טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום סבב מס' 14 באליפות הסופרקרוס.


   16-04-2018, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מרוץ הטריפל קראון האחרון מתוך שלושה בעונה זו נערך במיניאפוליס וכמובן שסיפק הרבה מאוד אקשן וכצפוי כל מרוץ הביא עימו מנצח אחר.

250 מזרח:
מרוץ מס' 1 -
זינוק מעולה של ג'רמי מרטין שנעקף שניה לפני קו הפניה הראשונה וההולשוט הולך לאוסבי כאשר פורקנר שני , רמט שלישי, מרטין רביעי ומוביל הטבלא, זאק אוזבורן חמישי. ג'ורדן סמית' טס קדימה ומגיע למקום השני עם תקווה לתפוס את פורקנר ומרטין מטפס למקום השלישי כאשר אוזבורן רביעי. פורקנר מהיר ועקבי כאשר הקרב על המקום השני בין סמית' למרטין מגיע עד להקפה האחרונה ולרוע מזלו של מרטין נגמר לו המרוץ והוא לא מצליח לעבור את סמית'.

מרוץ מס' 2 -
סמית' פותח מעולה ולוקח את ההולשוט כאשר פורקנר ואוזבורן מסתבכים בזינוק אך אוזבורן כמו אוזבורן ישר עובר למוד אגרסיבי ומתחיל לעבור רוכבים. מזלו של פורקנר לא מאיר לו פנים במרוץ זה והוא נכנס בטף בלוקס (לשעבר קוביות החציר) ומתרסק, קם, עולה על האופנוע ומתרסק שוב כהקפה לאחר מכן. אוזבורן הצליח להגיע למיקום השני והוא יושב על סמית' , שלא מוותר בקלות אך בסופו של דבר האלוף נותן בראש ועולה למקום הראשון. אוזבורן מנצח וסמית' מסיים שני לפני ג'רמי מרטין שלוקח את המקום השלישי.

מרוץ מס' 3 -
ג'וש אוסבי מזנק מעולה ולראשונה בחייו לוקח את ההולשוט ולמרות זינוק לא מוצלח במיוחד אוזבורן מהר מאוד מגיע למקום השני אך עושה טעות במקטע הבאמפים ובכך מאפשר לסמית' לקחת את ההובלה כאשר גם מרטין מנצל את החולשה הרגעית של אוזבורן ועובר אותו גם הוא. אוסבי לא נמצא במקומו הטבעי וכל החבורה שמאחוריו עוברת אותו. מרטין כבר שבע מלשבת על הזנב של סמית' ועובר אותו ועולה למקום הראשון שם הוא נשאר עד לסוף המרוץ אך מאחוריו מתחולל קרב ענקים בין סמית' לואזבורן שנגמר עם סמית' על הרצפה לאחר שלא אוזבורן ולא סמית' הסכימו לוותר באחת הפניות. אוזבורן אמנם מנסה לצמצם על מרטין ולעלות למקום הראשון אך מרטין מהיר ממנו ולוקח את הניצחון לפני אוזבורן וסמית' שסוגר את הפודיום.
לאחר שלושה מרוצים מוכרז מנצח של אליפות הטריפל קראון וכמובן שעל המרוצים הללו גם מקבלים נקודות אליפות לאליפות הסופרקרוס המרכזית.

450:
מרוץ מס' 1 -
אילי טומאק מזנק טוב מכולם ומגיע ראשון אל הפניה הראשונה עם מוסקין מאחוריו במקום השני בדיוק לשתי שניות מכיוון שאוזבורן מיד משתלט על המיקום. בארשה שחוזר להתחרות לאחר הפציעה שלו לפני כמה מרוצים עולה למקום השלישי על חשבונו של מוסקין. ג'סטין ברייטון ווסטון פייק עוברים גם הם את
מוסקין שלא מוצא את הקצב הנכון. טומאק מנצח עם אוזבורן ובארשה מאחוריו, לא מרוץ מטורף אך כמובן שמדובר במרוץ הראשון מתוך שלושה לערב זה.

