טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הראלי רייד הבין לאומי בישראל


   29-03-2019, תומר וולף   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

זהו זה קורה !! אתמול ( יום חמישי ) במתחם מסלול מוטור סיטי בשדה תימן נראו אנשי הראלי רייד לבושים בסרבלים וחליפות רכיבה, אופנועים, ג'יפים, באגים , רכבי שטח קלים ורכבי מרוץ מבניה עצמית.

זהו זה קורה !! אתמול ( יום חמיש ) במתחם מסלול במוטורסיטי בשדה תימן נראו אנשי הראלי רייד לבושים בסרבלים וחליפות רכיבה, אופנועים ג'יפים, באגים , רכבי שטח קלים ורכבי מרוץ מבניה עצמית.
היה ריח של פעם שכלל שמות של דינוזאורים מהתחום, שאני אישית הופתעתי ושמחתי לראות כאחד.
הפתעות נוספות נרשמו אתמול, חברה הרפתקנים שהגיעו להתחרות על אופנועי דוש גדולים כמו KTM אדוונצ'ר 900 סמ"ק , רוכבות צעירות וצעירות פחות שהגיעו לחוות ראלי רייד של שלושה ימי רכיבה וקילומטרז' מצטבר של 800 ק"מ. רכבי ראלי רייד שמאז הפעם האחרונה שהשתתפו במירוץ עבר עשור ועוד הפתעות בדמות משתתפים אירופיים וכמובן מארגן יווני.
המשימה השניה של המתחרים ( הראשונה הייתה לעבור את הבדיקות הטכניות ) היא פרולוג של 6 ק"מ, שתי הקפות משולבות מסלול אספלט ושטח.
היה מרענן לצפות ממושבי הטריבונה בכלים השונים מתמודדים עם קטע קצר שתפקידו היה לקבוע את סדר הזינוק ביום שישי בבוקר.
האופנועים זינקו בקבוצות של 4 ומיד נרשמו פערים ביכולות הרכיבה. הראשון לטוס קדימה היה זיו כרמי שליהטט על המסלול ולאחריו בדירוג רוכבים ורוכבות שנראה שרק השתדלו להשאר על האופנוע בלי ליפול.
הקטגורית הארבע גלגלים הגדולה ביותר שייכת לרכבי השטח הקלים כאשר משפחת המאבריק X3 שולטת ללא עוררין.
ויש גם בחור אחד מדהים( שגיא בורשטיין), שהגיע כנגד כל הסיכויים ( שומר שבת כהלכתה ), רכוב על טרקטורון הונדה עבודה !! שכבר בפרולוג הראה איך טרקטורון ( עבודה ) מנצח שלושה אופנועים במקצה של 6 ק"מ.
זה היה רק הפרומו לשלושה ימי מרוץ שטח שעתיד להסתיים באילת ביום ראשון.


למעקב בזמן אמת


מערכת NAZZIMA מאחלת בהצלחה לכל המתחרים וכמובן למארגניםתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:06-24.