טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום סבב מס' 6 באליפות המוטוקרוס האמריקאית.


   03-07-2018, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אליפות המוטוקרוס האמריקאית מגיעה לסאות'וויק וכמו תמיד נותנת בראש.

250

מרוץ מס' 1

שיין מקלרף לוקח את ההולשוט כאשר ג'ימי דקוייטיס מתמקם שני אך מתרסק בהקפה השניה, מה שמפנה מקום לג'סטין קופר ואוסטין פורקנר. פורקנר עובר את קופר שלאחר מכן גם מתרסק. פורקנר רודף אחרי מקלרף וכאשר הוא מגיע אליו גם עובר אותו ופותח מבערים עד לניצחון. מאחורי פורקנר מקלרף לא מצליח לשמור על הקצב ונעקף על ידי אלכס מרטין וארון פלסינג'ר עד שירד למקום השישי. אלכס מרטין ופלסינג'ר נאבקים האחד בשני כאשר פלסינג'ר עושה טעות שעולה לו מקום אחד אך הוא עדיין מצליח לסיים שלישי, ניצחון מדהים של פורקנר.

מרוץ מס' 2

פורקנר מלא בביטחון עצמי ולוקח את ההולשוט לפני מקלרף אלכס מרטין ואר. ג'יי המפשיר. אלכס מרטין אמנם רביעי אך הוא עובר את המפשיר ומתחיל ללחוץ על מקלרף עד שמצליח לעבור אותו ולעלות למקום השני. פורקנר אמנם רחוק ממרטין אך זה האחרון נותן בגז ומצליח לקזז פער של בערך חמש שניות לפער של פחות מ-2 שניות. מרטין נכנס לעקיפה אגרסיבית מדי על פורקנר ושני הרוכבים מתרסקים ומאבדים כל סיכוי לנצח את המרוץ. היורש של ההובלה במרוץ הוא דילן פרננדיס שנאבק על הניצחון עם שיין מקלרף אך מקלרף לא מצליח להשלים עקיפה ופרננדיס מנצח גם את המרוץ וגם בסיכום הכללי של היום. מקלרף מסיים שני לפני המפשיר. טרוף של מרוץ שמוכיח שוב ושוב שבקטגוריה הזו הכל יכול לקרות וגם יקרה.

450

מרוץ מס' 1

בוגל לוקח את ההולשוט ומיד מאבד את ההובלה לרוקזן כאשר מוסקין ובארשה שני שלישי. בארשה עובר את רוקזן שמנסה להשיב מלחמה אך ללא הצלחה. מוסקין שלישי ומאחוריהם אילי טומאק הולך ומתקרב. מוסקין עובר את רוקזן בזמן קפיצה במהלך מרשים. אילי טומאק אמנם פטח את המקצה בצורה לא טובה אך הוא כבר על הזנב של רוקזן ועובר אותו ללא שום בעיה. מוסקין עובר את בארשה ורוצה לברוח אך טומאק רואה זאת ועובר גם הוא את בארשה. טומאק נצמד למוסקין. טומאק מנסה בכל כוחו לעבור את מוסקין וגם מצליח כשתי הקפות לפני סיום המרוץ. מוסקין יודע שהוא חייב לעבור את טומאק ויוצא לנסיון עקיפה שבסופו הוא מוצא את עצמו על הרצפה אך למזלו היה לו מספיק פער מבארשה בכדי לעלות שוב על האופנוע ולסיים שני.

מרוץ מס' 2

ג'סטין בוגל שוב לוקח את ההולשוט אך מוסקין עובר אותו מהר מאוד בזמן שטומאק לא פותח טוב אך מהר מאוד מתעשת ומגיע עד למקום השלישי ועובר את בוגל ללא מאמץ. אנו עוד בתוך ההקפה הראשונה וטומאק לוחץ על ההדק ועובר את מוסקין. טומאק נראה כמי שהולך לברוח עם הניצחון אך טעות שעשה עולה לו במקום הראשון והוא חוזר למרוץ במקום הראשון עם מוסקין צמוד לו לאחוריים. נראה שטומאק שולט בעניינים אך הוא שוב מתרסק ומאבד את המקום הראשון לטובת הרוכב הצרפתי שמנצח את המרוץ, מדהים שבמקרה של טומאק כל ניצחון והפסד הוא רק בידיים שלו ולא של אף רוכב אחר.

תוצאות משולבות:

250:

1. דילן פרננדיס 4/1
2. אלכס מרטין2/4
3. שיין מקלרף 6/2
4. אר. ג'יי המפשיר 7/3
5. ארון פלסינג'ר 3/7

450

1. מרווין מוסקין 2/1
2. אילי טומאק ½
3. ג'סטין בארשה 3/3
4. בלייק באגת 4/4
5. קן רוקזן 5/5

אליפות לאחר 6 סבבים:

250

1. ארון פלסינג'ר- (ימאהה) 233נק'
2. אלכס מרטין- (ק.ט.מ) 210נק'
3. ג'רמי מרטין- (הונדה) 176נק'
4. ג'סטין קופר- (ימאהה) 174נק'
5. שיין מקלרף- (ק.ט.מ) 170נק'

450

1. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 289נק'
2. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 257נק'
3. ג'סטין בארשה- (ימאהה) 224נק'
4. קן רוקזן- (הונדה) 201נק'
5. בלייק באגת- (ק.ט.מ) 200נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:09-24.