טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום הסבב שני בליגת המוטוקרוס למתחילים


   16-10-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:ליאור בנאי

הליגה המגניבה של הילדים והמתחילים מתחילה להתבסס יפה, המירוץ ההיסטורי הראשון בראש השנה הביא כ 60 מתחרים

הליגה המגניבה של הילדים והמתחילים מתחילה להתבסס יפה, המירוץ ההיסטורי הראשון בראש השנה הביא כ 60 מתחרים, וגם הפעם היה מס' דומה של מתחרים. עמותת המוטוקרוס הישראלית בשיתוף פעולה עם יבואן אופנועי STOMP בישראל ובהפקת ההתאחדות לספורט מוטורי מצליחות במהלך הזה, להכפיל את כמות המתחרים בליגות המוטוקרוס, ולהכניס ספורטאים צעירים למעגל המוטורי המתפתח – כבוד.

בשבת האחרונה התקיים כאמור הסבב השני, מסגרת תחרותית עממית לרוכבים בתחילת דרכם, במקביל לליגה המקצועית של אליפות ישראל. בחג ראש השנה התקיים הסבב הראשון בתחרות מוטוקרוס עממית, והשבת האחרונה התקיים סבב שני, מרשים, מתוקתק, זורם ואיכותי. ניכרה הפקת לקחים בכלל המקומות שעבדו קצת לאט בסבב הראשון.

*ילדים – גיל 8-11, דרגת רישיון 1SM
*נוער – גיל 11-15, דרגת רישיון 2SM
*רוקיז – גיל 15-17, דרגת רישיון 3SM
*פתוחה – שאר הגילאים, כלל הנפחים
*ליגת one make לאופנועי סטומפ בלבד
*ליגת pit bike (אופנועים קטנים, רוכבים בוגרים)

לתוצאות הסבב הראשון בליגת מוטוקרוס למתחילים

כבר ב 7:00 בבוקר, הילדים המתרגשים הגיעו בליווי ההורים, שהתרגשו לא פחות מהם, למסלול ווינגייט שאירח את ההפניניג, חלקם לראשונה בחייהם, רישום, בדיקות טכניות של הבוחנים של ההתאחדות לאופנועים, מילוי טפסים במזכירות, קבלת מספרי מתחרה, תדריך בטיחות חשוב להורים והילדים, והאירוע מתחיל כשהמנועים מתחממים בפיטס, מגניב.
מקצי האימון הקצרים עברו בקלות יחסית, ולקראת 10:00 בבוקר החלו שני סבבי מירוצים, הפעם בוצעה הפרדה בלו"ז בין קטגוריית הפיט בייק לקטגוריית ילדי סטומפ, כי נצפו לא מעט מבוגרים שהשתמשו באותו סטומפ של הילדים (שני רוכבים על כלי אחד), גם הבן של כותב שורות אלו, יובל בנאי, מספר #24, קיבל מעמית בן עזר, יבואן סטומפ, אפשרות להתחרות במקצה סטומפ למבוגרים (פיט בייק), כאשר הושאל לו כלי תחרותי מטעם היבואן (כבוד), וכך, לראשונה בחייו טעם הנער בן ה16 אופנוע 4 פעימות קטן, ולמרות חוסר הניסיון על כלי כזה, מפגין רכיבה מדוייקת ומהירה, עוקף ועוקף, ומסיים את הסבב הראשון במקום הראשון, כבוד !!!, בסבב השני עמית בן עזר מתעשת יפה, ומוביל עליו בפער קטן לאורך כל המירוץ המותח, ולמעשה מסיים את המירוץ במקום הראשון הכללי, ויובל במקום השני, כאשר טל אוחנה מסיים את הפודיום במיקום שלישי כללי, אופנוע קטן כיף גדול !!!

גם במקצי הילדים (סופר גוניור) שהיה בעל גריד מלא לחלוטין עם 15 רוכבים על קו הזינוק, נרשמת קבוצה גדולה מאד של ילדים (גיל 8-11) מאד מהירים ועקביים, ובמירוץ מאד מותח נקבעו המנצחים: ראשון יאיר עיני, ומיד אחריו גל שור ויונתן אשור, שמסיימים בפודיום מגניב, שאר התוצאות של כלל הקטגוריות נמצאים בתחתית הכתבה, כל הכבוד לכל ההורים, הילדים, הצופים, שנהנו מאירוע מאורגן ומרשים לעילה ולעילה.

בטקס הפודיום חולקו פרסים יקרי ערך לכל קטגוריות הילדים , סופר ג'וניור וג'וניור וכל המתחרים קיבלו מדליות השתתפות.
3 המקומות הראשונים קיבלו פרסים יקרי ערך תרומת נותני החסות ביניהם מטרו מוטור יבואנית קאווסקי, ימאהה ומותגים נוספים, מוטורייב יבואני ונציגי ביגוד ומיגון Troy Lee Design. גם נותן החסות הראשי עמית בן עזר יבואן סטומפ, נתן לקטגוריות סטומפ פרסים יקרי ערך בדמות צמיגי שטח וציוד לרוכבים, ובכך מסתכמת השקעה מאד יקרה למנצחים השונים – ממש כמו בחו"ל !
תוצאותתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:49-24.