טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מכונת המסלול החזקה ביותר הגיעה - ה-KX450 החדש בישראל


   27-07-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מטרו מוטור, יבואנית קוואסאקי, מודיעה על הגעתו של ה-Kawasaki KX450 החדש לחלוטין לישראל, ידיעה פרסומית.

מטרו מוטור, יבואנית קוואסאקי, מודיעה על הגעתו של ה-Kawasaki KX450 החדש לחלוטין לישראל. ה-KX450 הוא מכונת המוטוקרוס המתקדמת והמבטיחה ביותר שייצר אי פעם הענק היפני ונועד למטרה אחת – להגיע לפודיום בכל מרוץ. רבים ממכלולי ה-KX450 החדש זהים לרכיבי אופנועי ה-Factory של קוואסאקי, ובכך מבטיח ה-KX450 ל-2019 להיות כלי המרוצים המוביל במסלולי המרוץ בעולם ובישראל. ה-KX450 כבר הוכתר על ידי מספר מגזינים נחשבים כטוב ביותר בקטגוריה.


מנוע ה-KX450 החדש מציע הספק גבוה יותר ב-2.5kW מקודמו, זאת בעזרת רכיבים אקזוטיים כגון שסתומי טיטניום רחבי היקף וגל זיזים מצופה ניטריד. בוכנת ה-KX450, היא בעלת הנדסה זהה לחלוטין לאופנועי קבוצת המרוץ של קוואסאקי. רכיבים אלו גם תורמים למשקל מנוע הנמוך בכמעט קילוגרם מהמנוע היוצא.
בנוסף, ה-KX450 מצויד ב-3 מפות שונות הניתנות להחלפה על ידי מחבר בודד, ללא כיבוי המנוע (Plug and Play). מפות אלו ניתנות גם לכיוון עצמאי, על ידי ערכת ה-Precision Engine Tuning) המוצע כאופציה בתוספת תשלום). לבסוף, ה-KX450 נהנה מהצתה אלקטרונית באמצעות סוללת Li-Ion קלת משקל, ובקרת זינוק (Launch Control) שמאפשרת האצה מהירה ואגרסיבית מקו הזינוק ללא חשש מאיבוד אחיזה.

שלדת ה-KX450 גם היא חדשה לחלוטין, ותוכננה כך שתהיה קומפקטית קלילה וצרה במיוחד, עם המנוע כגורם נושא בעומס, ועם תכנון קשיחות אידאלי לרוכבי מרוץ. תשומת לב מיוחדת ניתנה לחלק האחורי של השלדה, כך שבעת עומס, אנרגיית הגלגל האחורי תופנה קדימה, ולא כלפי מטה. כמו כן, השלדה החדשה קלה למעשה בכ-850 גרם מהדגם הקודם, למרות היותה קשיחה ומאוזנת יותר.

התכנון המוקפד לא פסח על מתלי ה-KX450 החדש. מלפנים, טלסקופ מרוץ בקוטר של 49 מ"מ, עם מוטות פנימיים מצופים טיטניום קשיח, ומוטות חיצוניים בציפוי קשימה – כל זאת כדי להעניק קשיחות, עמידות ותנועה חלקה לאורך זמן ובכל עומס. המתלה האחורי, מצויד בכיוונון כפול (איטי ומהיר), ומאפשר מהלך ארוך יותר באמצעות חיבור ייחודי – בתחתית הזרוע האחורית.

מבחינת הארגונומיה, מצמד הידראולי ראשון באופנוע מוטוקרוס של קוואסאקי מאפשר שליטה מצוינת במצמד גם בטמפרטורות עבודה גבוהות.


ה-KX450 החדש זמין באולמות התצוגה של מטרו מוטור ומחירו עומד על 44,985 ₪.

מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדיתתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:44-24.