טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ירין שטרן מנצח את המירוץ הראשון של G1 לעונת 2019


   31-03-2019, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:עמית אגרונוב

עונת 2019 של G1 Series יוצאת לדרך!

ירין שטרן, אלוף עונת 2018 המתחרה עם קבוצת Zotapay מנצח את המירוץ הראשון בסופ"ש הראשון של אליפות הG1 Series לאחר מירוץ צמוד על ההובלה עם דווידי וטורי.
עונת 2019 של ה-G1 Series באיטליה הולכת להיות במתכונת חדשנית כאשר בפעם הראשונה בעולם הליגה תשלב ניקוד עבור מירוצים אמיתיים ומירוצים וירטואלים. במרוץ הראשון מתחרים 11 נהגים ממספר מדינות. המרוץ הראשון מתקיים במסלול Cremona בצפון איטליה, מסלול באורך 3.2 ק"מ להקפה.
האקשן התחיל כבר ביום שבת עם מקצי אימון הראשונים של עונת 2019.
במקצי האימון ירין תפס את ההובלה עם שיא מסלול חדש שעומד על 1.21.5 כ-7 עשיריות שניה מהיר יותר מהפול פוזישן בשנה שעברה. במקביל הנהגים המובילים מהעונה הקודמת, דוידה וטורי ומיגל מאטוס, התקשו לייצר זמני הקפה מהירים לאור בעיות בסט-אפ של המכונית.
היום בבוקר הנהגים יצאו למקצה מדידות זמנים במטרה לקבוע את סדר הזינוק למירוץ הראשון. כאשר ההזנקה למירוץ השני בהמשך היום מבוססת על תוצאות המירוץ הראשון. דוידה וטורי תפס את המקום הראשון לאורך כל המקצה כאשר הוא משפר בעקביות את זמני ההקפה. ירין התקשה עם הסט אפ של הרכב, כאשר רק בשתי הדקות האחרונות למקצה הוא מצליח לקבוע זמני הקפה תחרותיים אשר ממקמים אותו במקום ה-2. את המקום ה-3 תופס ליוטי, שרק לילה קודם לכן החליף מנוע עקב תקלה טכנית.
המירוץ הראשון יצא לדרך כאשר ירין עוקף כבר בזינוק את וטורי ותופס את ההובלה. המירוץ כולל 12 הקפות אשר עוברות בקצב מסחרר כאשר ירין ווטורי מייצרים פער גדול ביניהם לשאר המתחרים. וטורי לוחץ חזק על ירין לאורך כל המירוץ כאשר בהקפה האחרונה ירין עושה טעות בפניה 3 ומאותו רגע דוידה תוקף ומכניס את ירין לקו הגנתי עד לסוף ההקפה כאשר ירין עדיין מוביל ולוקח את הניצחון בפער של 2 עשיריות השנייה בלבד!
במירוץ היו קרבות נוספים ועקיפות מרשימות של נהגים שזוהי שנתם הראשונה בליגת G1 Series, דוגמה לאחד מהם הוא אנזו בוניטו, אלוף מירוצים וירטואליים שעושה את צעדיו הראשונים כנהג מירוצים מקצועי בעולם האמיתי.
במירוץ השני לירין שטרן המזל לא האיר פנים. אמנם הוא זינק אל המירוץ מהמקום הראשון, דוידה וויטורי זינק שני, אבל כבר בפניה השלישית של ההקפה השניה וויטורי התנגש ברכבו של ירין שטרן, שני כלי הרכב נזרקו אל שולי המסלול ושניהם ניזוקו ברמה כזו שמנעה מהם כל אפשרות להמשיך את המירוץ.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:04-24.