טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום סבב מס' 10 באליפות המוטוקרוס האמריקאית.


   14-08-2018, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

בוץ בוץ ועוד קצת בוץ חיכה לרוכבים במסלול יונדילה והקשה על כולם אך כמו תמיד הטובים נשארים טובים גם במזג אוויר כה קיצוני.

250
מרוץ מס' 1
מייקל מויסמן לוקח את ההולשוט לפני ג'ואי סבטג'י ומיטשל האריסון. סבטג'י ממשיך בעונת האסונות שלו ומתרסק בזמן שמויסמן בורח קדימה ופותח פער של כמה שניות. מויסמן מתרסק ולכן פרננדיס עולה למקום הראשון כאשר פלסינג'ר עובד קשה ומגיע למקום השני. פרננדיס עושה כמה וכמה טעויות עד שבסופו של דבר לא מצליח להכניס את האופנוע לקו שבחר ונכנס בגדר הבטיחות והאופנוע שלו נתקע בה כמה שניות עד שכמה חברה עזרו לו להוציא אותו מהגדר וגם אחרי כל זה הוא לא הצליח לחזור להלך הרוח הנכון וכמעט שמתרסק שוב , ושוב אך בסופו של דבר מצליח לנצח את המרוץ לפני ארון פלסינג'ר ושיין מקלרף שעבר את הריסון כאשר זה האחרון התרסק אך עדיין סיים רביעי לפני צ'ייס סקסטון, הגשם והבוץ עושים את שלהם והטרוף חוגג.

מרוץ מס' 2
קמרון מקדו לוקח את ההולשוט לפני ג'ורדן סמית' ומיטשל האריסון. סמית' מתרסק כאשר מקדו מוביל לכמה הקפות עד שגם הוא מתרסק, המסלול כאמורר אחרי יום שלם של מרוצים גשם ובוץ והוא כבר במצב ירוד אך זה לא מפריע להאריסון לרשת את ההובלה במרוץ אך מאחוריו נמצאים דילן פרננדיס ואורן פלסינג'ר, שני חיות הטרף של ימאהה. הקרב על המקום הראשון לוהט כאשר עקיפות משוגעות וחסרות הגיון בדרך כלל קורות על המסלול כך למשל פרננדיס עלה להוביל ומצא את עצמו שלישי רק לאחר 2 פניות וזה גרם לו לאבד את הריכוז ולעשות טעות לאחר מכן. האריסון מוביל על פלסינג'ר אך הוא נכנס ברוכב שעבר בהקפה שלמה מה שנותן את ההובלה לפלסינג'ר. פרננדיס רוצה את הניצחון הזה ותוך פחות מהקפה פרננדיס מוביל את המרוץ עד לניצחון כאשר פלסינג'ר שני לפני סבטג'י שעבר את האריסון שמסיים רביעי לפני מקדו.

450
מרוץ מס' 1
הרוכב הפרטי הלא מוכר דילן מריאם לוקח את ההולשוט לפני בלייק באגת ומרווין מוסקין כאשר אילי טומאק לא פותח טוב ונאלץ לעבוד קשה בבוץ. מאחורי מוסקין מתמקם פיל ניקולטי והשניים מהר מאוד עולים למקום 1 ו-2. עד שמוסקין עלה למקום הראשון הוא כבר הספיק למלות את המשקף שלו בבוץ, כמו שאר הרוכבים אך לבינתיים זה לא מפריע לו. אילי טומאק נכנס להחליף למשקף נקי וחדש ומאבד כמה מקומות כך שהוא עשירי אך מרגע שעשה זאת הוא מתחיל לתת בגז ולאחר כמה הקפות תופס את ניקולט במקום השני, לא יאמן שכולם מתקשים לרכוב בבוץ והוא תופר קפיצות. ניקולטי מאבד את המקום השלישי לרוכב ה-GNCC קיילוב ראסל אך מצליח לחזור ולעלות שוב למקום השלישי. בעיות הבוץ של מוסקין גורמות לו לעצור ולהחליף משקף וכך טומאק עובר אותו וטס עד לניצחון. מוסקין חוזר למרוץ במקום השני ושם הוא נשאר מכיוון שלתפוס את טומאק זו משימת התאבדות וחבל להתרסק סתם. מאחורי מוסקין מסיימים פיל ניקולטי, בני בלוס ובלייק באגת.

מרוץ מס' 2
מוסקין מזנק טוב מכולם ולוקח את ההולשוט לפני אילי טומאק שהפעם זינק מעולה אך ההקפה הראשונה שייכת כולה לפיל ניקולטי שעובר את שני מובילי הטבלא ובורח קדימה עד להתרסקות הבלתי נמנעת בהקפה השניה של המרוץ. מוסקין לוקח את ההובלה וגם טומאק עובר את ניקולטי הקפה לאחר מכן. בזמן שמוסקין מוביל וטומאק שני מתחולל קרב לקראת סוף המרוץ קרב בין בארשה לווב שחזר מפציעה, שניהם רוכבים באותה הקבוצה ושניהם אגרסיבים מאוד כאשר ניקולטי נקלע לקרב בעל כורחו ובסופו של דבר בארשה היה זה שהצליח לקחת המקום השלישי למרות שהתרסק שכו', גם ובוץ מביאים טרוף ואנדרלמוסיה, רק לא עבור נשי מובילי המרוץ. מוסקין פתח פער של 30 שניות על טומאק ומנצח, טומאק שני, בארשה שלישי, ווב רביעי וניקולטי חמישי. טוב לראות את ווב על המסלול ומביא תוצאות יפות.

תוצאות משולבות:

250
1. דילן פרננדיס- 1/ 1
2. ארון פלסינג'ר- 2/2
3. מיטשל האריסון- 4/4
4. ג'ואי סבטג'י- 7/3
5. צ'ייס סקסטון- 5/8

450
1. מרווין מוסקין- 2/1
2. אילי טומאק- ½
3. פיל ניקולטי- 3/5
4. ג'סטין בארשה- 8/3
5. בלייק באגת- 5/6

אליפות לאחר 10 סבבים:

450
1. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 448נק'
2. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 433נק'
3. ג'סטין בארשה- (ימאהה) 363נק'
4. קן רוקזן- (הונדה) 358נק'
5. בלייק באגת- (ק.ט.מ) 332נק'

250
1. ארון פלסינג'ר-(ימאהה) 415נק'
2. אלכס מרטין- (ק.ט.מ) 338נק'
3. ג'סטין קופר-( ימאהה) 292נק'
4. שיין מקלרף-(ק.ט.מ) 278נק'
5. דילן פרננדיס- (ימאהה) 254נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:31-24.