף הרוכב. ה-790 אדוונצ'ר מובחן באמצעות צביעה שחורה לשלדה ושתי סכמות צביעה לפלסטיקה - כתומה או לבנה לבחירה.

KTM 790 אדוונצ'ר R


זהו אופנוע האדוונצ'ר שטח בעל יכולות הכביש הגבוהות ביותר. גרסת ה-R, כמקובל בקרב אופנועי KTM נועדה לשימוש בתנאי השטח הקיצוניים ביותר וכאופנוע אשר תוכנן במקביל לאופנוע המירוצים ה-450 ראלי, הוא מעלה את רף יכולות השטח גבוה מעל לכל המתחרים בקבוצתו. קל מאוד להבחין כי מדובר בחיה אחרת לגמרי, בזכות השלדה הכתומה שלו וסכמת הצביעה כתומה-לבנה הייחודית לו. אך ההבדלים כצפוי לא מסתיימים שם - הם ממשיכים עם מתלי WP XPLORE מתקדמים ובהם מזלג הפוך (48 מ"מ) ובולם אחורי PDS בעלי מהלך ארוך במיוחד (240 מ"מ) - כדי להעניק לגרסה זו יכולות מקבילות לאופנועי האנדורו EXC של החברה, לצד יכולות גבוהות במיוחד על הכביש הסלול.
גם גרסה זו מצוידת במערך אלקטרוני מקיף ומתקדם, אך מוסיפה למצבי הרכיבה את מצב ה'ראלי' אשר מאפשר לרוכב לבחור את תגובת המצערת ואת מידת ההתערבות של בקרת האחיזה המתקדמת על פני 9 רמות, כולל כיבוי מלא תוך כדי רכיבה, כדי להעניק לרוכב שליטה מלאה על תפקוד האופנוע בתוואי שטח משתנה.

KTM 790 אדוונצ'ר וה-R החדשים הם המתקדמים והמצוידים ביותר לעומת מתחריהם. מערכות אלה תורמות רבות כדי להפוך את אופנועי אדוונצ'ר אלה לפורצי דרך. בזכות המערכות המתקדמות המותאמות לשימוש בשטח ובכביש - בקרת אחיזה (9 מצבים) עם התחשבות בזווית ההטיה (MTC), מערכת ה-ABS עם התחשבות בזווית ההטיה (קורנרינג ABS) ומניעת בלימת המנוע (MSR), הרוכב יכול ליהנות ממרב יכולות האופנוע בבטיחות מרבית. מערכות אלה בנויות ממערך החיישנים והמחשוב המתקדמים ביותר ומהוות את המשך הפיתוח של מערכות חישוב זוויות הטיה שהוצגו לראשונה בעולם ב-KTM 1190 אדוונצ'ר בשנת 2013. מערכות אלה מודדות בכל רגע את מצב המצערת, תפוקת המנוע, זוויות ההטיה, התאוצות בכל הצירים, הן נעזרות במידות הצמיגים וצורתם כדי לאפשר לרוכב להאיץ, לבלום ולפנות בצורה נחושה מאוד ובבטחה גם בתנאי שטח קשים. בנוסף, את המידע העשיר מקבל הרוכב ממסך תצוגה דיגיטאלי צבעוני בעל תצוגות מתחלפות (כולל יום ולילה) עם קישוריות לטלפון החכם (מענה לשיחות, כיתוב שם השיר המתנגן ועוד).
ברשימת האבזור האופציונלי אפשר למצוא גם קוויק-שיפטר להעלאה וגם להורדת הילוכים, בקרת שיוט, ידיות מחוממות ועוד.

מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדיתתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:22-24.