טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
Beta RR 200 בישראל


   12-03-2019, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מטרו מוטור, יבואנית אופנועי Beta לישראל, מודיעה על הגעתו של דגם ה-RR 2T 200 החדש ל-2019 של היצרן האיטלקי.

דגם ה - RR 200 החדש מיועד לתת חווית אנדורו ופאן תוך ניצול משקל קליל כשל 125 סמ"ק (97.5 ק"ג יבש בלבד) לצד עקומת מומנט רחבה ובשרנית. ה-RR 200 מציג שורה של לא פחות מ-20 חידושים ושדרוגים, הן במנוע והן בחלקי השלדה השונים. המלאי בישראל מוגבל, עקב ביקוש גבוה לדגם בשוק העולמי.

מנוע 200cc החדש

מנוע ה-200cc הדו-פעימתי החדש של Beta מציג מספר רב של חידושים, ביניהם: בוכנת רינגים כפולים לאטימה טובה יותר ולשיפור הסל"ד הבינוני נמוך, שסתומים פרוגרסיביים, מכסה בית ארוכבה ומכסה מצמד פנימי מסגסוגת מגנזיום להורדת משקל, שסתום עלים עמיד במיוחד מסוג Vforce4, הזרקת שמן אוטומאטית ומתנע פנימי אמין.

שלדה ומתלים

שלדת ה-RR 200 החדשה פותחה במטרה להציג קשיחות מיטבית ושיכוך של התנודות המתקבלות מהמנוע. דגש מיוחד הושם על המתלים, עם מתלה ZF חדש בקוטר 48 מ"מ. המתלה החדש ניתן לכוונון מלא (עומס ראשוני, שיכוך החזרה ושיכוך כיווץ) מחלקו העליון של המתלה, תוך כדי ישיבה על האופנוע. הבולם האחורי החדש קל יותר, ומציג בוכנה חדשה שנועדה להתמודד בצורה מיטבית עם טמפרטורות עבודה גבוהות ובכך מאפשר שיכוך ונוחות גם בתנאים תובעניים. מיכל הדלק הותאם לממדי הכלי ומציע ארגונומיה טובה לרוכב, כמו גם מערכת הקירור החדשה, שמציגה צינורות ומיכל עיבוי ייעודיים לדגם החדש. בלמי ה-RR 200 הם אותם בלמים תוצרת Nissin, המאפיינים את דגמי האנדורו הגדולים של החברה.

למפרט טכני

ה-RR 2T 200 יימכר במחיר של 53,485 ש"ח (כולל אגרות והוצאות רישוי).

מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית

תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:33-24.