טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מותג חדש ומגניב בישראל – FB Mondail


   10-01-2019, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

יצרן העל האיטלקי, FB Mondial, שבעברו רשומות 10 אליפויות עולם, עושה עליה לישראל אחרי קמבק מרשים באירופה, עם דגמים מעוצבים בניחוח ספורט קלאסי איטלקי, מנועים קטנים ומודרניים, ומחיר נגיש.

היצרן, שבאמתחתו כאמור 10 אליפויות עולם בשנות ה 50, חזר לקידמת הבמה ב 2014, בהקמה מחודשת לתחיה ע"י נכדם של האחים המייסדים (הקידומת FB באיטלקית היא האחים בוסלי) Giuseppe, Luigi, Carlo, Ettore Boselli, ולאחר שהאופנועים המעוצבים והמדליקים מככבים כבר בכבישי איטליה, צרפת, גרמניה, ספרד ואנגליה. השנה ממשיך המותג להתרחב הן בדגמים והן במדינות וכעת האופנועים המעוצבים, הקלאסיים, הספורטיביים והקלים, עושים עליה גם אלינו לישראל, בנפחי 125 מגניבים המתאימים לקטגוריה הצעירה A2, וכן דגמי ה 300 החזקים משמעותית, הנהנים גם מהנחת ביטוח של כ 1,000 שקל עקב קטגוריית נפח הביניים (נפח מנוע אמיתי 249 סמ"ק), אבל מסוגלים להעניק את הנוחות המקסימלית הן בתנועה עירונית והן בכבישים המהירים או בטיולים במרחבים, בזכות הספק מרשים ומשקל קל מאד (130-135 ק"ג). כל הכלים מצוידים במנגנון בטיחות ABS בכל הנפחים, כולל 125 !
לחברה 4 דגמים בקטגוריות השונות, נייקד, ספורט, אנדורו וסופרמוטו. לפני כשנתיים הושק דגם הנייקד המקסים הנקרא Hipster או בקיצור HPS, בנפחים 125/250. בשנה שעברה הצטרף דגם אנדורו וסופרמוטו קטן בנפח 125 והשנה מושקת גולת הכותרת העיצובית, דגם הספורט קלאסיק, המכונה Pagani 48 , בנפחי 125/300. דגם זה מייצג את החזון הקלאסי של FB מונדיאל, עם עיצוב חדש ומהמם, תוצאה של בית העיצוב של Mondial, עם סלוגן של Classic but not Old, עיצוב רטרו, אבל לא זקן, כזה המסוגל לשרוד עיצובית שנים, ללא חשש מאופנות חולפות. הספורט קלאסיק קיבל את שמו- PAGANI 48, בזכות רוכב המרוצים ניילו פאגאני, הרוכב שזכה איתו ועם היצרן לראשונה באליפות העולם בשנת 1948
עוד נראה השנה דגם Flat Track מטריף וייחודי, שהוצג בתערוכת מילאנו בנובמבר וזכה לביקורות נלהבות, כחלק מקטגוריה מתעוררת זו בעולם, ומהשקות דומות של הארלי או אינדיאן FTR, אבל במשקל ובמחיר נגישים הרבה יותר לרוכבים צעירים או עירוניים.
היצרן מיוצג בישראל ע"י קבוצת MOTO 24, המתכוונת לפתוח מרכז חווייתי בת"א, עם כלל הכלים, וכן עם ביגוד רכיבה ואופנה נלווה, המזוהה עם המותג, בדגש על קהל היעד ה Hipster-י, וכן להיעזר במספר מפיצים בצפון, בשרון, בירושלים ובדרום.

אתר בישראל www.fbmondial.co.il

אתר היצרן www.fbmondial.com (יש /en לאנגלית)
תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:22-24.