טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
רוכבים עם מישל דומלין


   01-03-2009, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אמן ה- Trialduro הבלגי יעביר קורס רכיבה לרוכבי אופנועי השטח KTM. אירועי ההדרכה והרכיבה בשיתוף עם בית הספר "אופנוען מאומן" ויתקיימו ב- 9-15/03/09.

לאחר ביקורו של ג'ובאני סאלה בישראל, שהגיע במסגרת אירועי הפתיחה של חנות הדגל של KTM, ד.ל.ב מוטוספורט, יבואנית המותג, ממשיכה לייבא פיגורות בתחום לביקורים.

מישל דומלין, רוכב מקצועי בעל וותק של 34 שנות רכיבה תחרותיות, פיתח סגנון רכיבה המשלב את רכיבת האנדורו עם אלמנטים רבים מרכיבת טריאל שנקרא "Trialduro". במהלך ביקורו, שימשך כשבוע, יקיים דומלין אירועי רכיבה והדרכה מגוונים לרוכבי KTM, בהם ילמד, בין השאר, את סגנון הרכיבה הייחודי שפיתח.
ד.ל.ב מוטוספורט יבואנית KTM בישראל, מזמינה את ציבור רוכבי KTM לחוויית רכיבה והדרכה בלתי נשכחת עם האלוף מבלגיה. אירועי ההדרכה והרכיבה מתקיימים בשיתוף עם המרכז לרכיבה מתקדמת אופנוען מאומן וסטאריק אינג'נירינג, במשך חודש מרץ.
ימי הרכיבה יתקיימו ב-9, ב-12 וב-15 לחודש, כאשר ב-10 לחודש יתקיים מפגש מיוחד ואישי לרוכבים עם דומולין בסוכנות שביהוד:
ב-9 למרץ, יתקיים יום הדרכה במתקן טרומן ותל-חדיד. דומולין, רוכב טריאל מצטיין, ידגים מעבר מכשולים מסוגים שונים במסלול האנדורו טסט ויחלוק ידע וטיפים עם הרוכבים. בחלקו השני של היום, יצאו הרוכבים להקפות באזור תל-חדיד ובן-שמן, שם ידגים דומולין מעברי סלעים ומדרגות בסגנון הרכיבה הייחודי לו.
ב-10 למרץ, בשעות הערב, תתקיים הקרנת סרטים בסוכנות KTM ביהוד על מרוצי הארזברג והרדבול רומנייאקס בהם יספר דומולין על ההכנות הנדרשות להשתתפות במרוצים מפרכים ברמה גבוהה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:11-24.