טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
רן יוחאי בת ה-15 סיימה אתמול את מירוץ השטח המאתגר בעולם, הרדבול רומניאקס.


   30-07-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

רן יוחאי, רוכבת קבוצת המירוצים של הוסקווארנה, היא הנערה הצעירה ביותר בעולם שסיימה את מירוץ ההארד אנדורו מהקשים בעולם "רדבול רומניאקס" מזה 15 שנים.

רן יוחאי שרוכבת ומתחרה מגיל 8, הגיעה למקום ה-57 בקטגוריית ה-Iron יחד עם אופנוע הוסקווארנה TX125 שהותאם והונמך עבורה לטובת התחרות ברומניה.
את האופנוע ושירותי ה-pits עבור רן סיפקה קבוצת עופר אבניר, שתומכת ברן יוחאי במסגרת קבוצת המירוצים של הוסקווארנה.

ישראל עושה היסטוריה עולמית בענף הדו גלגלי. רן יוחאי, בת ה-15 בלבד היא הנערה הצעירה ביותר שסיימה את מירוץ השטח הרדבול רומניאקס שהחל כשנולדה, לפני 15 שנים! רן הגיעה למקום ה-57 מתוך 105 מתחרים בקטגוריית ה-Iron, היא צלחה את המירוץ הקשה ברכיבה על אופנוע הוסקוורנה TX125 אשר הוכן והותאם עבורה (מונמך ועם סטרטר חשמלי), בעזרתו של שחר עמרמי, מנהל מותג הוסקוורנה בקבוצת עופר אבניר, התומכת ברן יוחאי במסגרת קבוצת המירוצים של הוסקווארנה.
רן יוחאי, רוכבת קבוצת המירוצים של הוסקווארנה ישראל: "למדתי על עצמי הרבה במירוץ המטורף הזה, זו החוויה הכי מאתגרת שעברתי בחיים ואני גאה על ההישג הזה. לפני המירוץ היו חששות וספקות אבל עמד לצידי צוות מקצועי ומשפחה תומכת. המחשבה היא 'בוא ננסה – מקסימום נצליח' והנה, הצלחתי."

רן הגיעה לתחרות ברומניה עם צוות תמיכה מקצועי הכולל את המאמן שלה בחודשים האחרונים, זיו כרמי ואת אביה, מיקי יוחאי, בעל הניסיון העשיר במרוצים ויחד עם ההבנה שלו בתחום ובצרכים במהלך המירוץ, נבנה צוות רציני ומקצועי שליווה את רן בתהליך לקראת המירוץ ובמהלך ימי המירוץ עצמם.

ניהול תיקי השקעות זו מומחיות.לא טרנד.

תודה ענקית לכל המעורבים והתומכים:

עופר אבניר - קובי גילון
הוסקוורנה ישראל- שחר עמרמי
אבזריון ציוד ומיגון, צמיגי מיטאס - אלונה פרידמן
קארדו - מכשרי שמע לקסדות שהופכות כל אימון לחוויה מדויקת.
בצד הטכני - עומר מונין / דינמיקה אביב
קרוס קאונטרי- ביה"ס למקצועות הנהיגה והרכיבה
סדנת האלופים - זיו כרמיתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:23-24.