טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ירין שטרן ו-Griiip עושים היסטוריה בארה"ב


   11-02-2019, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

היסטוריה באוסטין! ירין שטרן מנצח את מרוץ ה-SCCA Super Tour עם רכב ה-G1 של Griiip!

לאחר ניצחון בקטגוריה במרוץ הראשון ומקום 6 בדירוג הכללי, התייצבו ירין שטרן ורכב הG1 במקום החמישי על קו הזינוק למרוץ השני. למרוץ השני זינקו הנהגים עם צמיגי גשם למסלול רטוב וחלק, תנאים בהם ירין קבע זמנים מהירים מאוד באימונים. זינוק מצוין של ירין ובלימה מאוחרת לפניה הראשונה העלו את ירין למקום השני הכללי תוך כדי שהוא עוקף מכוניות חזקות משלו (פורמולה אטלנטיק). בהקפות שלאחר הזינוק צמצם ירין את הפער על המוביל והחל להילחם בו, לאחר כמה ניסיונות עקיפה הצליח ירין לעקוף את המוביל של המרוץ והחל לפתוח פער תוך כדי שהוא מנהל את טמפרטורת הצמיגים שהתחממו יתר על המידה. למרות זאת ירין הצליח לשמור על הצמיגים וסיים במקום הראשון הכללי וגם בקטגוריה, והביא את הניצחון ליצרנית הישראלית Griiip במרוץ הבכורה שלהם בארה"'ב!

ירין שטרן: "איזה טירוף! מרגע הזינוק ידעתי שאהיה מהיר בגשם, אבל לא תיארתי לעצמי שכל כך! התחושה מדהימה וקשה לתאר אותה. הזינוק היה מצוין והרכב הרגיש מדהים, משם במשך כמה הקפות לחצתי על המוביל עד שהצלחתי לעקוף אותו ולקחת את ההובלה. אני רוצה להודות ל-AF1 Racing, Griiip, ו-Zotapay שתמכו ועזרו לאורך כל הסופ"ש ואפשרו לי להוכיח מה אנחנו יכולים לעשות!"

גיל זכאי: קשה לתאר את ההרגשה שעוטפת אותנו, להשתתף פעם ראשונה בארה"ב ועוד במסלול בסדר גודל כזה ובסופו של דבר לנצח! האווירה מטורפת אנחנו נרגשים כיף לחזור הביתה ככה. ניצחון במרוץ ראשון זו כבר המסורת גם באיטליה התחלנו כך."תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:39-24.