טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
Griiip וירין שטרן


   03-02-2019, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

Griiip וירין שטרן במרוץ בכורה בארצות הברית, במסגרת אליפות הפורמולה 1000 במסלול הפורמולה 1 שבאוסטין טקסס

יצרנית רכבי המרוץ הישראלית Griiip חוצה את האוקיינוס ותשתתף לראשונה במרוץ בארצות הברית. המרוץ יערך במסלול COTA באוסטין, טקסס, במסגרת אליפות LONESTAR פורמולה 1000 של ארגון רכבי המרוץ האמריקאי. COTA הוא המסלול שמארח את סבב הפורמולה 1 האמריקאי, ונחשב לאחד הטובים והמאתגרים בעולם.
במרוץ זה תשתף Griiip פעולה עם סוכנות אפריליה הגדולה בארה"ב - AF1 Racing, שרכשה את רכבי ה-G1. מדובר במרוץ הראשון שבו רכבי ה-G1 יתחרו מול כלי רכב מאותו התקן (פורמולה 1000), וכנגד טובי הנהגים בקטגוריה, כולל האלוף האמריקאי אלכס מאייר. מעבר להצגת יכולות הרכב, Griiip תציג את הטכנולוגיות אותן היא מפתחת - שידור וידאו בזמן אמת מהרכבים (בשיתוף עם חברת LiveU הישראלית) ושידור מידע מהרכבים (טלמטריה) בזמן אמת, מה שמאפשר לכל הצופים לקחת חלק במרוץ, ולעקוב אחרי הנהג ונתוני הרכב!

על רכבי ה- G1 ינהגו ירין שטרן, נהג המרוצים הישראלי ואלוף ליגת ה-G1 Series האיטלקית, אליו יצטרף אלוף הפורמולה פורד הפורטוגלי ומקום שלישי בליגת ה- G1 Series האיטלקית, הפורטוגלי מיגל מאטוס.

זו לא תהיה הפעם הראשונה של ה-G1 על מסלול COTA, לאחר שבחודש אוגוסט האחרון שבר הרכב את שיא המסלול לקטגוריית הפורמולה 1000 בנסיעת המבחן הראשונה שלו בארה"ב, מה שמייצר רף ציפיות מאד גבוה לקראת המרוץ.

המרוצים יתקיימו בסוף השבוע של ה- 8-10 לפברואר, כאשר ביום שבת יתקיים המרוץ הראשון (בשעה 23:10 שעון ישראל) וביום ראשון יתקיים המרוץ השני. (בשעה 21:30 שעון ישראל). השידורים ישודרו בשידור חי בדפי הפייסבוק והיוטיוב של Griiip וירין, ויפורסמו גם עדכונים שוטפים לכל אורך הסופ"ש.

ירין שטרן: "אני נרגש מאוד לקראת המרוץ הזה, זוהי הפעם הראשונה בה אתחרה בארה"ב, ואני לא חושב שיש דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר להתחרות ביחד עם Griiip ברכב וצוות כחול לבן. הציפיות שלנו למרוץ גבוהות מאוד, השאיפה שלנו היא לנצח את המרוץ ולהראות לכולם את היכולות שלנו."


תמיר פלצ'ינסקי, Griiip: "אירוע מאד מרגש בשבילנו שחיכינו לו מאז שהקמנו את החברה, להגיע לארה"ב עם רכב ישראלי ונהג ישראלי. ה-G1 תוכנן לפי תקן הפורמולה 1000 האמריקאי וזו הפעם הראשונה שבה נתחרה נגד כלי רכב בתקן הזה, שמתחרים כבר שנים רבות בסדרות המרוצים ברחבי ארה"ב. אחרי שהוכחנו את ביצועי הרכב שלנו באירופה, אנחנו רוצים לנצח את האמריקאים במגרש הביתי שלהם ולהוכיח שה-G1 הוא הטוב בעולם בקטגוריה שלו ואני שמח שמי שינהגו במרוץ זה שני הנהגים הכי טובים ומנוסים שיש לנו. המרוץ הזה יאפשר לנו גם להציג את הטכנולוגיות החדשות שלנו לנהגים בארה"ב והכל לקראת הקמת ליגת G1 Series ב- 2020 בארה"ב."תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:01-24.