טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
עופר אבניר מזמינה אתכם לחוויית רכיבה דיגיטלית, לראשונה בישראל, באמצעות טכנולוגיית VR


   03-01-2019, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:אסף רחמים

לראשונה בתחום הדו גלגלי: קבוצת עופר אבניר תשווק חלק מדגמיה באמצעות חווית משתמש וירטואלית המעניקה לרוכב את התחושה הדינמית של הרכיבה בקטנוע או באופנוע. בכל סניף של החברה יוקמו 2 עמדות

קבוצת עופר אבניר מחדשת. לראשונה בתחום הדו גלגלי יוכלו לקוחות עופר אבניר להנות מנסיעת מבחן דיגיטלית על אחד מהדגמים הפופלריים של החברה. הקבוצה משיקה בימים אלו חוויית רכישה דיגיטלית מתקדמת באמצעות עמדות רכיבה בטכנולוגיית VR שיוצבו בכל סניפיה. הטכנולוגייה מאפשרת למשתמש חווית רכיבה ב-360 מעלות להיחשף ולהרגיש את האדרנלין בזמן הרכיבה ולדמות את תחושת הרכיבה בעיר, בכביש מהיר ואפילו בשטח. החל מיום ראשון הקרוב יוצבו בכל סניף 2 עמדות VR הכוללות את האופנוע המקורי בעמדה מקובעת, עליו יושב הלקוח מרכיב משקפי VR בעודו "רוכב" עם הכלי בוידאו המציג את האופנוע, בתוך העיר או בשדה, בשטח הטבעי שלו.
קובי גילון, סמנכ"ל שיווק בעופר אבניר: "אנו גאים להביא לראשונה את טכנולוגיית ה-VR לתחום הדו גלגלי. עם פתיחת השנה אנו מאפשרים ללקוחותינו חווית רכישה דיגיטלית המאפשרת להם לחוות את הדגמים בממד אחר. חוויית ה- VR לוקחת את חווית המשתמש של הלקוח צעד אחד קדימה ומאפשרת לו גישה לעולם שלם בו הוא מרגיש את האדרנלין ונהנה מרכיבה בנופים הישראליים המוכרים, בכביש ובשטח. כל זאת מבלי לצאת מהסניף".

כל סניפי עופר אבניר יתחדשו בעמדות ייחודיות בהן כל לקוח יכול להרכיב את משקפי ה-VR ולהכנס לעולם חוויתי בתצוגת 2D בו ניתן לרכוב על קטנוע, אופנוע כביש או אופנוע שטח בנופים ישראליים מוכרים. קטנועי ה-Kymco AK550 וה-Piaggio MP3 יעניקו תחושת רכיבה ברחבי תל אביב ויפו, עם המראות והצלילים של שדרות רוטשילד ושל שוק הפשפשים; אופנועי הכביש Suzuki GSXS1000 וה-Aprilia Dorsoduro 900 יעניקו חווית רכיבה מרגשת בכבישים מפותלים באזור הרי ירושלים, אופנוע הדו"ש Husqvarna 701 יוביל את הלקוחות לסביבה המוכרת בעיר ולרכיבת אקסטרים בשטח. גם ה-Husqvarna TE250 יוביל את הרוכב לרכיבת אקסטרים בלב שטחי האנדורו הישראליים, לא רחוק מסניף מודיעין של עופר אבניר. טכנולוגיית ה-VR לא צפויה להחליף את נסיעות המבחן הקלאסיות, אלא לספק חוויה משלימה ונוחות מקסימלית ללקוחות.

טכנולוגיית ה-VR המוכרת לכולנו מעולם הגיימינג, מאפשרת לדמות עולם מקביל, עולם שלם של מציאות מדומה. אסף רחמים שעומד מאחורי הפרוייקטים המובילים בוידיאו וסטילס בענף הדו גלגלי, פיתח קונספט ייחודי עבור עופר אבניר – בו הצופה מקבל יכולת להיות חלק מהחוויה ולבחור את זווית הצפייה שהוא רוצה בכל רגע נתון. הסביבה המדומה יכולה להיות צילום וידאו בסביבת היומיום ויותר מכך, אפשרות לצלם ולהציג במשקפי ה-VR אובייקטים מאוד מהירים, באיכות תצוגה חדה ומאוד ברורה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:18-24.