טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום סבב מס' 15 באליפות הסופרקרוס.


   22-04-2018, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אקשן, עקיפות וסיום מרוץ שנוי במחלוקת הביאו לנו יום מרוצים מענג באליפות הסופרקרוס שהפעם הגיעה לפוקסבורו וכהרגלה סיפקה את הסחורה.

250 מזרח
הקרב על האליפות הוא בין אוזבורן ומרטין כאשר שניהם עומדים על הגייט אחד ליד השני ואוזבורן מצליח לקחת את ההולשוט עם זינוק מעולה כאשר שון קנטרל וג'ורדן סמית' סוגרים את השלישיה הראשונה. מרטין שפתח לא רע בסך הכל קופץ לא טוב ונכנס בטף בלוק ועף מעל לכידון האופנוע וחוזר להתחרות בקצב מהיר מאוד אך עם פער של חצי הקפה מאחורי אוזבורן יש לו עוד הרבה עבודה לעשות. למרות נסיונותיו של סמית' לשבת על אוזבורן, זה האחרון מהיר ממנו ונהנה ממרוץ קל וניצחון דומיננטי ביותר. סמית מסיים שני כאשר קנטרל היה נראה מעולה אך התרסק ואיבד את המיקום לטובתו של קייל פיטרס שמסיים שלישי לפני ג'רמי מרטין שנתן מרוץ משובח ומסיים רביעי עם קנטרל מאחוריו במקום החמישי.
אוזבורן עוד לא סגר את תואר האליפות ויאלץ לחכות עד למרוץ האחרון של העונה בווגאס בכדי לעשות זאת עם פער של 15 נק' מג'ורדן סמית' ו-23נק' מג'רמי מרטין, כמובן שזה לא נגמר עד שהגברת שרה אך הסיכוי שהוא יפסיד את האליפות הזו לא גבוהה במיוחד, מצד שני כבר היו דברים מעולם..

450:
כריסטיאן קרייג עף קדימה ולוקח את ההולשוט אך עליו יושבים הזאבים אילי את מוסקין את אנדרסון, לא שזה משנה במיוחד מבחינתו מכיוון שקרייג מתרסק עוד בהקפה הראשונה ומוסקין עובר להוביל את המרוץ. טומאק ואנדרסון שני ושלישי ונאבקים על המקום השני עד שאנדרסון מבצע כמה טעויות שעולות לו במקום השני ואולי אף בקרב על הניצחון. מוסקין מוביל וטומאק במרדף נחוש מאחורי הרוכב הצפתי אשר לא נרתע אפילו מהסמנים האחרויים ועובר אותם בקלות בלתי נסבלת (עבור טומאק). מוסקין מגיע לעוד סמנים אחוריים והתנופה שלו נבלמת כאשר קייל קונינגהם מתרסק ממש לפניו ובמזל הוא לא פוגע בו אך הפער שהיה לו מטומאק נעלם כלא היה. טומאק יושב על מוסקין ועוקף אותו בבאמפים במהלך יפה ומחושב אך מוסקין לא מתרגש וונכנס לעקיפה בפניה ימינה כאשר הוא נכנס עמוק עמוק לתוך הסיבוב ולמעשה נכנס בנתיב של טומאק כך שההתנגשות בין שניהם היתה בלתי נמנעת והמפסיד מהמקרה הזה הוא טומאק אשר מוצא עצמו על הרצפה בזמן שמוסקין לוקח את הניצחון. טומאק אמנם מצליח להניע ולסיים שני לפני אנדרסון בלייק באגת ודין ווילסון.
איך שנגמר המרוץ טומאק רכב לעברו של מוסקין והביא לו את הגריפ של ידית הגז כאות מחאה על המהלך של הרוכב הצרפתי אך האמת היא שטומאק ידוע בתור רוכב סופר אגרסיבי ולא פעם ריסק רוכבים כך שהאי סביעות רצון שלו לא כלכך במקום, בכל זאת מדובר במרוצי סופרקרוס ומגע זה משהו שקורה לעתים קרובות.

תוצאות:

250 מזרח:
1. זאק אוזבורן
2. ג'ורדן סמית'
3. קייל פיטרס
4. ג'רמי מרטין
5. שון קנטרל

450:
1. מרווין מוסקין
2. אילי טומאק
3. ג'ייסון אנדרסון
4. בלייק באגת
5. דין ווילסון

אליפות לאחר 15 סבבים:


250 מזרח:
1. זאק אוזבורן- (הוסקוורנה) 180נק'
2. ג'ורדן סמית'- (ק.ט.מ) 165נק'
3. ג'רמי מרטין- (הונדה) 157נק'
4. אוסטין פורקנר- (קאוואסאקי) 137נק'
5. לוק רנזלנד- ( ימאהה) 109נק'

450:
1. ג'ייסון אנדרסון- (הוסקוורנה) 332נק'
2. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 298נק'
3. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 298נק'
4. ג'סטין ברייטון- (הונדה) 247נק'
5. בלייק באגת- (ק.ט.מ) 243נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:07-24.