מרוץ מס' 2 -
ברייטון ובאגת מגיעים ראשונים לפנייה הראשונה כאשר ברייטון הוא זה שלוקח את ההולשוט כאשר מאחוריהם מתמקמים מוסקין טומאק ואנדרסון. טומאק עושה טעות ויורד כמה מקומות ולא רק הוא מכיוון שגם מוסקין עושה טעות בקטע החולי ועד שהוא מתעשת על עצמו אנדרסון כבר עובר אותו. אנדרסון סוגר על באגת, מגיע אליו ועולה למקום השני באגרסיביות המוכרת שלו. מוסקין וווסטון פייק נאבקים על המיקום הרביעי ובתוך הקרב שלהם הם תופסים את באגת ופייק עובר אותו. אנדרסון תפס את ברייטון ונכנס למוד התקפי אך ברייטון לא מוותר כלכך מהר ומחזיר לאנדרסון עקיפה וחוזר חלילה רק שהפעם אנדרסון מתרסק ויוצא לא מחוץ למסלול לאחר שברייטון לא היה מוכן לוותר על ההובלה במרוץ . פייק אמנם שני אך מוסקין תופס קצב מעולה ועובר את פייק בדרכו אל המקום השני. מוסקין מצמצם על ברייטון אך שוב עושה טעות במקטע החולי וכמעט שנעקף על ידי פייק אך הרוכב הצרפתי מגיב מעולה ונראה שלמרות הטעויות שביצע הוא לא מאבד מהקצב ומהבטחון העצמי ומצליח תוך הקפה לתפוס שוב את ברייטון. מוסקין עובר את ברייטון ומבצע שוב טעות כאשר הוא נכנס בטף בלוק ואחר כך גם יוצא אל מחוץ למסלול אך מצליח לסיים במקום הראשון למרות הכל, תוצאה שהיא גם מדהימה וגם ממחישה נחישות מה היא.

מרוץ מס' 3 -
ברייטון שוב לוקח את ההולשוט אך הפעם מידיו של טומאק כאשר אנדרסון מנצל את המיקוד של טומאק בברייטון ועולה למקום השני ומיד מתחיל בהתנפלות על ברייטון שמצידו לא מוכן לוותר בקלות וכך במשך הקפה הוא מנסה למצוא דרך לעבור את רוכב ההונדה וגם מצליח כאשר הוא נותן גז על אחד מהטייבלים. פייק היה שלישי אך הוא נופל ומעכב את טומאק שנכנס לפייק בגב לגמרי בטעות. בארשה עובר את טומאק בעקבות התקרית עם פייק אך טומאק מהר מאוד חוזר לעניינים ועובר אותו. טומאק מהיר מאוד ומצליח לצמצם פערים על ברייטון שממוקם שני ובדרך כלל כאשר טומאק מתיישב על רוכב הוא גם עובר אותו אך לא הפעם מכיוון שמוסקין עוד חם מהמרוץ הקודם והוא רוצה עוד נצחון ומצליח לעבור את טומאק. בריטון מנסה לשמור את מוסקין מאחוריו אך מוסקין מנצל טעות בבחירת קו של ברייטון ועולה למקום השני והוא סוחב איתו גם את טומאק שמתמקם שלישי. אנדרסון מנצח את המרוץ , מוסקין מסיים שני מרשים מאוד וטומאק שלישי אך לוקח את תואר אלוף הטריפל קראון.

תוצאות טריפל קראון:

250 מזרח
1 ג'רמי מרטין
2 זאק אוזבורן
3 ג'ורדן סמית'
4 שון קנטרל
5 אנטוני רודריגז

450
1. אילי טומאק
2. ג'ייסון אנדרסון
3. מרווין מוסקין
4. ג'סטין ברייטון
5. ג'סטין בארשה

אליפות לאחר 14 סבבים:

250 מזרח:
1. זאק אוזבורן- (הוסקוורנה) 154נק'
2. ג'ורדן סמית'- (ק.ט.מ) 142נק'
3. ג'רמי מרטין- (הונדה) 138נק'
4. אוסטין פורקנר- (קאוואסאקי) 137נק'
5. לוק רנזלנד- (ימאהה) 95נק'

450:
1. ג'ייסון אנדרסון- (הוסקוורנה) 311נק'
2. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 272נק'
3. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 246נק'
4. ג'סטין ברייטון- (הונדה) 232נק'
5. בלייק באגת- (ק.ט.מ) 224נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:34-24.