טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ניצחון שני לירין שטרן באליפות G1


   28-04-2019, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ירין שטרן מנצח את המרוץ השני בסבב השני של אליפות ה-G1 באיטליה.


אליפות ה-G1 Series חזרה לפעילות היום (ראשון) לסבב השני של האליפות, שכלל את המרוצים ה-3 וה-4 במסלול "וראנו דה מלגרי" שבצפון איטליה.

ביום שבת החלו האימונים לקראת המרוץ, בהם ששת המובילים באליפות היו בפער של חצי שניה אחד מן השני, כשדוידה דלרה מוביל אחריו ירין שטרן, סלבטורה ליוטי, מיגל מאטוס, אנזו בוניטו ודוידה ויטורי בהתאמה.

ירין: "הרכב מרגיש ממש שונה הפעם, קשה לנו להגיע לאיזון טוב של הרכב גם כשאנחנו עם אותו סט-אפ מהמרוצים הקודמים במסלול הזה. אנחנו חושדים שזה בגלל שהליגות האחרות שנוהגות במסלול במהלך הסופ"ש החלו להשתמש בצמיגים אחרים וזה משנה את האחיזה של המסלול."

ראשון בבוקר: מקצה הדירוג החל כשחמשת המובילים צמודים אחד לשני בפער של 2 עשיריות שניה מהראשון עד החמישי, המקצה המשיך להיות צמוד עד 2 הקפות לסיומו כאשר ירין קבע את ההקפה הכי מהירה ופתח פער של 4 עשיריות מהמקום השני. אחריו סיימו מיגל מאטוס דוידה דלרה וקונסטנטינו פרוני.

בהקפת החימום לפני הזינוק, ידית ההילוכים של ירין השתחררה והוא נכנס לפיטס לסדר את התקלה, אך הוא לא הספיק לחזור למסלול בזמן ונאלץ לזנק מהפיטס מהמקום האחרון. במהלך המרוץ נרשמו המון קרבות, כאשר ירין מצמצם פערים ומפלס את דרכו עם עקיפות נועזות ואגרסיביות, ומטפס עד למקום הרביעי ובמרחק של 3 עשיריות מהמקום השלישי והפודיום. את המרוץ מנצח מיגל מאטוס כשבמקום השני דוידה דלרה ואחריו קונסטנטינו פרוני.

את המרוץ השני פתח ירין מהמקום הרביעי. ירין זינק מצוין וכבר בפניה הראשונה עולה למקום השלישי כשהוא עוקף את פרוני מהקו החיצוני, שתי פניות אח"כ וירין מטפס למקום השני כשהוא עוקף את מיגל וישר מתחיל להילחם עם דוידה דלרה שמוביל את המרוץ. 2 הקפות מאוחר ירין מסתער על דלרה ועוקף אותו ביציאה מהפניה השניה, משם שטרן שורף את המסלול ומנצח את המרוץ בפער משאר הנהגים.

ירין: "הניצחון במרוץ השני הוא סיום מתוק להתחלה מרה, אני ממש התעצבנתי אחרי התקלה במרוץ הראשון והזינוק מהפיטס במקום מהמקום הראשון, זה התזמון הכי גרוע בו יכולה להתרחש תקלה, דקה לפני הזינוק, אבל תיעלתי את הכעס והעצבים למקום אחר, והשתמשתי בזה כדרבון ללחוץ עוד ולהילחם עד הסוף, דבר שבהחלט השתלם".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:39-24.